DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
OGŁOSZENIA DROBNE BEZPŁATNE – GIEŁDA M-forum av live – KUP ! SPRZEDAJ

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk wpłać darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Koronawirus ujawnił się gdzie indziej, niż dotychczas sądzono?

The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://miziaforum.com/2020/06/14/szanowni-panstwo-celem-zrzutki-jest-pomoc-dla-waclawa/

Koronawirus z Wuhan, którego pojawienie łączyło się dotychczas z targiem z owocami morza w tym mieście, mógł w rzeczywistości pojawić się gdzie indziej – wynika z artykułu, który ukazał się w magazynie medycznym „The Lancet”.

Autorzy artykułu opisującego pierwszych 41 pacjentów hospitalizowanych w Chinach w związku z wykryciem w ich organizmach nieznanego dotychczas koronawirusa zwracają uwagę, że aż 13 z tych osób nie miało żadnych związków z targiem z owocami morza, który miał być miejscem, w którym doszło do pierwszych zarażeń.

banner-wizytowka-1580899038

Pierwszy opisywany w „The Lancet” przypadek dotyczy pacjenta, który zachorował 1 grudnia 2019 roku – i osoby tej, jak czytamy, nic nie łączy z zamkniętym przez władze 1 stycznia targiem z owocami morza.

– To duża liczba, 13 przypadków bez związku (z targiem) – mówi Daniel Lucey, specjalista od chorób zakaźnych na Uniwersytecie w Georgetown.

Autorzy artykułu piszą też, że pomiędzy pierwszym chorym, u którego stwierdzono obecność koronawirusa, a kolejnymi chorymi „nie wykryto żadnych związków epidemiologicznych”.

Według Lucey’a jeśli dane te są precyzyjne, do pierwszych zarażeń się koronawirusem przez ludzi musiało dojść co najmniej w listopadzie, jeśli nie wcześniej, ze względu na kilkunastodniowy okres inkubacji, po którym pojawiają się symptomy choroby wywołanej wirusem. Oznacza to, że wirus mógł rozprzestrzeniać się między mieszkańcami Wuhan zanim zaczęto informować o pierwszych przypadkach zachorowań u osób, które miały zarazić się koronawirusem na targu z owocami morza.

– Wirus mógł pojawić się na targu, zanim wyszedł z targu – twierdzi Lucey.

Bin Cao z Uniwersytetu Medycznego w Pekinie przyznaje, że „obecnie wydaje się jasne, że targ z owocami morza w Wuhan nie jest jedynym źródłem wirusa”. – Ale, szczerze mówiąc, nadal nie wiemy skąd wziął się wirus – dodaje.

W wyniku zarażenia się koronawirusem z Wuhan w Chinach zachorowało już ponad 2700 osób. 81 osób zmarło. Wirus pojawił się też w innych miejscach świata – m.in. w USA, Australii, Japonii, Korei Południowej, Tajlandii i na Tajwanie, a także we Francji.

http://www.rp.pl

miejsce-na-reklame.

3 thoughts on “Koronawirus ujawnił się gdzie indziej, niż dotychczas sądzono?

  1. W 2018 roku wielce szanowany filantrop i niejako przy okazji (między innymi) producent szczepionek umieścił na swoim kanale 15 sekundowy filmik na temat wybuchu i przebiegu pandemii wirusa. Co ciekawe pojawienie się go zlokalizował właśnie w płd.- wschodnich Chinach. Przewidywana liczba „ofiar” 33 miliony.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: