KONTA AUTORÓW KLIKNIJ W WYBRANY BANER
KLIKNIJ W WYBRANY BANER
BLOGI I STRONY INTERNETOWE POLECANE PRZEZ M-FORUM

M-forum A.V Live.

TU ZNAJDZIESZ CODZIENNIE PONAD 150 INFORMACJI NIUS BEZ CENZURY !! ORAZ TRANSMISJE LIVE STREAM I MATERIAŁY AUDIO I WIDEO W ORYGINALE DOŁACZ SWOJĄ STRONĘ LUB BLOGA DO PROMOWANYCH I POLECANYCH STRON PRZEZ M-FORUM

CZERWONE

SKANDAL – Pupilek rządu PiS, Jonny Daniels, nadaje w zagranicznych mediach: „Polacy mordowali Żydów”….

The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, -  $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania ! ♡♡♡  ZOBACZ TAKŻE Nature’s Sunshine 50 lat na rynku! VIDEO - https://youtu.be/MYPR5UHSQvw

Pupilek rządu PiS, Jonny Daniels, nadaje w zagranicznych mediach: „Polacy mordowali Żydów”. A prezydent Izraela lamentuje: „Było za mało Sprawiedliwych wśród Narodów Świata”

Jonny Daniels. Foto: Marcin Kmieciński/PAP
Jonny Daniels. Foto: Marcin Kmieciński/PAP

W poniedziałek wieczorem zakończyły się uroczystości 75. rocznicy wyzwolenia niemieckiego obozu koncentracyjnego Auschwitz-Birkenau. Do Polski przyjechał m.in. prezydent Izraela Reuwen Riwlin, który ubolewał, że Sprawiedliwych wśród Narodów Świata było „zbyt mało”. Dla zagranicznych mediów wydarzenie komentował Jonny Daniels.

Pamiętamy, że to nazistowskie niemieckie zainicjowały i wykonały ludobójstwo na narodzie żydowskim i że to ten naród ponosi za to pełną odpowiedzialność. Pamiętamy też, że Niemcy uzyskali pomoc na terenie całej Europy od innych narodów i muszą wziąć za to odpowiedzialność. Pamiętamy o siedmiu tys. polskich Sprawiedliwych wśród Narodów Świata. Pamiętamy, że było ich mało, zbyt mało – powiedział prezydent Izraela (cytat za onet.pl).

Do słów Riwlina odniósł się Jonny Daniels. Udzielając komentarza telewizji „i24NEWS” stwierdził, że „prezydent Izraela słusznie powiedział, że wielu Polaków dzielnie walczyło przeciwko nazistom”. – Byli jednak tacy, którzy mordowali Żydów – to znany fakt historyczny, o którym powszechnie wiadomo w Polsce – mówił Daniels.

W dalszej części wypowiedzi ocenił, że „osoby, które przeżyły, powinny dziś mówić. Osoby, które przeżyły, powinny siedzieć w pierwszym rzędzie… a nie prezydent czy premier”.

Takiej opinii nie usłyszeliśmy jednak z ust Danielsa w stosunku do obchodów w instytucie Yad Vashem w Jerozolimie. Na Światowe Forum Holokaustu zaproszono 6 razy więcej polityków niż ludzi, którzy przeżyli Holokaust.

Wypowiedź Danielsa została umieszczona przez „i24NEWS” na Twitterze. W komentarzach wiele osób było oburzonych stwierdzeniami oskarżeniami Danielsa.

„Obrzydliwe oskarżenie. Polacy, jak żaden inny naród, pomagali Żydom, ryzykując i tracąc życie. Niestety ci, którzy nie zrobili nic, aby pomóc, teraz ośmielają się oceniać Polaków. Większość Sprawiedliwych wśród Narodów Świata to Polacy. Polacy przemycali informacje o Holokauście na Zachód” – to jeden z komentarzy zyskujący największą popularność.

Przypomniano też m.in. raport Witolda Pileckiego oraz fakt, że obóz w Auschwitz pierwotnie zbudowany był dla Polaków, a pierwsi Żydzi trafili do niego w 1942 roku. Wskazano również „niewygodny” dla Danielsa fakt, że Żydowska Służba Porządkowa kolaborowała z nazistowskimi Niemcami i skazywała współbraci na śmierć.

Jonny Daniels. Foto: Marcin Kmieciński/PAP

Zaufany człowiek PIS Pan Jonny Daniels twierdzi że Polacy mordowali Żydów , Panie Morawiecki czy brał Pan w tym udział bo ja nie ? https://twitter.com/i24NEWS_EN/status/1221823692294053888 

i24NEWS English

@i24NEWS_EN

As @PresidentRuvi correctly said, there were many Poles who fought valiantly against the German-Nazis. However, there were those who did collaborate in the murder of Jews — this is a well-known historical fact and educated about in Poland, says @MrJonnyDaniels. #Auschwitz75

Osadzony film

As @PresidentRuvi correctly said, there were many Poles who fought valiantly against the German-Nazis. However, there were those who did collaborate in the murder of Jews — this is a well-known historical fact and educated about in Poland, says @MrJonnyDaniels.

EÐÐıE MØƦƦλ®️🇵🇱🇪🇺🇨🇳 @HaciendaTomasa

Polish remember jewish sondercommando ( jewish Police) how murdered their jewish Brother and Sister during WWII

Zobacz pozostałe Tweety użytkownika EÐÐıE®️ MØƦƦλ🇵🇱🇪🇺🇨🇳

One thought on “SKANDAL – Pupilek rządu PiS, Jonny Daniels, nadaje w zagranicznych mediach: „Polacy mordowali Żydów”….

  1. Najbardziej rasistowski naród na świcie to żydzi. Nie mylić z biblijnymi Izraelitami.
    A ich „święta” księga talmud to podręcznik wszelkiego draństwa, zboczeń i rasizmu
    uczy ich, że mogą grzeszyć gdy nikt nie widzi i nie obróci się to na szkodę ich narodu.
    A Biblia porawnie nazywa ich nasieniem węża.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: