DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Jest już 305 ofiar śmiertelnych i 17 tysięcy zarażonych. Trwa ekspansja zabójczego koronawirusa

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb
Screenshot_12

Epidemia niebezpiecznego koronawirusa 2019-nCov, która rozpoczęła się w Chinach, cały czas się rozwija. Bardzo szybko rośnie też ilość ofiar śmiertelnych oraz zachorowań. Praktycznie codziennie dowiadujemy się o tysiącach nowych przypadków. Jeśli ta dynamika się utrzyma, za kilka tygodni będą już dziesiątki tysięcy zarażonych. 

Z nieoficjalnych informacji wynika, że żywotność wirusa 2019-nCoV jest zatrważająca. Koronawirus podobno wytrzumuje aż 30 minut w 56 stopniach Celsjusza!

Żaden znany wirus nie ma takiej zdolności przetrwania. W takiej temperaturze normalny wirus ginie przeważnie w ciągu 1-2 minut. Prawdopodobnie zaraża również w okresie inkubacji.

Wirus 2019-nCoV dociera też do kolejnych krajów. Istnieją już potwierdzone przypadki w Australii, Japonii, Korei Południowej, a także w Europie. Na naszym kontynencie potwierdzono zachorowania we Francji, w Niemczech, we Włoszech oraz w Finlandii. Są to jednak tylko pojedyncze przypadki i jeszcze nikt nie umarł na skutek koronawirusa poza Chinami.

W wielu krajach europejskich hospitalizowane są osoby podejrzewane o zachorowanie, głównie na skutek odczuwania pewnych symptomów zgodnych z tymi jakie daje zakażenie koronawirusem. Jednak w sezonie grypowym prowadzi to często do przewrażliwienia pacjentów. Podstawą do izolowania takich chorych jest obecnie to, czy osoby te wcześniej przebywały w Chinach. W Polsce takiej kwarantannie jest obecnie poddawanych kilka osób.

Powagę sytuacji uzmysławia fakt, że wiele linii lotniczych zawiesiło już loty do Chin, w tym British Airways, Lufthansa i nasz polski LOT. Jednocześnie prowadzona jest sukcesywnie ewakuacja obywateli Unii Europejskiej z Chin. Grupa Polaków przebywających w prowincji Hubei przybędzie najpierw do Paryża, a stamtąd wojskowymi samolotami zostaną przetransportowani do Wrocławia gdzie będą przebadani i w miarę potrzeb, poddani kwarantannie.

Sytuacja jest bardzo poważna, bo jak wiadomo Światowa Organizacja Zdrowia, WHO, ogłosiła stan ogólnoświatowego zagrożenia epidemiologicznego. Rośnie również ogólnoświatowa panika na skutek epidemii koronawirusa z Chin i należy się spodziewać, że będzie raczej narastać.

Trudno obecnie przewidzieć rozwój wypadków, ale już teraz można stwierdzić, że 2019-nCoV będzie bardziej niebezpieczny niż poprzedni tego typu koronawirus, który w pierwszej połowie pierwszej dekady XXI wieku wywołał kilka tysięcy zgonów na skutek choroby zwanej SARS. Obecna epidemia bardzo przypomina tamtą, tylko wirus 2019-nCoV wygląda na bardziej zjadliwy.

zmianynaziemi

 

 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: