NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Lekarz przerywa milczenie: poważne skutki uboczne, dzieci i osoby starsze zagrożone
Hipokryzja level hard!! Sypie się Pandemiczna narracja.. Najbardziej winne media! VIDO PL
Program depopulacji szczepionek „potwierdzony” (video)
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE

CZERWONE

Najnowsze:”Rozłączyć się??? Zapasy rosną pomimo obaw o wirusa z Chin”

NEW YORK (AP) – epidemia wirusów w Chinach ujawniła pozorną rozdźwięk między rynkami finansowymi a nauką.Eksperci ds. Zdrowia nie wiedzą, jak daleko rozprzestrzeni się wirus i jak poważny będzie kryzys, ale akcje rosną, jakby inwestorzy oczekiwali jedynie niewielkiego uderzenia w globalną gospodarkę.

Na Wall Street S&P 500 usunął wszystkie swoje straty z ostatnich kilku tygodni i osiągnął rekord w środę, podczas gdy rynki w Japonii i Hongkongu, bliżej centrum kryzysu, również wzrosły. Korzyści przyniosły nawet wzrost liczby zarażonych osób na całym świecie do ponad 28 000, a liczba ofiar śmiertelnych wzrosła do 563, przy czym przeważająca większość przypadków w Chinach.

Inwestorzy nie udają, że wiedzą więcej niż naukowcy. Ale po początkowym, mini-szaleństwie nad obawami o wielki cios w Chiny, drugą co do wielkości gospodarkę na świecie z 1,4 miliardem ludzi i potencjalnymi efektami falowania, inwestorzy biorą pod uwagę lepsze niż oczekiwano zyski z niektórych globów największe firmy i inne zachęcające wskaźniki ekonomiczne spoza Chin.

Być może najważniejsze jest to, że inwestorzy patrzą nie tylko na środki ochrony zdrowia publicznego podejmowane przeciwko wirusowi; biorą pod uwagę narzędzia finansowe dostępne w celu przeciwdziałania szkodom ekonomicznym.

Mają nadzieję, że nawet jeśli wirus rozprzestrzeni się dalej, banki centralne mogą po raz kolejny przyjść z pomocą i wspierać gospodarkę światową, obniżając stopy procentowe i oferując inne bodźce, podobnie jak od czasu kryzysu finansowego w 2008 roku. Na początku tego tygodnia bank centralny Chin ogłosił plany wpompowania do gospodarki 173 miliardów dolarów, aby pomóc uspokoić rynki.

„Słuchamy ekspertów ds. Opieki zdrowotnej” – powiedział Nate Thooft, globalny dyrektor ds. Alokacji aktywów w Manulife Asset Management. „Czytamy badania epidemiologów. Ale podobnie jak w przypadku każdego rynku, istnieje poziom wiary i nadziei oraz podstawowe odczucia, które utrzymują ludzi na rynku. Ludzie nadal chętnie trzymają się akcji, ponieważ nie byli wystarczająco wystraszeni. ”

Taka wiara może nie powinna dziwić. Rynek akcji w Stanach Zjednoczonych rośnie od wiosny 2009 r., Jego najdłuższy byk był w historii i wielokrotnie rozwiał obawy o zbliżające się recesje, wojny handlowe na świecie i groźbę prawdziwej wojny – na przykład po ostatnim uderzeniu drona w USA miesiąc, który zabił najwyższego generała irańskiego.

„Wszyscy wiedzą, że będzie to miało wpływ na globalną gospodarkę, a zwłaszcza na Chiny”, powiedział Scott Ladner, dyrektor ds. Inwestycji w Horizon Investments. „To nie tak, że nie będzie żadnego wpływu. Chodzi o to, że nie uważamy, że wpływ będzie długotrwały lub tak poważny, że nie będzie rządowych polityk, które mogłyby go stłumić. ”

Podczas gdy analitycy giełdowi mogą czuć się pewni, że skutki ekonomiczne mogą być ograniczone, eksperci zdrowia publicznego nie wiedzą jeszcze, jaki będzie kierunek wybuchu epidemii. W rzeczywistości wciąż próbują odpowiedzieć na podstawowe pytania na temat wirusa, w tym na temat tego, jak łatwo się rozprzestrzenia i jak bardzo jest śmiertelny.

Tedros Adhanom Ghebreyesus, dyrektor generalny Światowej Organizacji Zdrowia, powiedział w środę, że wciąż istnieje „szansa” na powstrzymanie epidemii i że agencja ONZ koncentruje swoje wysiłki na pomocy władzom chińskim w powstrzymaniu rozprzestrzeniania się wirusa z miasto Wuhan, gdzie po raz pierwszy powstało ponad miesiąc temu.

Jednocześnie Tedros powiedział, że w ciągu ostatnich 24 godzin WHO odnotowała największy skok w przypadkach od początku epidemii.

Urzędnicy służby zdrowia w USA powiedzieli, że przedwczesne byłoby komentowanie, kiedy wybuch epidemii może się szczytować lub czy strategie jej powstrzymania działają.

„Przygotowujemy się, jakby to była pandemia” – powiedziała dr Nancy Messonnier z Centrów Kontroli i Zapobiegania Chorobom. Pandemię definiuje się jako wybuch choroby na co najmniej dwóch kontynentach.

Naukowcy z całego świata starają się opracować szczepionkę przeciw wirusowi, który należy do rodziny koronawirusów i jest bliskim kuzynem wirusów SARS i MERS, które w przeszłości wywołały epidemie. Ale nawet jeśli testy i produkcja przebiegną idealnie, może minąć co najmniej rok, zanim ktoś będzie gotowy do powszechnego użytku. Podobnie, jest zbyt wcześnie, aby stwierdzić, czy niektóre obiecujące potencjalne metody leczenia działają lepiej niż standardowe.

W innych wydarzeniach środa:

– WHO poprosiła o 675 milionów dolarów na pomoc krajom w radzeniu sobie z przewidywanym rozprzestrzenianiem się wirusa. Tedros przyznał, że to dużo, ale „to o wiele mniej niż rachunek, który napotkamy, jeśli nie zainwestujemy teraz w gotowość”.

– Dwa samoloty przewożące około 350 Amerykanów ewakuowanych z Wuhan wylądowały w Kalifornii. Będą poddani kwarantannie przez 14 dni w dwóch bazach wojskowych.

– Prawie 3700 osób jest poddawanych dwutygodniowej kwarantannie w swoich kabinach na statku wycieczkowym w portowym mieście Yokohama w Japonii, podczas gdy w Hongkongu ponad 3600 osób na innym statku czekało na pokaz po tym, jak Tajwan go zakazał.

– Ponieważ tysiące pracowników szpitali w Hongkongu strajkowało trzeci dzień, domagając się całkowitego zamknięcia granicy z Chinami kontynentalnymi, miasto ogłosiło, że wszystkie osoby przybywające z kontynentu, w tym mieszkańcy Hongkongu, muszą zostać poddane kwarantannie przez 14 dni.

___

Johnson donosił z Seattle, Cheng z Londynu. Współtworzył także pisarz biznesowy Alex Press w Los Angeles.

zrodlo:apnews

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK 21.00 - SOBOTA 20.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: