NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
Poland matters
1166 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Decyzja zapadła, będą masowe kontrole. Policja zainteresować się może także i tobą  ☀Autor Gabi☀
AKCJA PUBLICZNEGO ZADAWANIA PYTAŃ - POLITYKOM - "POLAK PYTA POLITYKA"
Posłuchaj tego doktora i byłego profesora szkoły medycznej o spisku kryminalnym i eksperymentalnych szczepionkach ☀Autor Gabi☀
NOWE PRAWO DLA PIS - POLAK JUZ NIE DOWIE SIĘ CO KNUJE PIS W UMOWACH Z OBCYMI PAŃSTWAMI - NAWET JAK PODPISZĄ ROZBIÓR !
"Nie daj się dźgnąć szczepionką COVID-19!!!!!, dopóki tego nie przeczytasz!!!!!!
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
Stanisław Michalkiewicz zamknięty! „W ten oto sposób zostałem osobą podejrzaną”☀Autor Gabi☀
POLSKA - wykupują całe bloki mieszkalne tysiące mieszkań - KTO REALIZUJE TEN SKUP ?
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Chińska telewizja prowadzi relację na żywo z placu budowy szpitala w Wuhan VIDEO – oraz mapa zagrożenia w Chinach

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Oficjalne informacje podane przez Światową Organizację Zdrowia mówią już o 120 ofiarach i 5 tysiącach zainfekowanych. Oznacza to, że w ciągu tygodnia liczba ofiar zwiększyła się 5-krotnie, a zainfekowanych 10-krotnie.

Jako, że pierwszego skutecznego leku na nowy koronawirus możemy spodziewać się najszybciej za 3-4 miesiące, sytuacja wygląda bardzo poważnie. Takimi słowami określił ją też prezydent Chin. Epidemia wirusa 2019-nCoV będzie miała też bardzo poważne skutki gospodarcze i ekonomiczne, nie tylko dla samych Chin, ale również dla większości krajów świata.

Obecnie mówi się już o ponad 20 miastach odciętych od świata i blisko 70 milionach ludzi objętych kwarantanną. Możemy spodziewać się, że niebawem będzie to dotyczyć większości kraju. Rząd chce w ten sposób ograniczyć jak tylko to możliwe podróżowanie ludzi i, tym samym, rozprzestrzenianie się wirusa na inne regiony, a zwłaszcza zagranicę.

Wirus 2019-nCoV pojawił się już w Europie. Pierwsze przypadki odnotowano we Francji i Niemczech, ale dane na ten temat są utajniane, by nie wzniecać niepotrzebnej panki. I bardzo słusznie, ponieważ i tak nic w tej kwestii nie możemy zrobić. Eksperci uważają, że ludzie zainfekowani obecnie przebywają w większości krajów Unii Europejskiej, w tym również w Polsce.

Wirus przenosi się z człowieka na człowieka bezobjawowo, a to oznacza, że możemy zostać zarażeni przebywając obok osoby, która kompletnie nie ma żadnych objawów charakterystycznych dla np. grypy, a nawet sama nie ma pojęcia, że jest chora. Jeśli zostaniemy zarażeni, to zaczniemy zarażać innych praktycznie natychmiast. Analitycy wyliczają, że każda zainfekowania osoba może przenieść wirusa na kolejnych 14 osób.

Telewizja CGTN uruchomiła transmisję na żywo z placu budowy pierwszego (zobacz tutaj), gigantycznego szpitala dla chorych w mieście Wyhan. Obiekt ma oferować łóżka dla ponad 1000 osób. Jednak już teraz wiadomo jest, że to stanowczo za mało. Obecnie zainfekowanych jest już 5 tysięcy osób, a do końca tygodnia ma to być już 10 tysięcy, więc powinno już być zbudowanych co najmniej 10 takich obiektów.

Miejmy wszyscy nadzieję i mocno trzymajmy kciuki za to, by superkomputery, technologie sztucznej inteligencji, syntetyczne sieci neuronowe i najnowocześniejsze aplikacje pozwoliły skrócić czas oczekiwania na skuteczny specyfik na ten potwory wirus. Niech ta sytuacja da też do myślenia politykom i organizacjom w kwestii wzięcia się do pracy i nie szczędzenia funduszy na badania związane z wirusami i lepszą ochroną przed nimi społeczeństwa.

Wuhan Coronavirus (2019-nCoV) Global Cases

Screenshot_1

PONIŻEJ LINK DO MAPY NA ZYWO ZAGROZENIA KORONAWIRUSEM

https://gisanddata.maps.arcgis.com/apps/opsdashboard/index.html#/bda7594740fd40299423467b48e9ecf6

 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: