DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Najnowsze: ” Z wcześniejszych rejsów zdjagnozowano ponad 5000 przypadkow …..”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

BEIJING (AP) – Najnowsze informacje o epidemii wirusów, która rozpoczęła się w Chinach (zawsze lokalnie):

20.00

Władze Hongkongu twierdzą, że ponad 5 000 osób mogło zostać narażonych na wirusa podczas poprzednich podróży statkiem wycieczkowym znajdującym się teraz w kwarantannie.

Chuang Shuk-kwan, urzędnik Centrum Ochrony Zdrowia, powiedział w czwartek, że osiem osób uzyskało pozytywny wynik testu na nowy koronawirus po podróży na rejs World Dream w dniach 19-24 stycznia.

Po tej dacie statek przepłynął cztery rejsy. Został umieszczony w poniedziałek w kwarantannie, a jego 3600 pasażerów i załoga były badane pod kątem obecności wirusa.

Chuang powiedział, że trzy pozostałe rejsy obejmowały ponad 5000 pasażerów, którzy wrócili do Hongkongu.

Cheung powiedział, że 206 osób przebywało w Hongkongu podczas tej samej podróży, co ośmiu Chińczyków z Chin kontynentalnych, którzy zostali zarażeni.

Ale wezwała każdego, kto dołączył do rejsów World Dream od tego czasu, aby natychmiast skontaktował się z urzędnikami zdrowia.

16:20

Grupa praw człowieka Amnesty International wezwała rządy do unikania łamania praw człowieka, ponieważ starają się powstrzymać i zakończyć wybuch wirusa skoncentrowanego w Chinach, który zabił ponad 560 osób.

Grupa przestrzegała przed zwiększonym stosowaniem cenzury, arbitralnych zatrzymań i innych ograniczeń oraz wezwała władze do zapewnienia wszystkim osobom, których to dotyczy, dostępu do opieki zdrowotnej.

W oświadczeniu stwierdzono, że aktywiści próbujący rozpowszechniać informacje o wirusie za pośrednictwem mediów społecznościowych i innych środków byli nękani lub przesłuchiwani. Stwierdzono, że takie działania mające na celu powstrzymanie przepływu informacji mogą być „katastrofalnie szkodliwe”.

Jednym z największych zagrożeń jest dyskryminacja i ksenofobia wynikające z obaw przed zarażeniem, zarówno w Chinach, jak i poza nimi. W oświadczeniu Amnesty zauważono, że ludzie zostali odrzuceni z hoteli, trzymali więźniów w domach i cierpieli z powodu wycieku danych osobowych w Internecie.

Dyrektor regionalny Amnesty, Nicholas Bequelin, powiedział: „Chiński rząd powinien podjąć środki w celu ochrony ludzi przed dyskryminacją, podczas gdy rządy na całym świecie powinny przyjąć podejście zerowej tolerancji dla rasistowskich ataków na osoby chińskie i azjatyckie”.

14.00

Związek medyczny w Hongkongu ostrzegł, że jego 20 000 członków może masowo złożyć rezygnację, jeśli władze szpitalne na pół-autonomicznym terytorium odmówią dialogu z nimi na temat ich żądań w trakcie trwającego strajku.

Tysiące członków związku strajkuje od poniedziałku, domagając się, aby władze Hongkongu całkowicie zamknęły granicę z Chinami kontynentalnymi, aby powstrzymać rozprzestrzenianie się nowego koronawirusa i zapewnić bezpieczne środowisko pracy, w tym wystarczający sprzęt ochronny dla personelu.

Hongkong stara się ograniczyć rozprzestrzenianie wirusa po zgłoszeniu 21 przypadków, w tym lokalnej transmisji. Strajk zaszkodził służbom ratunkowym i medycznym, ale rząd odmówił całkowitego uszczelnienia granicy.

Dwa przejścia graniczne z Chinami pozostają otwarte. Rząd powiedział w środę, że będzie poddawać kwarantannie wszystkich przybyszów z Chin przez dwa tygodnie, poczynając od soboty, co ruch szefa związku medycznego, Winnie Yu, będzie jeszcze bardziej obciążać system medyczny miasta.

zrodlo:apnews

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: