TRANSLATOR CHANGE NAVIGATION CONTENT AND PAGE TO ANY LANGUAGE FROM 160 AVAILABLE// Tłumacz/ zmień język strony nawigacji i chat na dowolny jezyk z 160 dostępnych.
LISTA - KANAŁY - AUTORÓW PUBLIKUJĄCYCH FILMY I ARTYKUŁY NA STRONIE M-FORUM -WYBIERZ Z LISTY KANAŁ Z WSZYSTKIMI PUBLIKACJAMI AUTORA
Kategorie
archiwum bloga wpisy od 2009 roku
WIELKI BUNT SPOŁECZNY W POLSCE WYWOŁANY GŁODEM26 kwietnia 2020
-2481170 sekund temu.

M-forum A.V Live.

╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝

CZERWONE

KOSZMARNE DONIESIENIA WIRUS Z CHIN POD POLSKĄ GRANICĄ!? JESTEŚMY W NIEBEZPIECZEŃSTWIE!

The following two tabs change content below.
Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE ! UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛                                     drobnym  datkiem, z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW  Dziękuję, -  $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania ! ♡♡♡    ZOBACZ TAKŻE Nature’s Sunshine 50 lat na rynku VIDEO - https://youtu.be/MYPR5UHSQvw

Screenshot_7

Najczarniejszy scenariusz właśnie zdaje się ziszczać. Koronawirus 2019-nCoV zbiera śmiertelne żniwo, roznosi się po całym świecie i właśnie dotarł do naszych sąsiadów. Najprawdopodobniej właśnie wykryto go tuż za polską granicą!

Przypadek koronawirusa z Chin, który rozprzestrzenia się w błyskawicznym tempie, przenosząc z człowieka na człowieka, rozpatrywany jest właśnie w szpitalu w Mińsku na Białorusi. Nie ma jeszcze stuprocentowego potwierdzenia, lekarze już alarmują jednak, że może chodzić właśnie o śmiertelnie niebezpieczną chorobę z Chin.

Do Mińskiego Szpitala Zakaźnego trafiła pacjentka, która 20 stycznia wróciła na Białoruś z Chin. Lekarze stwierdzili u niej ostrą infekcję płuc i odnotowali szereg objawów specyficznych dla koronawirusa: wysoką gorączkę, kaszel i bóle mięśni. Pacjentka została objęta kwarantanną i umieszczona w izolatce.
Jeśli obawy lekarzy z Mińska się potwierdzą, oznacza to, że koronawirus z Chin dotarł właśnie do Europy. Niestety, choroba łatwo przenosi się z człowieka na człowieka i nie ma na nią na razie lekarstwa. Nad specjalną szczepionką pracują naukowcy z Rosji, jak na razie bezskutecznie.

Tymczasem Główny Inspektorat Sanitarny poważnie przygotowuje się na ewentualne przypadku zakażeń w Polsce. Wydali już specjalne ostrzeżenia i zalecenia dla Polaków.
http://www.planeta.pl

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: