TRANSLATOR CHANGE NAVIGATION CONTENT AND PAGE TO ANY LANGUAGE FROM 160 AVAILABLE// Tłumacz/ zmień język strony nawigacji i chat na dowolny jezyk z 160 dostępnych.

M-forum A.V Live.

╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝

live-stream pobrane (1).png nowy baner ogłosz rejestracja ustawienia konta dodaj ogłoszenie likwidacja moje

Koronawirus ujawnił się gdzie indziej, niż dotychczas sądzono?

The following two tabs change content below.
Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE ! UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛                                     drobnym  datkiem, z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW  Dziękuję, -  $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania ! ♡♡♡    ZOBACZ TAKŻE Nature’s Sunshine 50 lat na rynku VIDEO - https://youtu.be/MYPR5UHSQvw

Koronawirus z Wuhan, którego pojawienie łączyło się dotychczas z targiem z owocami morza w tym mieście, mógł w rzeczywistości pojawić się gdzie indziej – wynika z artykułu, który ukazał się w magazynie medycznym „The Lancet”.

Autorzy artykułu opisującego pierwszych 41 pacjentów hospitalizowanych w Chinach w związku z wykryciem w ich organizmach nieznanego dotychczas koronawirusa zwracają uwagę, że aż 13 z tych osób nie miało żadnych związków z targiem z owocami morza, który miał być miejscem, w którym doszło do pierwszych zarażeń.

Pierwszy opisywany w „The Lancet” przypadek dotyczy pacjenta, który zachorował 1 grudnia 2019 roku – i osoby tej, jak czytamy, nic nie łączy z zamkniętym przez władze 1 stycznia targiem z owocami morza.

– To duża liczba, 13 przypadków bez związku (z targiem) – mówi Daniel Lucey, specjalista od chorób zakaźnych na Uniwersytecie w Georgetown.

Autorzy artykułu piszą też, że pomiędzy pierwszym chorym, u którego stwierdzono obecność koronawirusa, a kolejnymi chorymi „nie wykryto żadnych związków epidemiologicznych”.

Według Lucey’a jeśli dane te są precyzyjne, do pierwszych zarażeń się koronawirusem przez ludzi musiało dojść co najmniej w listopadzie, jeśli nie wcześniej, ze względu na kilkunastodniowy okres inkubacji, po którym pojawiają się symptomy choroby wywołanej wirusem. Oznacza to, że wirus mógł rozprzestrzeniać się między mieszkańcami Wuhan zanim zaczęto informować o pierwszych przypadkach zachorowań u osób, które miały zarazić się koronawirusem na targu z owocami morza.

– Wirus mógł pojawić się na targu, zanim wyszedł z targu – twierdzi Lucey.

Bin Cao z Uniwersytetu Medycznego w Pekinie przyznaje, że „obecnie wydaje się jasne, że targ z owocami morza w Wuhan nie jest jedynym źródłem wirusa”. – Ale, szczerze mówiąc, nadal nie wiemy skąd wziął się wirus – dodaje.

W wyniku zarażenia się koronawirusem z Wuhan w Chinach zachorowało już ponad 2700 osób. 81 osób zmarło. Wirus pojawił się też w innych miejscach świata – m.in. w USA, Australii, Japonii, Korei Południowej, Tajlandii i na Tajwanie, a także we Francji.

http://www.rp.pl

3 thoughts on “Koronawirus ujawnił się gdzie indziej, niż dotychczas sądzono?

  1. W 2018 roku wielce szanowany filantrop i niejako przy okazji (między innymi) producent szczepionek umieścił na swoim kanale 15 sekundowy filmik na temat wybuchu i przebiegu pandemii wirusa. Co ciekawe pojawienie się go zlokalizował właśnie w płd.- wschodnich Chinach. Przewidywana liczba „ofiar” 33 miliony.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: