NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
KOMENDA GŁÓWNA POLICJI INFORMACJA - 05.02.2021 - W SPRAWIE ZBIGNIEWA JANA POTOCKIEGO
AKCJA PUBLICZNEGO ZADAWANIA PYTAŃ - POLITYKOM - "POLAK PYTA POLITYKA"
NOWY TARYFIKATOR KAR DLA POLAKÓW - STAWKI NAWET 400% W GÓRĘ !! Mandat do 5 tys. zł – takiej kary domaga się premier Mateusz Morawiecki.
Dla wszystkich zaszczepionych szczepionką Pfizer/BioNtech
Ratownicy medyczni "antyszczepionkowcami"? ☀Autor Gabi☀
Analne testy na COVID-19 w Polsce? Niedzielski zabrał głos ☀Autor Gabi☀
PIS - KUPUJE CZOŁGI US ARMY Z DEMOBILU JAKO PODSTAWOWY CZOŁG ARMI POLSKIEJ - SZOK !
Kupujesz mięso w Biedronce lub Lidlu? Jest ostrzeżenie GIS ☀Autor Gabi☀
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Najnowsze:” Kanada potwierdza trzeci przypadek wirusa z Chin”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

BEIJING (AP) – Najnowsze informacje o wybuchu nowego wirusa z Chin, który zachorował tysiące ludzi i zabił ponad 100 (zawsze lokalnych):2:30

Kanada potwierdza trzeci przypadek nowego wirusa z Chin, który zachorował tysiące ludzi i zabił ponad 100 osób,

Bonnie Henry, specjalistka ds. Zdrowia z Kolumbii Brytyjskiej, powiedziała we wtorek, że mężczyzna po czterdziestce odwiedził niedawno Wuhan w Chinach i przybył do Vancouver w zeszłym tygodniu. Wuhan to miejsce, w którym wybuchła epidemia.

Henry mówi, że mężczyzna nie wykazywał objawów podczas lotu do Kanady, ale rozwinął objawy dzień później i skontaktował się z władzami zdrowia w Kanadzie w niedzielę.

Mężczyzna regularnie jeździ do Chin do pracy.

Pierwsze dwa potwierdzone przypadki w Kanadzie są w Toronto i dotyczą pary, która niedawno zwróciła się do Wuhan.

1:50

Francja potwierdziła czwarty przypadek nowego wirusa rozprzestrzeniającego się w Chinach, starszego chińskiego turysty przebywającego na oddziale intensywnej opieki w szpitalu w Paryżu.

Jerome Saloman kieruje francuską agencją zdrowia publicznego i mówi we wtorek, że turysta cierpi na ciężki przypadek wirusa i potrzebuje stałej opieki.

Saloman mówi, że pacjent ma ponad 80 lat i pochodzi z chińskiego regionu Hubei, gdzie wirus rozprzestrzenia się szybko,

Francuskie władze szukają osób, z którymi turysta miał kontakt od czasu przybycia do Francji. Saloman mówi, że władze nasilają również inwigilację osób, które niedawno przybyły z regionu wokół chińskiego miasta Wuhan.

Trzy inne osoby były już hospitalizowane we Francji z wirusem, pierwsze przypadki odnotowano w Europie. Wirus zachorował tysiące głównie w Chinach, a ponad 100 osób zmarło.

Francja planuje również repatriację setek swoich obywateli z regionu Wuhan.

1:20

Unia Europejska wysyła dwa loty w celu ewakuacji co najmniej 350 zdrowych obywateli europejskich z chińskiego miasta Wuhan, gdy w regionie rozprzestrzenia się śmiertelnie nowa grypa.

Związek 28 narodów uruchomił mechanizm reagowania na katastrofy, aby zorganizować loty na wniosek Francji, która ma dużą liczbę obywateli w regionie Wuhan.

Pierwsze loty będą przewozić tylko zdrowych obywateli UE lub osoby bez objawów wirusa, powiedziała we wtorek Komisja Europejska. Powiedział, że UE jest gotowa zmobilizować kolejne loty w najbliższych dniach.

Pierwszy lot będzie przewoził około 250 obywateli Francji. Ponad 100 innych obywateli UE będzie podróżować drugim lotem. UE będzie współfinansować loty.

Rząd Francji ogłosił już, że zorganizuje loty powrotne zarówno dla zdrowych obywateli, jak i osób z objawami wirusa, i że będzie ich poddawać kwarantannie przez 14 dni po ich przybyciu do Francji.

_

12 rano

Stany Zjednoczone i kilka innych narodów przygotowują się do transportu obywateli z chińskiego miasta w centrum epidemii wirusów, w wyniku której zginęło ponad 100 osób.

Lider Hongkongu twierdzi, że zmniejszy wszystkie połączenia kolejowe z Chinami kontynentalnymi i zmniejszy o połowę liczbę lotów, ponieważ władze w Chinach i za granicą starały się powstrzymać rozprzestrzenianie się nowego wirusa. Liczba potwierdzonych przypadków wzrosła do ponad 4500.

Rząd Stanów Zjednoczonych wyczarterował samolot, by wyleciał dyplomatów z konsulatu USA w Wuhan, gdzie wybuchła epidemia, i innych Amerykanów.

Chiny odcięły dostęp do Wuhan i 16 innych miast, aby zapobiec dalszemu opuszczaniu wirusa i rozprzestrzenianiu się wirusa.

zrodlo:apnews

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: