DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
OGŁOSZENIA DROBNE BEZPŁATNE – GIEŁDA M-forum av live – KUP ! SPRZEDAJ

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk wpłać darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

CHIŃSKI WIRUS PRODUKTEM LABORATORIUM WOJSKOWEGO W …

Koronawirus powstał w laboratorium wojskowym w Wuhan? Na jaw wychodzą szokujące informacje

Chiny walczą z koronawirusem. Władze Wuhanu czasowo wstrzymały komunikację w ramach walki z wirusem. Foto: print screen z YouTube/South China Morning Post/koronawirus
Chiny walczą z koronawirusem. Władze Wuhanu czasowo wstrzymały komunikację w ramach walki z wirusem. Foto: print screen z YouTube/South China Morning Post

Koronawirus z Wuhan zbiera śmiertelne żniwo na całym świecie. Najgorsza sytuacja jest jednak w samych Chinach. Według oficjalnych statystyk zarażonych jest przeszło 2000 osób. Umrzeć miało łącznie 56. Inną wersję przedstawił jednak włoski dziennikarz.

Tajemniczy koronawirus z Wuhan sieje postrach na całym świecie. Pierwsze przypadki zachorowań pojawiły się nie tylko w Azji, lecz także w Australii, USA oraz w Europie. Pierwsze przypadki na Starym Kontynencie odnotowano we Francji.

Teraz Stany Zjednoczone ogłosiły ewakuację swoich obywateli przebywających w Wuhan. Według „Wall Street Journal”, może chodzić o nawet 1000 osób.

Tymczasem pojawiły się szokujące doniesienia na temat pochodzenia koronawirusa. Ujawnił ją włoski dziennikarz dziennikarz Paolo Liguori z TGcom 24, powołując się na swoje wiarygodne źródła. Według jego wiedzy, najprawdopodobniej chiński koronawirus został stworzony w wojskowym laboratorium w Wuhan. Przypadkowo wyszedł poza mury laboratorium przeniesiony przez zarażonego technika. Koronawirus wciąż się rozprzestrzenia. Według dziennikarza, zgony liczone są już w tysiącach.

Pierwsze przypadki zarażenia u ludzi zlokalizowano na targu z owocami morza, położonym około 20 mil od wojskowego laboratorium. Według gnews.org, Komunistyczna Partia Chin ma przyznać, że nastąpił „przypadkowy” wyciek koronawirusa z laboratorium P4 w Wuhan. Jako przyczynę ma podać „ludzki błąd”. Tak wynika z informacji Milesa Guo.

Początkowo chiński reżim za rozprzestrzenianie się wirusa obwiniał dzikie zwierzęta – w tym nietoperze. Co więcej, jako dowód pokazywano zdjęcia i filmy ludzi jedzących nietoperze jako „przysmak”.

Mag@czarymarybum777

Chiny – smakołyk, danie dnia – prażony nietoperz.

Osadzony film

Ludzie o tym mówią: 101

Mag@czarymarybum777

Kochanie, co dzisiaj na obiad? – pyta mąż żonę.
Zupka chińska z nietoperza – mówi żona.
Zadowolony mąż siada do stołu i zaczyna ucztę dnia.

Osadzony film

Ludzie o tym mówią: 50

Wojskowe laboratorium w Wuhan powstało w 2018 roku. Według klasyfikacji poziomu izolacji biologicznej, miało najwyższy, czwarty stopień (BSL-4). Placówka miała skupiać się na kontroli pojawiających się chorób i przechowywać oczyszczone SARS i inne typy wirusów. Laboratorium miało funkcjonować jako laboratorium referencyjne WHO i współpracować z podobnymi instytucjami na całym świecie.

Źródła: va.news-republic.com/ gnews.org

miejsce-na-reklame.

3 thoughts on “CHIŃSKI WIRUS PRODUKTEM LABORATORIUM WOJSKOWEGO W …

  1. … do dzisiaj w Polsce zmarło na powikłania pogrypowe 145 osób …. to gdzie nam tam do Wuhan (2019-nCoV) …. ale sytuacja rozwojowa ….

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: