DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Najnowsze:Zła pogoda przenosi się do stanów wschodnich- 5 zabitych na południu””

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

BIRMINGHAM, Ala. (AP) – Ponad 260 000 domów i firm w południowo-wschodnich Stanach Zjednoczonych było bez władzy we wczesny piątek po potężnej burzy, która dotknęła region. Zginęło co najmniej pięć osób.

Karolina Północna miała najwięcej klientów bez prądu w piątek, a następnie Pennsylsvania, zgodnie z poweroutages.us. Przerwy odpowiadały stanom, które były narażone na wietrzne i zimowe prognozy pogody wydane przez National Weather Service.

Prognozy ostrzegają, że system sztormowy może doprowadzić podmuchy 50–60 mil z Carolinas do Nowej Anglii, potencjalnie przewracając drzewa nasiąknięte deszczem i czyniąc jazdę niebezpieczną.

Pogoda zniszczyła domki mobilne w Missisipi i Alabamie, spowodowała lawiny błotne w Tennessee i Kentucky oraz zalała społeczności zalewające drogi wodne w regionie Appalachów. Deszcz wciąż padał na ścieżkę rozłupanych drzew i obwisłych linii energetycznych rozciągających się od Luizjany do Wirginii. Okręgi szkolne anulowały zajęcia w stanie za stanem, gdy nadciągała zła pogoda.

Wiele okręgów szkolnych odwołało zajęcia w piątek. W Zachodniej Wirginii przewidywano do 8 cali śniegu, zaś gubernator stanu Wirginia Ralph Northam ogłosił stan wyjątkowy z powodu ulewnych deszczy i ekstremalnych powodzi. Powiedział w oświadczeniu, że ponad 500 osób w południowo-zachodniej Wirginii trzeba było uratować z domów podczas powodzi.

Miniatura wideo na YouTube

Tymczasem Tennessee Valley Authority ostrzegł, że ludzie mieszkający w pobliżu rzek i jezior powinni przygotować się na gwałtownie zmieniający się poziom wody. TVA zarządza podnoszącą się wodą za 49 tamami, aby zapobiec poważnym powodziom, ale z uwagi na więcej deszczu w przyszłym tygodniu agencja może być zmuszona do uwolnienia wody w dół rzeki, powiedział James Everett, starszy kierownik centrum prognozy rzecznej TVA w Knoxville w Tennessee.

Władze potwierdziły pięć ofiar śmiertelnych związanych z burzą w Alabamie, Południowej Karolinie, Karolinie Północnej i Tennessee.

Jedna osoba zginęła, a druga odniosła rany, gdy silny wiatr zniszczył dwie przyczepy mieszkalne w pobliżu miasta Demopolis w stanie Alabama, podało Centrum Prognoz Storm. Ofiara, Anita Rembert, była w jednym z domów wraz z mężem, dzieckiem i dwójką wnuków, powiedział Kevin McKinney, dyrektor ds. Zarządzania kryzysowego w hrabstwie Marengo. Powiedział, że mężczyzna został ranny, ale dzieci nie ucierpiały.

Tam wiał silny wiatr, pozostawiając przydrożne sklejki, izolację, połamane drzewa i skręcony metal. National Weather Service sprawdzało witrynę pod kątem oznak tornada.

Wypadki pogodowe spowodowały śmierć co najmniej czterech osób, a liczne władze błagały kierowców, aby unikali jazdy tam, gdzie nie widzieli chodnika.

Gary Miller powiedział, że kierowca zmarł w Południowej Karolinie, gdy drzewo spadło na SUV-a w pobliżu Fort Mill. Nazwisko kierowcy nie zostało natychmiast zwolnione.

W gazecie North Carolina w hrabstwie Gaston Terry Roger Fisher został zabity po tym, jak jego pikap hydroplanował w ulewnym deszczu, zjechał na nasyp o długości 25 stóp (8 stóp) i przewrócił się w potoku, poinformował patrol North Carolina State Highway .

Niezidentyfikowany mężczyzna zginął, a dwóch innych zostało rannych w czwartek, gdy samochód wylądował w Knoxville w stanie Tennessee i uderzył w ciężarówkę, podała policja w komunikacie prasowym.

A w Tennessee 36-letni nauczyciel Brooke Sampson zginął, a cztery osoby zostały ranne, gdy nasiąknięte deszczem drzewo spadło na furgonetkę z pracownikami miasta Sevierville, podali urzędnicy. Według wstępnych informacji katastrofa, choć nadal jest badana, wydaje się być związana z pogodą – powiedział rzecznik Tennessee Highway Patrol porucznik Bill Miller.

Tymczasem powódź zmusiła ratowników do zawieszenia poszukiwania pojazdu, w którym zginął człowiek, w parku stanowym Buck’s Pocket w północnej Alabamie. Pojazd szybko zniknął w środę na wodach zbyt niebezpiecznych dla nurków do przeszukania.

„Gdy samochód zaczął się zmieniać z powodu wody, zauważyliśmy coś, co wyglądało na wyciągnięcie ręki”, powiedział Kirkland Follis, który zadzwonił pod numer 911, powiedział WHNT-TV.

Pracownicy Associated Press Adrian Sainz w Memphis, Tennessee; Becky Yonker w Louisville, Kentucky; John Raby w Charleston, Wirginia Zachodnia; i Jonathan Drew w Raleigh w Północnej Karolinie przyczynili się do tego raportu.

zrodlo:apnews

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: