TRANSLATOR CHANGE NAVIGATION CONTENT AND PAGE TO ANY LANGUAGE FROM 160 AVAILABLE// Tłumacz/ zmień język strony nawigacji i chat na dowolny jezyk z 160 dostępnych.
KONTA AUTORÓW PUBLIKUJĄCYCH FILMY I ARTYKUŁY KLIKNIJ W WYBRANEGO AUTORA ABY ZOBACZYĆ WSZYSTKIE JEGO MATERIAŁY

M-forum A.V Live.

╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝

live-stream pobrane (1).png

„Koronawirus w Chinach to wyciek broni biologicznej”. Piński ujawnia opinię lekarza

The following two tabs change content below.
Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE ! UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛                                     drobnym  datkiem, z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW  Dziękuję, -  $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania ! ♡♡♡    ZOBACZ TAKŻE Nature’s Sunshine 50 lat na rynku VIDEO - https://youtu.be/MYPR5UHSQvw
Koronawirus zbiera krwawe żniwo. Foto: print screen Fox News
Koronawirus zbiera śmiertelne żniwo. Foto: print screen Fox News

Koronawirus szaleje w Chinach i nie tylko. Stwierdzono już kilkadziesiąt potwierdzonych zakażeń poza krajem. Ponadto 13 przypadków zostało stwierdzonych poza Azją, w tym również w Europie. Jan Piński ujawnił rozmowę z pewnym lekarzem. Jest przekonany, że epidemia to efekt wycieku broni biologicznej.

Koronawirus z Wuhan sieje spustoszenie w Chinach. Coraz więcej przypadków stwierdza się nie tylko poza granicami kraju, ale nawet azjatyckiego kontynentu.

Obecnie 2,8 tys. przypadków infekcji zostało potwierdzonych na świecie. Zdecydowana większość z nich dotyczy Chin. Jednak do listy zagrożonych państw dołączyły inne, o wiele bliższe nam kraje.

W Stanach Zjednoczonych potwierdzono 5 zakażeń koronawirusem. W Australii 4, we Francji 3. Jeden z nich znalazł się nawet w Kanadzie.

Jak poinformował dziennikarz Jan Piński, koronawirus to nie przypadkowa epidemia. Powołując się na rozmowę z lekarzem podaje, że w rzeczywistości jest to wyciek broni biologicznej.

Rozmawiałem wczoraj o tym ze znakomitym polskim lekarzem. Jego zdaniem jest jasne, że to co stalo sie w Chinach to wyciek broni biologicznej – napisał na Twitterze Jan Piński.

Zabieranie przez USA swoich obywateli ma związek bardziej z chęcią analizy tego, co zabija niż powinnością leczenia ludzi – dodał dziennikarz.

Jan Piński @jzpinski

Rozmawiałem wczoraj o tym ze znakomitym polskim lekarzem. Jego zdaniem jest jasne, że to co stalo sie w Chinach to wyciek broni biologicznej. A zabieranie przez USA swoich obywateli ma zwiazek bardzie z chęcią analizy tego co zabija niż powinnością leczenia ludzi. https://twitter.com/spectatorindex/status/1221575773284265984 

The Spectator Index @spectatorindex

CORONAVIRUS

– 80 people dead

– Around 400 people in serious condition

– Over 2300 people infected

n.czas.com

Dzieci z podejrzeniem zarażenia koronawirusem trafiły do szpitala w Krakowie. Wróciły z wakacji z przesiadką w Pekinie. Lekarze uspokajają

Koronawirus zbiera śmiertelne żniwo w Chinach. Fot. PAP
Koronawirus zbiera śmiertelne żniwo w Chinach. Fot. PAP

Dwoje dzieci, które trafiły do Szpitala Specjalistycznego im. S. Żeromskiego w Krakowie z zakażeniem górnych dróg oddechowych jest w dobrym stanie. Nic nie wskazuje na to, że mamy w tym przypadku do czynienia z koronawirusem – powiedziała PAP rzecznik prasowa szpitala Anna Górska.

Dzieci pozostają na obserwacji na Oddziale Chorób Infekcyjnych i Pediatrii. Do Krakowa zostały przywiezione ze Śląska. Niedawno wróciły z rodzicami z Chin.

Jak powiedział PAP Piotr Pokrzywa z Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Krakowie zastosowano wobec nich taką samą procedurę – obserwacji, jak wobec polskich studentów, którzy wrócili z wymiany z chińskim uniwersytetem w Wuhan, a służby epidemiologiczne są w stałym kontakcie m.in. ze służbami lotniskowymi.

Minister zdrowia Łukasz Szumowski spotkał się w poniedziałek z szefem GIS Jarosławem Pinkasem, by omówić sytuację epidemiologiczną związaną z koronawirusem. Resort zdrowia podaje, że w Polsce nie stwierdzono dotąd żadnego przypadku koronawirusa i zaleca spokój.

Koronawirus, który prawdopodobnie pojawił się pod koniec 2019 roku w Wuhanie, zabił dotychczas w Chinach 81 osób – przekazały w poniedziałek chińskie władze. Na świecie wykryto już ponad 2 800 przypadków zakażenia, z czego zdecydowaną większość w ChRL.

Eksperci potwierdzili, że źródłem nowego wirusa był targ z owocami morza i innymi rodzajami żywności w Wuhanie – podała w poniedziałek państwowa chińska telewizja CCTV. Według niej potwierdzono również, że wirus „przeskoczył” na człowieka z któregoś z dzikich zwierząt, jakimi tam nielegalnie handlowano.

Objawy zakażenia to gorączka, dreszcze, bóle mięśniowe, katar, kaszel oraz duszności. Badania RTG klatki piersiowej wykazały typowe cechy wirusowego zapalenia płuc z rozlanymi obustronnymi naciekami.

(PAP)

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: