NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE
Poland matters
1155 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB BEZ BLOKADY
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
MACIEJ MACIAK - NOWA SIŁA POLITYCZNA "RUCH MACIAKA" - SZCZEGÓŁY PROJEKTU
MACIEJ MACIAK & JACK CALEIB - WYSYP WODZÓW NARODU W CZASIE PANDEMII - O CO CHODZI ?
Wstrząsający raport z Wielkiej Brytanii:  szczepionka mRNA powoduje 978 nowych zachorowań na choroby oczu!9 osob straciło wzrok!!!
Policjanci przerażeni widmem odszkodowań, które mogą być zmuszeni wyrokami sądowymi wypłacić !!  ☀Autor Gabi☀
DZIŚ O 24.00 - POLSKA ZAMYKA SIĘ GRANICE ZAMKNIETE DLA NIE ZASZCZEPIONYCH OBCOKRAJOWCÓW
MARCIN BUSTOWSKI - JEGO PARTIA POLITYCZNA - CZYLI O CO WALCZYMY I Z KIM WALCZYMY
BANDEROWSKA RODZINA PATLEWICZÓW - IPN NIE ROZLICZONE ZBRODNIE POWOJENNE
Guru Covidian przyłapany. Co robi gdy kamery nie patrzą? ☀Autor Gabi☀
CZERWONE

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Chiny oskarżane o zakłamywanie liczby ofiar. „Niezidentyfikowane ciała w krematoriach”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Chiny oskarżane o zakłamywanie liczby ofiar. "Niezidentyfikowane ciała w krematoriach"PAP/EPA/Yuan Zheng

Według oficjalnych danych, w całych Chinach zmarło 212 osób

„Chińskie władze ukrywają prawdziwą liczbę osób zmarłych z powodu koronawirusa” – napisał na Twitterze dziennikarz William Yang, korespondent „Detsche Welle”. Powołując się na „wiarygodne chińskie media” poinformował, że „wiele niezidentyfikowanych ciał jest wysyłanych do lokalnych krematoriów” w prowincji Hubei. Według oficjalnych danych do tej pory w całych Chinach zmarło 212 osób.

Yang powołał się na relację chińskiego serwisu Initium Media z siedzibą w Hong Kongu. „Ich dziennikarze przeprowadzili wywiady z osobami pracującymi w lokalnych krematoriach. Rozmówcy potwierdzili, że wiele zwłok zostało wysłanych do nich ze szpitali, bez przeprowadzenia wymaganej identyfikacji. Oznacza to, że ci pacjenci nie są uwzględniani w oficjalnych statystykach” – napisał dziennikarz.

Liczne zgony poza oficjalną statystyką 

Reporter uznał, że potwierdzona liczba ofiar (gdy pisał wiadomość, wynosiła 133 osoby) wydaje się „zdecydowanie zbyt niska”.

W zeszłym tygodniu dziennik „The Wall Street Journal” wskazywał na rozbieżności pomiędzy informacjami przekazywanymi rodzinom ofiar, a tymi zawartymi w historii choroby. Opisano m.in. przypadek 53-letniego mężczyzny, który zgłosił się do szpitala w Wuhan z podejrzeniem koronawirusa.

Lekarze przekazali wtedy, że mężczyzna cierpi na „nieuleczalnego wirusa w płucach”. Gdy pacjent po kilku dniach zmarł, jako przyczynę śmierci podano jednak „ciężkie zapalenie płuc”.

Tym samym zgon nie został uwzględniony w oficjalnych statystykach. Dziennikarze dotarli też do dwóch innych, podobnych przypadków.

– Jest wielce prawdopodobne, że liczba ofiar koronawirusa jest większa niż ta oficjalnie potwierdzona. Szpitale cały czas są przepełnione – wskazywał doktor Neil Ferguson z Imperial College London.

Oficjalnie: 212 ofiar, blisko 10 tys. zarażonych

W piątek chińskie służby medyczne podały, że oficjalna liczba zakażonych koronawirusem w kraju wynosi 9 tys. 692. W prowincji Hubei zmarły 204 osoby, a w całych Chinach ofiar jest 212. Zakażonych jest więcej niż w czasie całej epidemii SARS, która wybuchła w 2002 r.

Ocenia się, że na całym świecie, poza Chinami, zakażonych może być w sumie ponad 8 tys. osób ale nie zanotowano dotychczas przypadków śmiertelnych poza chińskimi granicami. Wirus pojawił się m.in. w Europie – w Niemczech, Francji, Finlandii i Włoszech, gdzie ogłoszono juz stan kryzysu.

Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) ogłosiła w czwartek, że rozprzestrzenianie się koronawirusa stanowi obecnie zagrożenie zdrowia publicznego o zasięgu międzynarodowym. WHO najbardziej obawia się, że wirus może rozprzestrzenić się w krajach ze słabymi systemami opieki zdrowotnej, które są źle przygotowane do radzenia sobie z zagrożeniem pandemicznym.

Rzeczniczka chińskiego MSZ Hua Chunying zapewniła, że Chiny „mają możliwości i są przekonane”, że zwyciężą w walce z koronawirusem.

Ambasador Chin w ONZ Zhang Jun podkreślił, że walka z koronawirusem jest „w krytycznej fazie” oraz, że „wszystkie państwa powinny postępować w odpowiedzialny sposób”. Wezwał jednak do unikania „przesadnych reakcji, które mogą wywołać rozszerzenie się negatywnych następstw”.

Samolot z Wuhan wylądował w Wielkiej Brytanii. Pasażerów czeka długa kwarantanna – Polsat News

Ewakuacja z Wuhan. Samolot z obywatelami UE wyleciał z Chin

Ewakuacja z Wuhan. Samolot z obywatelami UE wyleciał z ChinPAP/EPA/KIM CHUL-SOO

Personel pokładowy i urzędnicy odpowiadający za przeprowadzenie kwarantanny wychodzą z samolotu, który do Korei Południowej przywiózł 367 obywateli tego raju ewakuowanych z miasta Wuhan

Samolot z 83 Brytyjczykami i 27 obywatelami innych państw UE wyleciał w piątek z miasta Wuhan w środkowych Chinach, gdzie wybuchła i rozprzestrzenia się epidemia koronawirusa – poinformował brytyjski rząd.

Cywilny samolot wyczarterowany przez MSZ Wielkiej Brytanii opuścił Wuhan w piątek rano – przekazał rząd w Londynie w komunikacie na swojej stronie internetowej.

Do Wielkiej Brytanii samolot ma przybyć w piątek wczesnym popołudniem, a następnie poleci do Hiszpanii, gdzie kraje macierzyste obywateli Unii Europejskiej wezmą odpowiedzialność za pozostałych pasażerów.

Mieli wylecieć dzień wcześniej – Wiemy, jak niepokojąca była sytuacja dla tych, którzy czekali na wyjazd – powiedział szef brytyjskiej dyplomacji Dominic Raab. – Pracowaliśmy przez całą dobę, żeby utorować drogę do bezpiecznego wyjazdu – dodał.

Samolot z ok. 150 Brytyjczykami i 50 obywatelami innych państw miał opuścić Wuhan już w czwartek, ale wylot został zablokowany przez chińskie władze – podaje agencja Reutera. Nie wiadomo na razie, dlaczego wylot został opóźniony, ani dlaczego liczba pasażerów jest mniejsza od planowanej.

Osoby powracające z Wuhanu do Wielkiej Brytanii zostaną poddane 14-dniowej kwarantannie w jednym z ośrodków publicznej służby zdrowia NHS.

Kwarantannę, mającą powstrzymać rozprzestrzenianie się koronawirusa, stosują też inne państwa. Kilka krajów, m.in. Japonia i USA, zdołało już sprowadzić swoich obywateli z Wuhanu.

212 ofiar śmiertelnych wirusa w Chinach

Według ostatnich informacji przekazanych przez chińskie służby medyczne, liczba zakażonych koronawirusem w tym kraju wynosi obecnie 9692. W prowincji Hubei, którego stolicą jest Wuhan, zmarły 204 osoby, a w całych Chinach – 212. Około 100 przypadków wykryto za granicą, ale nie ma na razie doniesień o zgonach w innych krajach.

Chińskie władze praktycznie odcięły od świata liczący 11 mln mieszkańców Wuhan i wprowadziły ograniczenia w przemieszczaniu się w kilku okolicznych miastach. Mimo to wirus przedostał się do 18 innych krajów na świecie.

Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) ogłosiła w czwartek po spotkaniu komitetu kryzysowego, że rozprzestrzenianie się koronawirusa stanowi obecnie zagrożenie zdrowia publicznego o zasięgu międzynarodowym. Według definicji WHO międzynarodowy stan zagrożenia wymaga skoordynowanych działań międzynarodowych, m.in. dotyczących informowania o przypadkach zakażenia.

Ogłoszenie stanu zagrożenia powinno oznaczać większe środki i zasoby przeznaczane na walkę z wirusem, ale może również skłaniać rządy do ograniczenia podróży i handlu z dotkniętymi epidemią krajami.

William Yang

@WilliamYang120

… without properly identifying these patients, which means there are patients who died from the virus but not adding to the official record. That shows the current death toll of 133 that we are seeing is way too low.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: