DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Sztuczna inteligencja jest jeszcze bardzo głupia

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb
Screenshot_11

„Ostatnio mieliśmy kilka wypadków, w tym śmiertelnych, związanych z niewłaściwą reakcją maszyn na zachowanie człowieka. System LIDAR zidentyfikował poruszający się obiekt, ale system kierujący pojazdem podjął niewłaściwą decyzję. Zawiodło uczenie maszynowe. System był nauczony tego, że ktoś może przechodzić przez ulicę, ale nie że będzie prowadził rower! Nie wziął pod uwagę czegoś tak prozaicznego jak rowerzysta będący chwilowo pieszym w niedozwolonym miejscu.

Sztuczna inteligencja jest jeszcze bardzo głupia. Trudno to nazwać inteligencją, to bardziej idea wykreowana przez media. Ta rzekoma inteligencja w niczym nie dorównuje człowiekowi. Potrafi jedynie klasyfikować wprowadzone przez człowieka informacje i podejmować na ich podstawie decyzje. Nie daje sobie rady z kontekstem, w którym działa system.

Systemy, które piszemy pełnią podobną funkcję w stosunku do komputerów pokładowych samochodów autonomicznych. Wypracowuję systemy oprogramowania, które sprawdzają, czy uczenie maszynowe popełnia błędy. Udowadniam, czy sztuczna inteligencja stosowana w pojazdach autonomicznych działa poprawnie lub niepoprawnie i opracowuję rozwiązania, które pozwalają zweryfikować, czy algorytmy kierujące samochodem będą podejmować właściwe decyzje na drodze.

Na razie ich wprowadzanie na drogi użytkowane przez innych kierowców jest olbrzymim problemem. Samochody Tesli ze swoimi systemami absolutnie nie radzą sobie w ruchu na małych ciasnych uliczkach, potrafią jedynie funkcjonować jako bardziej zaawansowany tempomat na autostradach. Do tego dochodzą zupełnie nieprzewidywalne zachowania ludzi czy zwykła złośliwość. Człowiek wie, że auto autonomiczne ustąpi mu miejsca, więc wymusza pierwszeństwo. Zarządzający transportem publicznym w Las Vegas mieli problem, z tym, iż ludzie dla zabawy wymuszali zatrzymanie na autobusiku bez kierowcy” – mówi prof. Marta Kwiatkowska z Wydziału Nauk Informatycznych Uniwersytetu Oxfordzkiego

(źródło: tygodnik.tvp.pl)

komentarze

I dobrze. Sztuczna inteligencja jest jeszcze głupia. Nie ma nic gorszego, jak roboty, które chciałyby sterować człowiekiem. Miałyby myśleć, czuć, podejmować decyzje?

Ale to im się nie uda.

Dlaczego?

Bo musieliby mieć umiejętność Najwyższego Stwórcy, czyli umiejętność stwarzania. Oni tego nie umieją i nie będą umieć.

Aby dana maszyna działała, muszą wykonać miliony prób i cały czas poprawiać kod programujący. W końcu uda im się wyprodukować najlepszego robota, który bezbłędnie reaguje na dane polecenia, hasła, zachowania.

Ale roboty nigdy nie będą myśleć, czuć, podejmować złożonych decyzji.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: