DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
KONTA AUTORÓW WPISÓW I FILMÓW
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Izrael również uczestniczył w wojnie przeciwko Syrii. Potwierdził to publicznie były wojskowy

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Screenshot_2

Generał armii izraelskiej w stanie spoczynku Gadi Eisenkot potwierdził tezy wielu analityków – Izrael dostarczał broń dżihadystom, którzy walczyli przeciwko rządowi prezydenta Baszara al-Asada.

Działania izraelskiego rządu przedłużyły konflikt w Syrii i wpłynęły na poziom katastrofy humanitarnej w tym państwie. “Izrael stał po naszej stronie w heroiczny sposób. Nie przetrwalibyśmy bez jego pomocy” – przyznał Muatasim al-Dżaulani, rzecznik grupy rebeliantów Fursan al-Dżaulan. Tę jego wypowiedź można było przeczytać jeszcze w 2017 roku. Cytuje ją Wall Street Journal, w artykule pt. Izrael potajemnie wspiera syryjskich buntowników.

Eisenkot to najwyższy rangą wojskowy izraelski, były szef sztabu, który nieco bardziej szczerze opowiedział o roli swego kraju w konflikcie syryjskim. Izrael nie tylko udzielał przeciwnikom syryjskiego rządu wsparcia wojskowego, a nawet wypłacał im pensje. Grupy syryjskich rebeliantów regularnie też kontaktowały się z przedstawicielami izraelskiej armii.

ivan @ivan8848

Stop Arming Terrorists

Israel’s ex IDF Chief :We have supplied ISIS , Al Qaeda , FSA with weapons and funding for years

W wywiadzie dla Sunday Times Eisenkot stwierdził, że rząd Izraela traktował wsparcie dla syryjskich rebeliantów jako „samoobronę”. Była to odpowiedź na rosnące wpływy Iranu w Damaszku. Potwierdził jednocześnie, że Izrael dokonał w ostatnich latach setek ataków na terytorium Syrii nie zastanawiając się ani przez chwilę nad ewentualnymi negatywnymi konsekwencjami tych działań.

strajk.eu

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: