DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Demokraci potępiają Trumpa na rozprawie jako zagrożenie dla amerykańskiej demokracji

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Screenshot_1

WASHINGTON (Reuters) – Nawet z zapewnieniem uniewinnienia pozornie zapewniającym, że demokraci ścigający prezydenta Donalda Trumpa w procesie o impeachment, w poniedziałek wzywają go do silnego przekonania, nazywając go człowiekiem bez moralnego kompasu, którego należy usunąć, aby chronić amerykańską demokrację.

Kongresman Adam Schiff podsumował końcowe argumenty za siedmiu ustawodawców Izby Reprezentantów USA, którzy oskarżyli Trumpa w historycznym postępowaniu po tym, jak prawnicy prezydenta Republiki Republikańskiej we własnych argumentach nazywali tę sprawę przeciwko niemu politycznie, nierozsądnie i bezpodstawnie.

„Udowodniliśmy, że Donald Trump jest winny. Teraz czyńcie bezstronną sprawiedliwość i skazajcie go – powiedział Schiff, atakując Trumpa w niezwykle osobisty sposób, powiedział zgromadzonym senatorom.

 

Kongresman Adam Schiff podsumował końcowe argumenty

  • Factbox: „Północ w Waszyngtonie” – cytaty z procesu oskarżenia Trumpa o impeachment

„Zdradził nasze bezpieczeństwo narodowe i uczyni to ponownie. Naraził na szwank nasze wybory i zrobi to ponownie. Nie zmienisz go. Nie możesz go ograniczać – powiedział Schiff. „Jeśli znajdziesz odwagę, by stawić mu czoła i powiedzieć okropną prawdę jego kłamstwu, twoje miejsce znajdzie się wśród Davidów, którzy przyjęli Goliat – jeśli tylko powiesz:„ Dość ”.

Dramat Senatu w sprawie impeachmentu zbliżał się do końca na dzień przed ogłoszeniem przez prezydenta swojego corocznego przemówienia na temat stanu Unii w Kongresie oraz w tym samym dniu, w którym wyborcy w Iowa oddali głos w pierwszym konkursie w procesie wyboru państwa Demokratyczny kandydat rzuci wyzwanie Trumpowi w wyborach 3 listopada.

W środę 100-osobowy senat kontrolowany przez republikanów ma głosować, czy usunąć Trumpa z urzędu. Senat wydaje się pewny, że go uniewinni. Do usunięcia prezydenta wymagana jest większość dwóch trzecich głosów. Żaden z 53 republikańskich senatów nie wezwał do skazania.

Dom kierowany przez Demokratów oskarżył Trumpa 18 grudnia pod zarzutem nadużycia władzy za to, że poprosił Ukrainę o zbadanie rywala politycznego Joe Bidena oraz utrudnianie Kongresowi blokowania zeznań i dokumentów poszukiwanych przez ustawodawców w ich śledztwie. Trump nazwał wysiłek impeachmentu próbą zamachu stanu przeprowadzoną przez Demokratów.

W swoich argumentach osobisty prawnik Trumpa Jay Sekulow wezwał senatorów, by „stanowczo trzymali się” tego, co zespół obrony nazwał bezprawnym popełnianiem impeachmentu.

„To była pierwsza całkowicie partyzancka impeachment prezydencki w historii naszego narodu. I powinien być nasz ostatni – powiedział Sekulow. „To, co demokraci domowi zrobili temu narodowi, konstytucji, prezydentowi, samemu prezydentowi i temu organowi (senatowi) jest oburzające. Opuścili niesamowitą moc impeachmentu. ”

Senator Joe Manchin, demokratyczny moderator, powiedział, że nie zdecydował, czy zagłosować za uniewinnieniem Trumpa i nie widzi „żadnej ścieżki” do wymaganej większości dwóch trzecich głosów. Ale Manchin przewidział, że dwupartyjska większość w Senacie zagłosuje za oceną Trumpa za jego działania, co jest mniejszą naganą.

Screenshot_2

„Usunięcie tego prezydenta w tym czasie nie tylko podzieli nasz głęboko podzielony naród, ale także zatruje naszą i tak już toksyczną atmosferę polityczną” – powiedział Manchin.

Schiff powiedział, że założyciele Ameryki zamierzali nie korzystać z uprawnień – uprawnień przyznanych Kongresowi zgodnie z Konstytucją Stanów Zjednoczonych do usunięcia prezydenta za popełnienie „wysokich przestępstw i wykroczeń”.

Powiedział jednak, że należy go użyć do usunięcia prezydenta, który „sprzedałby swój kraj za polityczną łaskę”, podważa integralność wyborów i zaprasza zagraniczne ingerencje w sprawy amerykańskie.

„Dla człowieka takiego jak Donald J. Trump” – powiedział Schiff.

„Nie zmienił się. On się nie zmieni. Wyjaśnił to sobie bez samoświadomości i wahania – dodał Schiff. „Człowiek bez charakteru i etycznego kompasu nigdy nie odnajdzie swojej drogi”.

„ODPOWIEDŹ TO WYBORY”

Sekulow powiedział, że żadne z zarzutów postawionych przeciwko Trumpowi nie stanowi niemożliwego do popełnienia przestępstwa, i oskarżył Demokratów o próbę zanegowania wyborów Trumpa w 2016 roku i podważenia woli narodu amerykańskiego.

„Odpowiedzią są wybory, a nie impeachment” – powiedział Sekulow.

Screenshot_3

„Prezydent nie zrobił nic złego”, dodał doradca White House Pat Cipollone. „Razem możemy zakończyć erę impeachmentu”.

Podczas procesu prawnicy Trumpa przedstawili ekspansywny pogląd na uprawnienia prezydenta i argumentowali, że nie można go usunąć za nadużycie władzy. Opierając się na tych argumentach, Schiff powiedział Senatowi, że jeśli prezydenta nie można oskarżyć o nadużycie władzy, otworzy to drzwi do szeregu „całkowicie niedopuszczalnych zachowań”.

„Trump mógł zaoferować Rosjanom Alaskę w zamian za wsparcie w następnych wyborach, lub zdecydować się na stałe przeprowadzić się do Mar-a-Lago (jego kurort na Florydzie) i pozwolić (zięciowi) Jaredowi Kushnerowi rządzić krajem, delegując się do decyzja, czy iść na wojnę – powiedział Schiff.

Schiff powiedział, że Trump, jeśli pozostanie na stanowisku, będzie nadal szukał zagranicznej ingerencji w listopadowe wybory, w których prosi wyborców o dalsze cztery lata jako prezydent. Biden jest czołowym pretendentem do nominacji Demokratów, by rzucić wyzwanie Trumpowi.

„Jakie są szanse, jeśli pozostaną na stanowisku, że będzie nadal próbował oszukiwać? Powiem ci: 100 procent – powiedział Schiff.

„Prezydent wolny od odpowiedzialności stanowi zagrożenie dla bijącego serca naszej demokracji” – powiedział Schiff.

Senat głosował w piątek, by nie przesłuchiwać żadnych świadków, takich jak były doradca Trumpa ds. Bezpieczeństwa narodowego John Bolton, który w nieopublikowanym rękopisie książki przedstawia Trumpa jako odgrywającego główną rolę w wywieraniu nacisku na Ukrainę. Tylko dwóch republikanów, moderatora Mitt Romney i Susan Collins, głosowało na przesłuchanie świadków.

Senatorowie będą mogli teraz przemawiać w tej sprawie do środy, kiedy to ostateczne głosowanie odbędzie się o godzinie 16.00 EST (2100 GMT),

czy Trump jest winny i powinien zostać usunięty.

Screenshot_4

Trump jest tylko trzecim prezydentem USA, który został oskarżony. Żaden prezydent nie został nigdy usunięty z urzędu przez impeachment. Prezydent Richard Nixon zrezygnował w 1974 r., Zanim cała Izba zdołała go oskarżyć.

WASHINGTON (Reuters)

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

na pierwszych stronach
%d bloggers like this: