DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Facebook walczy z rozpowszechnianiem dezinformacji na temat wirusów online

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

 
PLIK – W tym 21 sierpnia 2018 r. Zdjęcie pliku strona startowa Facebooka jest wyświetlana na smartfonie w Surfside na Florydzie. Facebook twierdzi, że działa on na rzecz ograniczenia rozpowszechniania dezinformacji i szkodliwych treści na temat koronawirusa i skupi się na dostarczaniu pomocnych informacje dla ludzi. Kang-Xing Jin, szef zdrowia Facebooka, powiedział w piątek, 31 stycznia 2020 r., Że zewnętrzne podmioty sprawdzające fakty platformy społecznościowej sprawdzają treść i obalają fałszywe roszczenia związane z koronawirusem. (AP Photo / Wilfredo Lee, plik)

Facebook twierdzi, że pracuje nad ograniczeniem rozprzestrzeniania się dezinformacji i potencjalnie szkodliwych treści na temat koronawirusa, ponieważ fałszywe twierdzenia o trwającym wybuchu krążą w Internecie.

Kang-Xing Jin, szef zdrowia Facebooka, ogłosił, że platforma mediów społecznościowych zacznie usuwać posty zawierające fałszywe twierdzenia lub teorie spiskowe na temat wirusa, które zostały oflagowane przez służby zdrowia. Firma powiedziała, że ​​skoncentruje się na stanowiskach, które zniechęcają ludzi do leczenia lub przedstawiają potencjalnie niebezpieczne twierdzenia na temat lekarstw.

Firma ograniczy także rozprzestrzenianie się postów obalonych przez zewnętrzne sprawdzające fakty i wyśle ​​powiadomienie do użytkowników, którzy udostępnili post.

Użytkownicy, którzy wyszukują informacje o wirusie na Facebooku lub klikają niektóre powiązane hashtagi na Instagramie, otrzymają wyskakujące okienko zawierające wiarygodne informacje o wirusie. Ponadto informacje o epidemii pojawią się również na górze kanałów wiadomości użytkowników Facebooka na podstawie wskazówek Światowej Organizacji Zdrowia.

„Będziemy również blokować lub ograniczać hashtagi używane do rozpowszechniania dezinformacji na Instagramie i prowadzimy proaktywne działania w celu znalezienia i usunięcia jak największej ilości tych treści”, napisał Jin w poście. „Nie wszystkie z tych kroków są w pełni wdrożone. Uruchomienie ich na naszych platformach zajmie trochę czasu.

Od wybuchu epidemii w Internecie krążyło wiele wprowadzających w błąd oświadczeń i mistyfikacji dotyczących wirusa. Obejmują fałszywe teorie spiskowe, że wirus został stworzony w laboratorium i że szczepionki zostały już wyprodukowane, szalenie przesadzone o liczbie chorych i martwych oraz potencjalnie szkodliwe twierdzenia o fałszywych lekarstwach.

Na podstawie liczb opublikowanych w piątek koronawirus zainfekował obecnie ponad 9800 osób na całym świecie. W Chinach zgłoszono około 213 zgonów, przy czym większość zgonów dotyczy centralnej prowincji Hubei. Liczba przypadków wzrosła w piątek w Japonii, Tajlandii, Singapurze, Tajwanie i Niemczech, a Rosja, Włochy i Anglia zgłosiły swoje pierwsze przypadki.

Pierwsza bezpośrednia transmisja wirusa w USA została ogłoszona w czwartek w Chicago. Stany Zjednoczone ogłosiły w piątek stan zagrożenia zdrowia publicznego, ponieważ zidentyfikowano siódmy przypadek narodu.

Inne firmy internetowe ogłosiły własne wysiłki, aby powstrzymać napływ dezinformacji na temat choroby.

Twitter użytkowników, którzy szukają informacji o koronawirusa są teraz podano link do Centrum Kontroli Chorób i Prewencji koronawirusa. Tymczasem YouTube i Google twierdzą, że promują wiarygodne informacje o wirusie na szczycie wyników wyszukiwania.

Google ogłosił również, że użytkownicy wyszukujący informacje o wirusie zobaczą „Alarm SOS” u ​​góry ekranu, podając im linki do odnośników Światowej Organizacji Zdrowia dotyczących epidemii.

https://apnews.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: