TRANSLATOR CHANGE NAVIGATION CONTENT AND PAGE TO ANY LANGUAGE FROM 160 AVAILABLE// Tłumacz/ zmień język strony nawigacji i chat na dowolny jezyk z 160 dostępnych.
LISTA - KANAŁY - AUTORÓW PUBLIKUJĄCYCH FILMY I ARTYKUŁY NA STRONIE M-FORUM -WYBIERZ Z LISTY KANAŁ Z WSZYSTKIMI PUBLIKACJAMI AUTORA

M-forum A.V Live.

╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝

live-stream pobrane (1).png

„Brytyjscy lekarze: Koronawirus może już być w UK”

Koronawirus z Chin prawdopodobnie już uderzył w Wielką Brytanię, ale kraj jest ‚dobrze przygotowany’ na wybuch epidemii – podkreśla dr Yvonne Doyle z Public Health England (PHE).

Zdanie dr Doyle podziela prof. Chris Whitty, dyrektor medyczny (CMO) w Anglii, który wskazuje na najnowszy bilans koronawirusa – 2 744 zakażeń i 80 zgonów.

PropellerAds

Brytyjscy lekarze: Koronawirus może już być w UKW Wielkiej Brytanii ponad 50 osób zostało do tej pory przebadanych na obecność koronawirusa. (Fot. Getty Images)

Były minister spraw zagranicznych Jeremy Hunt zasugerował, żeby Brytyjczycy, przebywający w objętych kwarantanną chińskich miastach, zostali sprowadzeni do kraju, aby „uciec przed śmiertelnym wirusem”.

Hunt zapewnił też, że NHS jest dobrze przygotowana do radzenia sobie z pacjentami z wirusem Wuhan, ale ostrzegł, że może to „mocno nadwyrężyć brytyjską służbę zdrowia”. „To jest bardzo trudna pora roku dla NHS – to najtrudniejszy czas” – przyznał.

Hunt zapewnił, że NHS jest dobrze przygotowana do radzenia sobie z pacjentami z wirusem. (Fot. Getty Images)

„Myślę, że radzenie sobie z koronawirusem będzie bardzo, bardzo trudne dla NHS, która i tak jest już bardzo obciążona pracą. Jednak nie mam żadnych wątpliwości, że jeśli chodzi izolację wirusa i zapewnienie bezpieczeństwa społeczeństwu, nasi lekarze i pielęgniarki zrobią dokładnie to, co muszą” – dodał Hunt, cytowany przez „Metro”.

Tymczasem minister spraw wewnętrznych Priti Patel poinformowała, że rząd „analizuje wszystkie opcje”, aby pomóc Brytyjczykom opuścić Wuhan.

Według brytyjskiego Departamentu Zdrowia, ponad 50 osób zostało do tej pory przebadanych na obecność koronawirusa w Wielkiej Brytanii, przy czym wszystkie testy miały wynik negatywny.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: