DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Rosjanie nie pozwolili na międzylądowanie samolotu Luftwaffe z Chin. „Skandal dyplomatyczny”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Rosjanie nie pozwolili na międzylądowanie samolotu Luftwaffe z Chin. „Skandal dyplomatyczny”

Rosjanie nie zgodzili się na międzylądowanie niemieckiego samolotu lecącego z Chin. Maszyna Bundeswehry wystartowała w piątek późnym wieczorem (czasu europejskiego). Na pokładzie znajdowały się 144 osoby z okolic miasta Wuhan, gdzie rozprzestrzenia się koronawirus. Pomimo że samolot miał zgodę na międzylądowanie w Moskwie, Rosjanie w ostatniej chwili wydali zakaz lądowania. Niemieckie media piszą o skandalu dyplomatycznym.

Samolot Luftwaffe zabrał z Chin 144 osoby, w tym 108 Niemców, 34 Chińczyków, Bułgarów i obywatela USA. Według planu samolot miał lądować w Moskwie, aby zatankować i wymienić załogę. Pułkownik Daniel Draken z niemieckich sił powietrznych potwierdził, że nieoczekiwanie Rosjanie pozwolili jedynie na przelot, ale zabronili niemieckiej maszynie na lądowanie, wskazując na brak miejsca. Aby wrócić do kraju niemiecki samolot musiał dodatkowo zatankować. Jeszcze w Chinach podjęto decyzję o zmianie trasy powrotnego lotu i maszyna około dwunastej trzydzieści wylądowała w Helsinkach. Po zatankowaniu samolot z nową załogą wyruszył do Niemiec.

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114881,25655931,rosjanie-nie-pozwolili-na-miedzyladowanie-samolotu-luftwaffe.html#s=BoxOpImg1

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

na pierwszych stronach
%d bloggers like this: