DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Czy Chiny zaniżają liczbę przypadków zarażenia koronawirusem?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Naukowcy z Hong Kongu twierdzą, że oficjalna liczba przypadków zarażenia chińskim koronawirusem 2019-nCov mogą być zaniżone. Badacze opracowali model rozprzestrzeniania się wirusa i otrzymali znacznie wyższe liczby niż te podawane oficjalne. Tym samym zasugerowano, że rzeczywista skala zarażenie jest zupełnie inna, a sytuacja może być dużo bardziej poważne.

Przypomnijmy, że oficjalnie liczba nowo zakażonych koronawirusa przekroczyła już 18 tysięcy. Jednak, w artykule opublikowanym w prestiżowym czasopiśmie z branży medycznej, The Lancet, stwierdzono, że według modeli matematycznych, tylko w samym mieście Wuhan, która stało się epicentrum epidemii, do 25 stycznia liczba przypadków powinna wynieść przynajmniej 75 815 osób.

Tworząc symulację naukowcy wzięli także pod uwagę dane o migracjach ludności w 300 chińskich miastach, informacje o rezerwacji lotów oraz wpływ reżimu kwarantanny na tych, którzy jeszcze nie zachorowali.

Naukowcy uważają, że taka duża rozbieżność wynosząca aż dziesięć razy mniej przypadków pomiędzy symulacją a oficjalnymi danymi, wynikami ze względu na kilka czynników. Po pierwsze, trzeba wziąć pod uwagę czas trwania okresu inkubacji wirusa, a po drugie czas potrzebny do zdiagnozowania, że ktoś został zarażony.

To, że Chiny mogą ukrywać rzeczywiste rozmiary epidemii wydaje się być bardzo prawdopodobne. Niewątpliwie ten kraj jest zdolny do tego aby nie mówić całej prawdy na temat epidemii, mentalnie są podobni do Sowietów, którzy próbowali ukrywać katastrofę w Czarnobylu. Biorąc pod uwagę skalę środków ostrożności jaką zastosowano w prowincji Hubei można odnieść wrażenie, że władze tego kraju oceniają sytuację jako bardzo niebezpieczną.

Nie można wykluczyć, że historia z zakażeniem koronawirusem 2019-nCov drogą transferu międzygatunkowego, do którego miało dojść na skutek spożycia nietoperzy zakupionych na targu w mieście Wuhan, to tak naprawdę przykrywka. Padają podejrzenia, że pacjent zero to ktoś zupełnie inny i być może jest związany z jednym z nielicznych laboratoriów zajmujących się najniebezpieczniejszymi patogenami, które akurat znajduje się w Wuhan!

zmianynaziemi

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: