KONTA AUTORÓW KLIKNIJ W WYBRANY BANER
KLIKNIJ W WYBRANY BANER
BLOGI I STRONY INTERNETOWE POLECANE PRZEZ M-FORUM

M-forum A.V Live.

TU ZNAJDZIESZ CODZIENNIE PONAD 150 INFORMACJI NIUS BEZ CENZURY !! ORAZ TRANSMISJE LIVE STREAM I MATERIAŁY AUDIO I WIDEO W ORYGINALE DOŁACZ SWOJĄ STRONĘ LUB BLOGA DO PROMOWANYCH I POLECANYCH STRON PRZEZ M-FORUM

CZERWONE

WHO ogłosiła międzynarodowy stan zagrożenia zdrowia.

The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, -  $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania ! ♡♡♡  ZOBACZ TAKŻE Nature’s Sunshine 50 lat na rynku! VIDEO - https://youtu.be/MYPR5UHSQvw

Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) zdecydowała na czwartkowym posiedzeniu o ogłoszeniu międzynarodowego zagrożenia zdrowia publicznego (PHEIC) w związku z epidemią koronawirusa z Chin. Wirus zabił już na całym świecie co najmniej 170 osób. O decyzji WHO poinformował jej szef Tedros Adhanom Ghebreyesus.

– Naszą największą obawą jest to, że wirus może potencjalnie rozprzestrzenić się w krajach ze słabymi systemami opieki zdrowotnej – powiedział Ghebreyesus.

 

Międzynarodowe zagrożenie zdrowia publicznego to formalna deklaracja Światowej Organizacji Zdrowia o „nadzwyczajnym wydarzeniu, które z uwagi na międzynarodowe rozprzestrzenianie się choroby, stanowi zagrożenie dla zdrowia publicznego w innych państwach i potencjalnie wymaga skoordynowanej reakcji międzynarodowej”.

 

Ghebreyesus podkreślił także, że WHO jest przeciwna ograniczeniom w podróży i handlu z Chinami z powodu koronawirusa. Wyraził przekonanie, że środki, które Chiny podejmują, są wystarczające, by „odwrócić trend”.

 

– Widziałem potencjał (w Chinach – red.) i jestem przekonany, że zahamują rozprzestrzenianie się (wirusa – red.) tak szybko jak to możliwe – powiedział szef WHO.


Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: