DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Potwierdzono, że używanie smartfonów ma wpływ na rozwój raka

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb
Źródło: pixabay.com

Naukowcy z Yale University przeprowadzili badania wskazujące na to, że istnieje korelacja pomiędzy powstawaniem raka a promieniowaniem z telefonów komórkowych. Potwierdza to, że korzystanie ze smartfonów rzeczywiście zwiększa ryzyko wystąpienia chorób onkologicznych, szczególnie raka tarczycy.

Amerykańskim lekarzom udało się udowodnić wpływ smartfonów na rozwój raka tarczycy u niektórych pacjentów. Specjaliści przeprowadzili badanie wśród około 900 osób, a okazało się, że pacjenci o konkretnych uwarunkowaniach wynikających z puli genowej, aktywnie wykorzystujący smartfony, mają dwukrotnie większe ryzyko zachorowania na raka tarczycy.

Badanie wskazuje, że podatność genetyczna, wraz z aktywnym wykorzystaniem gadżetów odgrywa ważną rolę w rozwoju raka. Eksperci z Yale University twierdzą, że ich praca to pierwsze badanie łączące skutki używania urządzeń nowych technologii u osób z genetyczną predyspozycją do rozwoju raka.

Eksperci, którzy wzięli udział w badaniu, stwierdzili, że ​​dalsze badanie tego zagadnienia może się przyczynić do poprawy diagnostyki nowotworów. Warto również w przemyślany sposób korzystać ze smartfonów i tabletów, nie wystawiając się cały czas na ekspozycję promieniowania elektromagnetycznego emitowanego przez te urządzenia.

zmianynaziemi

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

na pierwszych stronach
%d bloggers like this: