DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Senat zdecydował w sprawie impeachmentu. Prezydent Trump uniewinniony

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Senat uniewinnił Donalda Trumpa w procesie impeachmentu. To oznacza, że prezydent zachowa swój urząd. Jak zapowiedział, w czwartek o godz. 12 czasu lokalnego (16 czasu polskiego) wygłosi oświadczenie w tej sprawie.

Trump skomentuje też zarzuty, jakie postawiła mu kontrolowana przez Demokratów Izba Reprezentantów.

Do usunięcia Trumpa z urzędu potrzeba było w Senacie większości dwóch trzecich, czyli 67 głosów. Z uwagi na przewagę Republikanów w tej izbie Kongresu było niemal pewne, że prezydent zostanie uniewinniony. Tak się stało.

Najpierw Senat odrzucił pierwszy z dwóch artykułów impeachmentu Trumpa, uznając, że prezydent nie jest winny nadużycia władzy. 52 senatorów zagłosowało przeciw oskarżeniu. Pozostałych 48 było za.

Mimo tego, że wcześniej republikański senator Mitt Romney zapowiedział, że zagłosuje za impeachmentem Trumpa. I tak też zrobił.

Romney, senator ze stanu Utah, który startował w wyborach prezydenckich w 2012 roku był od dawna bardzo krytyczny wobec Trumpa. Spodziewając się retorsji ze strony swej partii, która zwarła szeregi, by bronić prezydenta podczas procedury impeachmentu senator powiedział telewizji Fox News, że „zniesie konsekwencje”.

W drugim artykule senatorowie odrzucili oskarżenie, że prezydent utrudniał Kongresowi dochodzenie w tej sprawie. Tym razem było 53 głosów za tym, żeby uniewinnić Trumpa.

Decyzja Senatu kończy procedurę

Wraz ze środową decyzją Senatu skończyła się trwająca w USA od miesięcy procedura impeachmentu Trumpa. Jej podstawą było postępowanie prezydenta w tzw. aferze ukraińskiej.

Przypomnijmy, kontrolowana przez Demokratów Izba Reprezentantów w grudniu przegłosowała dwa artykuły impeachmentu Trumpa, stawiając go tym samym w stan oskarżenia. Jeden z artykułów zawierał zarzut nadużycia władzy poprzez wywieranie nacisku na Ukrainę, by wszczęła śledztwo wobec firmy Burisma. Drugi stwierdzał, że Trump utrudniał Kongresowi dochodzenie w tej sprawie.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

One thought on “Senat zdecydował w sprawie impeachmentu. Prezydent Trump uniewinniony

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: