DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

FRANKENVIRUS! „Bioinżynier Wuon Coronavirus odpowiada pozytywnie na „potężne leki przeciw AIDS” „

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Tajlandzcy lekarze „wyleczyli” koronawirusa za pomocą silnych leków przeciw AIDS
Wirus 2019-nCoV

Kilka dni temu Zero Hedge postanowił podkreślić ciąg tweetów szanowanego epidemiologa dr Erica Feigl-Dinga, w którym zauważył pewne niezwykłe cechy nowego koronawirusa (nCoV-2019), który rozprzestrzenił się w prawie dwóch tuzinach krajów od czasu pojawienia się w centralne chińskie miasto Wuhan w zeszłym roku.

Naukowcy próbujący prześledzić ewolucję wirusa w celu zrozumienia, jak go zatrzymać, korzystając z wiedzy zebranej podczas poprzednich epidemii koronawirusa (w tym SARS i MERS) odkryli coś dziwnego: początkowo badacze wierzyli, że znaleźli ciąg kodu genetycznego, który nie był obecny w innych szczepach koronawirusa, ale jest podobny do szczepów znalezionych w „HIV-1 gp120 lub HIV-1 Gag”.

Teraz dr Feigl-Ding wskazał później, że późniejsze badania potwierdziły, że pewne podobieństwa znaleziono w rzeczywistości w innych znanych szczepach koronawirusa. Podobieństwa są z pewnością interesujące.

Przejdźmy teraz do pierwszej linii epidemii, gdzie lekarze w Pekinie i gdzie indziej w Chinach zaczęli stosować popularne retrowirusy powszechnie stosowane w leczeniu AIDS. Do tego stopnia, że ​​USA i firmy farmaceutyczne podobno zwiększyły dostawy narkotyków do Chin, aby pomóc w powstrzymaniu wybuchu. Kolejna niezwykła cecha: wirus wiąże się z tymi samymi receptorami co HIV.

Niektórzy sugerują, że te osobliwości wskazują, że nCoV został prawdopodobnie opracowany przez naukowców pracujących nad stworzeniem nowej potężnej broni biologicznej, chociaż twierdzenia te zostały wyśmiewane i odrzucone przez prasę głównego nurtu.

Zespół tajlandzkich lekarzy, oferując więcej dowodów na to, że to nie był tylko przypadek, powiedział w wywiadzie dla Bangkok Post, że stosowanie leków przeciw grypie i AIDS odniosło ogromny sukces, ponieważ kraj o największej liczbie zarażonych pacjentów stara się ograniczyć wybuch w obrębie własnych granic.

Dwóch lekarzy ze szpitala Rajavithi w Bangkoku (dr Kriangsak Atipornwanich i profesor nadzwyczajny dr Subsai Kongsangdao) zdecydowało się na stosowanie oseltamiwiru, leku przeciw grypie stosowanego w leczeniu MERS wraz z lopinawirem i rytonawirem, dwoma lekami na AIDS, które z powodzeniem stosowano w Pekinie, w leczeniu pacjentki, której stan gwałtownie się pogarszał.

Pacjent został przyjęty do szpitala Hua Hin, a następnie przeniesiony do szpitala Rajavithi 29 stycznia.

„Sprawdziliśmy powiązane informacje i stwierdziliśmy, że leki przeciw grypie są skuteczne w MERS, więc połączyliśmy obie grupy leków”, powiedział. „Po słabych testach laboratoryjnych przez 10 dni test ostatecznie uzyskał wynik pozytywny po 48 godzinach podawania leków. Leczenie, a także powrót do zdrowia, jest szybki. ”

Podczas niedzielnej konferencji lekarze z tajlandzkiego Ministerstwa Zdrowia Publicznego stwierdzili, że liczba pacjentów w Tajlandii wzrosła do 19.

Więc koronawirus reaguje na kombinację leków stosowanych w leczeniu grypy i AIDS? Gdybyśmy mieli stworzyć super frankenvirus, prawdopodobnie od tego byśmy zaczęli.

zrodlo:stateofthenation

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: