DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Japonia wysyła okręt wojenny na Bliski Wschód

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Dragoner JP [CC BY-SA 3.0 (https://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0)]

Japonia wyśle okręt wojenny, niszczyciel śmigłowcowy na Bliski Wschód, w związku z napiętą sytuacją w regionie, z którego Japonia pozyskuje blisko 90 proc. sprowadzanej do kraju ropy naftowej – poinformował Yoshihide Suga, główny sekretarz gabinetu japońskiego premiera.

Zgodnie z planem zaaprobowanym przez rząd premiera Shinzo Abe, niszczyciel śmigłowcowy i dwa samoloty patrolowe P-3C zostaną wysłane na Bliski Wschód w ramach misji, której celem ma być „zbieranie informacji” i zapewnienie bezpiecznej żeglugi przez wody tego regionu japońskich statków.

W przypadku sytuacji kryzysowej japoński minister obrony może wydać rozkaz załodze niszczyciela, by ta użyła siły jeśli tego będzie wymagać bezpieczeństwo japońskich statków.

– Pokój i stabilność na Bliskim Wschodzie są niezwykle ważne dla pokoju i dobrobytu międzynarodowej społeczności, w tym Japonii – podkreślił Suga na konferencji prasowej.

– Jest również ważne, aby związane z Japonią statki mogły bezpiecznie pływać przez Bliski Wschód, głównego światowego dostawcę surowców energetycznych – dodał.

Napięta sytuacja w rejonie Bliskiego Wschodu to wynik pogarszających się stosunków USA i Iranu. W 2018 roku prezydent USA Donald Trump jednostronnie wycofał swój kraj z porozumienia nuklearnego z Iranem, zawartego przez Zachód z Teheranem w 2015 roku. Jesienią 2018 roku USA ponownie nałożyły sankcje na Iran, a od maja 2019 roku wprowadziły całkowite embargo na import irańskiej ropy.

W maju i czerwcu w rejonie Bliskiego Wschodu doszło do kilku ataków na tankowce, w tym japoński tankowiec „Kokuka Courageous„. Waszyngton oskarżał Iran o przeprowadzanie tych ataków, Teheran odrzucał te oskarżenia.

Japoński niszczyciel śmigłowcowy ma w rejonie Bliskiego Wschodu operować na wodach Zatoki Omańskiej, północnego Morza Arabskiego, a także Zatoki Adeńskiej. Nie pojawi się jednak na wodach kontrolowanej przez Iran Cieśniny Ormuz.

O misji niszczyciela władze w Tokio poinformowały władze Iranu, z którym Japonia utrzymuje przyjazne stosunki.

Japoński niszczyciel ma pojawić się na Bliskim Wschodzie w lutym. Wcześniej w rejonie mają pojawić się japońskie samoloty rozpoznawcze.

Misja niszczyciela ma potrać do 26 grudnia 2020 roku. Jej przedłużenie będzie wymagać zgody wyrażonej przez rząd w Tokio.

W przyszłym miesiącu wody Bliskiego Wschodu zacznie też patrolować francuski okręt wojenny.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: