DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Palestyna zrywa relacje z USA i Izraelem. Także te związane z bezpieczeństwem

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb
Screenshot_7

Palestyna ogłosiła zerwanie stosunków ze Stanami Zjednoczonymi oraz Izraelem – także te relacje związane z bezpieczeństwem.

„Haaretz” oraz AFP opublikowały artykuły, w których można przeczytać, że prezydent Autonomii Palestyńskiej ogłosił zerwanie wszelkich relacji z USA i Izraelem. Mahmud Abbas podkreślał, że decyzja jest związania z pokojowym planem Donalda Trumpa.

„Spotkałem się z Trumpem cztery razy, a z jego zespołem 37 razy i nie zrobiliśmy żadnego postępu” – powiedział Abbas – „Powiedzieliśmy Izraelowi i Stanom Zjednoczonym, że nie będziemy więcej się z nimi wiązać, w tym na poziomie bezpieczeństwa” – dodał prezydent.

CZYTAJ TAKŻE: Nowa ściema Donalda Trumpa. Palestyńczycy znowu wykiwani

Przypominamy, że niedawno Trump ogłosił „plan stulecia” – według tego planu Palestyńczycy mieliby otrzymać swoje prawdziwe państwo, traktowane na równi z Izraelem. Izrael miałby mieć swoją stolicę w Jerozolimie, a Palestyna… w Wschodniej Jerozolimie.

medianarodowe

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: