DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Protesty przed ambasadą USA w Libanie: 6 osób zostało rannych

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

 

Przed ambasadą USA na przedmieściach Bejrutu odbywają się protesty, w których odniosło obrażenia 6 demonstrantów w wyniku użycia gazu łzawiącego przez służby porządkowe – poinformowała libijska telewizja al-Jadeed.

Według telewizji protestujący zgromadzili się przez ambasadą USA na przedmieściach stolicy Libanu, Aukar, aby zaprotestować przeciwko „umowie stulecia” w sprawie rozwiązania palestyńsko-izraelskiego konfliktu. Demonstranci próbują usunąć drut kolczasty z ogrodzenia otaczającego placówkę dyplomatyczną.

Sześciu demonstrantów odniosło obrażenia w wyniku użycia gazu łzawiącego przez siły bezpieczeństwa przeciwko protestującym. Niektórzy próbowali przejść przez ogrodzenie ambasady – poinformowała stacja.

Protestujący mieli obrzucić placówkę dyplomatyczną kamieniami.

Prezydent Libanu Michel Aoun 29 stycznia w rozmowie telefonicznej z szefem Autonomii Palestyńskiej Mahmudem Abbasem wyraził solidarność z Palestyńczykami w związku z „umową stulecia”.

W 4-milionowym Libanie mieszka 600 tys. palestyńskich uchodźców i ponad 1,5 mln uchodźców z Syrii. Palestyńczycy posiadają szczególny status i mieszkają w obozach dla uchodźców, które z czasem zamieniły się w gęsto zaludnione dzielnice miejskie rozproszone po całym Libanie.

Szef Autonomii Palestyńskiej Mahmud Abbas powiedział w sobotę na posiedzeniu Ligii Państw Arabskich, że poinformował USA i Izrael o zerwaniu wszelkich stosunków w związku z ogłoszeniem przez amerykańskiego prezydenta Donalda Trumpa „umowy stulecia”.

sputniknews

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: