DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

„Arabia Saudyjska zabrania obywatelom, mieszkańcom podróży do Chin”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

DUBAJ, Zjednoczone Emiraty Arabskie (AP) – Arabia Saudyjska w czwartek zabroniła swoim obywatelom i mieszkańcom królestwa podróżowania do Chin w związku z nową epidemią wirusa.

Generalna Dyrekcja Paszportów królestwa powiedziała, że środek był odpowiedzią na nowego wirusa, który prawdopodobnie pochodził z centralnych Chin.

Ostrzegł, że mieszkańcy królestwa, którzy naruszą ten porządek, nie będą mogli powrócić do Arabii Saudyjskiej. Stwierdzono także, że przepisy regulujące dotyczące dokumentów podróży będą stosowane wobec obywateli, którzy naruszą zakaz podróżowania, bez dalszych wyjaśnień. Oświadczenie zostało przeprowadzone przez państwową agencję prasową Arabii Saudyjskiej.

W niedzielę flagowy krajowy przewoźnik Arabii Saudyjskiej, Saudia, dołączył do innych głównych linii lotniczych, zawieszając loty do Chin. Również w niedzielę 10 studentów z Arabii Saudyjskiej ewakuowano z chińskiego miasta Wuhan, epicentrum wybuchu epidemii i poddano kwarantannie po przybyciu do Rijadu na dwa tygodnie.

Epidemia wirusowa, która rozpoczęła się w Chinach, zainfekowała ponad 28 200 osób na całym świecie. Chiny poniosły ponad 560 zgonów, a śmierć miała miejsce również na Filipinach.

Ponad 50 milionów ludzi znajduje się w wirtualnej kwarantannie w Wuhan, gdzie wybuch epidemii rozpoczął się w grudniu i gdzie znaczna większość zgonów została odnotowana. W całych Chinach miasta, miasteczka i wsie wprowadziły różne poziomy ograniczeń, a zagraniczne kraje poważnie ograniczyły podróże do iz kraju.

Wirus, prawdopodobnie pochodzący od dzikich zwierząt sprzedawanych na rynku żywności w Wuhan, należy do rodziny koronawirusów, w tym MERS i SARS, i powoduje gorączkę, kaszel i duszność. Jest szczególnie zabójczy wśród osób powyżej 60. roku życia i osób z chorobami, takimi jak choroby serca i cukrzyca.

zrodlo:apnews

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: