DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

” Cathay Pacific prosi pracowników o wzięcie bezpłatnego urlopu”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Cathay Pacific, sztandarowa linia lotnicza w Hongkongu, poprosiła pracowników o trzy tygodnie bezpłatnego urlopu, aby poradzić sobie z wpływem koronawirusa.Na przewoźnika uderzył już kilkumiesięczny antyrządowy protest w Hongkongu na popyt pasażerów.

Cathay Pacific cabin crew with mask

Od 1 marca do 30 czerwca zaoferował wszystkim pracownikom system dobrowolnego urlopu specjalnego.

Linia lotnicza powiedziała, że ​​zachowanie gotówki jest „kluczem do ochrony” jej działalności.

We wtorek Cathay powiedziała, że ​​zamierza zmniejszyć usługi o około 30% w ciągu najbliższych dwóch miesięcy, w tym o około 90% w przypadku lotów do Chin kontynentalnych.

Linia lotnicza borykała się już z trudnościami z powodu protestów antyrządowych w Hongkongu, międzynarodowym centrum finansowym i podróżniczym oraz kluczowej części swojej działalności.

Analitycy twierdzą, że linia lotnicza prawdopodobnie zaoferowała pracownikom program bezpłatnego urlopu z powodu tych problemów.

Nowy koronawirus powoduje ciężką ostrą infekcję dróg oddechowych, a objawy zwykle zaczynają się od gorączki, a następnie suchego kaszlu. Liczba przypadków w Chinach przekroczyła obecnie 24 300, zgłoszono 490 zgonów.

Inne zmiany
Europejski producent samolotów Airbus powiedział, że „przestrzega wymagań chińskiego rządu dotyczących personelu do pracy z domu” i zamknął linię montażową w Tianjin
Co najmniej 10 osób na pokładzie statku wycieczkowego Diamond Princess w japońskim porcie w Jokohamie dało wynik pozytywny na obecność wirusa, ale przy wielu jeszcze nie przetestowanych liczba zarażonych może wzrosnąć
Firma Adidas twierdzi, że „doświadcza negatywnego wpływu” na działalność w Chinach i że zamknęła „znaczną liczbę” własnych sklepów w tym kraju
Duński browar Carlsberg powiedział, że w wyniku wirusa może mieć krótkotrwały wpływ na firmę, i ostrzegł, że w obliczu rozprzestrzeniania się epidemii koronawirusa grozi mu „bardziej niestabilne środowisko biznesowe”.
Cena ropy naftowej spada do najniższego poziomu od 12 miesięcy w związku ze spadkiem popytu w Chinach
W oświadczeniu Cathay powiedział: „W związku z wybuchem nowatorskiego wirusa koronawiru oraz znacznym spadkiem popytu na rynku, właśnie ogłosiliśmy wczoraj ogromne cięcia wydajności.

„Oszczędzanie gotówki jest kluczem do ochrony naszej firmy. Podjęliśmy już wiele działań, aby to osiągnąć.

„Dzisiaj apelujemy do wszystkich pracowników o udział w programie specjalnego urlopu, który wejdzie w życie od 1 marca i potrwa do 30 czerwca. Wszyscy pracownicy będą mieli możliwość skorzystania z trzech tygodni bezpłatnego urlopu w tym okresie”.

Według agencji prasowej Reuters, dyrektor generalny firmy Cathay, Augustus Tang, przesłał pracownikom wiadomość wideo.

Powiedział w nim, że linia lotnicza poprosiła również swoich dostawców o obniżenie cen, przestała zatrudniać nowych pracowników i odłożyła niektóre duże projekty oraz wstrzymała wszystkie niekrytyczne wydatki.

Nowy koronawirus powoduje ciężką ostrą infekcję dróg oddechowych, a objawy zwykle zaczynają się od gorączki, a następnie suchego kaszlu. Liczba przypadków w Chinach przekroczyła obecnie 24 300, zgłoszono 490 zgonów.

zrodlo:bbc

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: