DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Sztuczna inteligencja kontra koronawirus. Dron namierza seniorów! „Babciu bez maski nie wychodź z domu” [VIDEO]

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb
Dron, babcia w Chinach zostaje upomniana przez robota Źródło: pixabay, Twitter/Global Times, collage

Chińczykom w walce z epidemią pomaga sztuczna inteligencja. Koronawirus najgroźniejszy jest dla osób starszych. Władze do monitorowania ludności wykorzystują drony i dzwoniące roboty.

O to walka z epidemią na miarę XXI wieku. W Chinach sztuczna inteligencja ma zadbać o to, by koronawirus się nie rozprzestrzeniał.

W Szanghaju specjalny robot, który dzwoni do mieszkańców udziela im porad i wypytuje o stan zdrowia. Robot wyposażony jest m.in. w system rozpoznawania głosu.

To jednak nie wszystko. Nad obszarami wiejskimi latają specjalne drony, które monitorują zachowanie osób starszych. Furorę w sieci robi nagranie, na którym widać jak dron zawstydza staruszkę, która buntuje się i nie nosi maski.

– Babciu, co oglądasz? To nasz wiejski dron! Jeśli nie masz maski, nie wychodź z domu. I uciekać przede mną nie trzeba. Wszyscy we wsi mówią, że nie chcesz nosić maski. Nie mogą cię przekonać, aż drona trzeba było wysłać! – mówi latający robot do starszej pani.

Niektórzy są zachwyceni włączeniem technologii do walki z koronawirusem. Pojawiają się też głosy, że jest to kolejny poziom faszystowskiego lub komunistycznego inwigilowania ludności.

Źródło: Global Times

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: