NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7336 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Niemcy. AUTOPSJA JEST OBOWIĄZKOWA ! Jeśli umierają świeżo zaszczepieni ludzie, sledztwo prowadzi Wydział Dochodzeń Kryminalnych
Szczepienia na Covid-19 nieobjęte ubezpieczeniami. Są traktowane jako eksperyment medyczny INFORMUJE DZIENNIK RZECZPOSPOLITA
LIMFADENOPATIA : poważna niekorzystna reakcja na iniekcje Covid zapowiada pandemię zabójców w zwolnionym tempie
Światowi lekarze ostrzegają: Trzymaj się z dala od ZASZCZEPIONYCH PRZECIW COVID19 ! Sterylizacja i przenoszenie ! CO TO JEST "SHEDDING"?
PILNE!! WAŻNE VIDEO !! Wywiad z prawnikiem: czy mamy do czynienia z eksperymentem medycznym?
UWAGA!! PILNY ALARM - AKTYWIŚCI PROSTO Z IZRAELA!!  VIDEO +18
REJESTRACYJNY PORTAL SZCZEPIONKOWY SPARALIŻOWANY
RAPORT NIK W SPRAWIE WYBORÓW - MORAWIECKI I PIS !! NIEWINNI !! PRZED PROKURATOREM STANIE SZEF POCZTY POLSKIEJ I SZEF WYTWÓRNI PAPIERÓW WARTOŚCIOWYCH :-)
Kategorie
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

„Rosja wyraża zaniepokojenie nową amerykańską bronią nuklearną”

MOSKWA (AP) – starszy rosyjski dyplomata wyraził w środę zaniepokojenie w związku z rozmieszczeniem przez USA nowej broni nuklearnej wystrzelonej z łodzi podwodnej, mówiąc, że ruch ten zasygnalizował przekonanie Waszyngtonu, że może on prowadzić ograniczony konflikt nuklearny.

W tym tygodniu najwyższy urzędnik ds. Polityki Pentagonu powiedział The Associated Press, że głowica nuklearna o zmniejszonej mocy niszczącej została zamontowana na międzykontynentalnych pociskach balistycznych Trident II przenoszonych przez atomowe okręty podwodne.

John Rood, podsekretarz obrony ds. Polityki, powiedział, że rozmieszczenie tak zwanych głowic o niskiej wydajności obniża ryzyko wojny nuklearnej, pomagając odwieść Rosję od rozpoczęcia ograniczonego konfliktu nuklearnego.

Moskwa odrzuciła amerykańskie zarzuty, że Rosja rozważa taki konflikt. Rząd rosyjski od dawna krytykuje plany Pentagonu dotyczące opracowania broni nuklearnej o niskiej wydajności, argumentując, że ograniczony konflikt nuklearny nieuchronnie przerodziłby się w pełną wojnę nuklearną.

Wiceminister spraw zagranicznych Rosji Siergiej Ryabkow powiedział w środę, że rozmieszczenie nowego pocisku jest wskazówką, że Stany Zjednoczone postrzegają konflikt nuklearny o niskiej intensywności jako wykonalną opcję. Opisał ruch USA jako „bardzo niepokojący”.

„Odzwierciedla to fakt, że Stany Zjednoczone obniżają próg nuklearny i uważają, że możliwe jest prowadzenie ograniczonej wojny nuklearnej i wygranie takiej wojny” – powiedział Ryabkov w uwagach przedstawionych przez rosyjskie agencje informacyjne.

Oskarżył Waszyngton o stonewalling w sprawie propozycji Moskwy w 2018 r., Aby potwierdzić wspólne oświadczenie prezydenta USA Ronalda Reagana i przywódcy radzieckiego Michaiła Gorbaczowa z 1985 r., W którym stwierdzono, że „wojny nuklearnej nie można wygrać i nigdy nie można jej stoczyć”.

Ryabkov powiedział, że USA jest narażone na ryzyko, które opisał jako „dryf w niebezpiecznym kierunku, ześlizgnięcie się w kierunku planowania absolutnie niedopuszczalnych katastrofalnych scenariuszy”.

W ubiegłym roku zarówno Rosja, jak i Stany Zjednoczone wycofały się z traktatu o siłach jądrowych średniego zasięgu z 1987 r. USA powiedziały, że wycofały się z powodu rosyjskich naruszeń; Kreml zaprzeczył naruszeniu warunków traktatu.

Kreml powiedział, że Waszyngton wydaje się niechętny przedłużeniu traktatu New START, ostatniej pozostałej umowy o kontroli zbrojeń między Rosją a USA, która wygasa w 2021 r.

zrodlo:apnews

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK - NIEDZIELA 21.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
Holler Box
%d bloggers like this: