DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

W Wielkiej Brytanii minister grozi deportowaniem obywateli UE

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb
 

W Wielkiej Brytanii minister grozi deportowaniem obywateli UE

Posłowie do PE wyrazili obawy po tym, jak jeden z wysokich rangą brytyjskich ministrów zasugerował, że obywatele UE mogą zostać deportowani, jeśli nie uzyskają na czas statusu osoby osiedlonej.

Lider frakcji Zielonych w Parlamencie Europejskim Philippe Lamberts zaapelował do Wielkiej Brytanii o poszanowanie praw obywateli UE w Wielkiej Brytanii po Brexit-cie. Ten apel to efekt wypowiedzi odpowiedzialnego za bezpieczeństwo w na wyspach ministra Brandona Lewisa, który zagroził niedawno obywatelom UE deportacją z Wielkiej Brytanii, jeśli nie złożą oni wniosku o nadanie im statusu osoby osiedlonej przed upływem terminu 30 czerwca 2021 roku. Później stwierdził, że komentarze te zostały wyrwane z kontekstu.

Kilka dni temu The Guardian donosił, iż szacuje się, że 900.000 obywateli UE mieszkających na terenie Wielkiej Brytanii nie złożyło wniosku o status osiedleńca. Ze statystyk z grudnia 2019 roku wynika, że nieco ponad 2,7 mln obywateli UE złożyło wspomniany wniosek. Status osiedlonego to specjalna kategoria imigracyjna utworzona dla obywateli państw członkowskich Unii Europejskiej.

Wielka Brytania ma opuścić UE w dniu 31 stycznia, a okres przejściowy zakończy się w grudniu.

W zeszłym tygodniu w Parlamencie Europejskim w Strasburgu posłowie do PE poparli rezolucję, która wzywa do ochrony praw obywateli po Brexit-cie.

eurokurier

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

na pierwszych stronach
%d bloggers like this: