TRANSLATOR CHANGE NAVIGATION CONTENT AND PAGE TO ANY LANGUAGE FROM 160 AVAILABLE// Tłumacz/ zmień język strony nawigacji i chat na dowolny jezyk z 160 dostępnych.
KONTA AUTORÓW PUBLIKUJĄCYCH FILMY I ARTYKUŁY KLIKNIJ W WYBRANEGO AUTORA ABY ZOBACZYĆ WSZYSTKIE JEGO MATERIAŁY

M-forum A.V Live.

╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝

live-stream pobrane (1).png

FILM – unikalny – Holandia włączono TESTOWO PRZEKAŹNIK 5G – masakra

Miasto Denn Haag (Holandia) – w okolicach dworca kolejowego zainstalowano pierwszy testowy maszt 5G, zobacz co działo się z ptactwem

 ptaki wpadły w szał, zdechło kilkaset sztuk.

PropellerAds

===================

Ministerstwo Cyfryzacji opublikowało wstępną wersję wytycznych Strategii 5G dla Polski. Lektura długa i nużąca, dlatego też postaramy się przekazać wam tylko najważniejsze informacje w niej zawarte. Najistotniejszy wydaje się być harmonogram wdrożeniowy. Ministerstwo zakłada, że dzięki sprzyjającym warunkom do inwestycji, pierwsi Polacy będą mogli już korzystać z dobrodziejstw sieci 5G już w 2020 roku.

Ministerstwo Cyfryzacji obrało sobie za cel, tu wiernie cytuję dokument: przyspieszenie i usprawnienie procesu inwestycyjnego, obniżenie kosztów utrzymania wybudowanej infrastruktury, terminowe udostępnienie widma radiowego a także aktywne uczestnictwo na arenie międzynarodowej w zakresie wdrożenia sieci 5G oraz przegląd obowiązujących rozwiązań regulacyjnych w zakresie telekomunikacji w celu zapewnienia, że są one przystosowane do nadchodzących potrzeb związanych z rozwojem technologii mobilnych.

Strategia 5G dla Polski: pierwsze miasto w sieci 5G już w 2020 r. Większość miast w 2025 r.

Strategia 5G dla Polski zakłada, że w 2020 r. sieć 5G ma być dostępna co najmniej w jednym dużym ośrodku miejskim. Co ciekawe, rekomendowanym miastem pokazowym ma nie być stolica, a Łódź. Główne szlaki komunikacyjne i pozostałe duże miasta mają być objęte zasięgiem sieci 5G już w 2025 r.

Już w tym roku Ministerstwo chce pod względem legislacyjnym przygotować grunt pod przyszłe inwestycje. Prezentowanych planów w dokumencie jest wiele. Tym kontrowersyjnym może być zakaz powielania infrastruktury telekomunikacyjnej przez instytucje publiczne z uwagi na potencjalny konflikt z unijnym rozporządzeniem WiFi4EU, motywującym te instytucje do zapewniania nieodpłatnego bezprzewodowego lokalnego dostępu do Internetu w miejscach publicznych.

Problemów z jakimi będzie musiało się zmierzyć Ministerstwo Cyfryzacji jest wiele. Należą do nich polskie normy promieniowania elektromagnetycznego, które ograniczają możliwości rozbudowy sieciowej infrastruktury, oraz prawo budowlane, z powodu którego dostęp do publicznej infrastruktury – w tym komunalnej – jest dla operatorów utrudniony lub kosztowny.

Częstotliwości, jakie mają być wykorzystane, to zakresy 700 MHz. 3,4-3,8 GHz i 26 GHz.

POWYŻSZY TEKST TO INFORMACJE DLA DEBILI I TUMANÓW ……….. 

których w Polsce jest przygniatająca większość coś około 95 % i to oni !! jako większość !

doprowadzą do wprowadzenia tej technologii w Polsce ….

A TERAZ DLA NORMALNYCH I DOCIEKLIWYCH …….. czyli dla około 5 % Polskiego społeczeństwa …… W IMIĘ WYGODY I POSTĘPU A NAS WŁAŚNIE TUMANY OKRZYKNĄ

DURNIAMI I CIEMNOGRODEM …… „DYKTATURA CEBULAKÓW ” TRWA !! A SKUTKI BĘDZIEMY PONOSILI MY !! ŚWIADOMI !! I TO BĘDZIE NASZA WINA !! BO TO MY !! NIE PRZEGONILIŚMY W STOSOWNYM CZASIE IDIOTÓW PRZYGŁUPÓW I DEBILI OD MOŻLIWOŚCI PROJEKTOWANIA NAM PRZYSZŁOŚCI ……..

DO RZECZY

Technologia 5G groźna dla zdrowia

Cały problem w technologii 5G tkwi w jej szkodliwości dla ludzkiego zdrowia.

W 2015 r. ponad 230 naukowców wystosowało specjalny list do przedstawicieli ONZ z ostrzeżeniem przed skutkami szkodliwego promieniowania pola elektromagnetycznego.

3 września 2017 roku ponad 180 naukowców i lekarzy z 36 krajów podpisało apel, w którym domagali się od Unii Europejskiej wprowadzania zakazu technologii 5G w Europie

Głównie chodzi o to, że sieć 5G może korzystać z nowego rodzaju fal, które mogą niekorzystnie wpływać na organizm człowieka.

Mogą negatywnie wpływać na mózg oraz  na rozwój nowotworów w jego ciele.

Wiąże się to z masywnym zwiększeniem promieniowania wytwarzanego przez fale radiowe, które w technologii 5G można przesyłać tylko na krótkich dystansach.

Co za tym idzie, odbiorniki będą instalowane mniej więcej co 75 metrów.

Oznacza to, że ich zagęszczenie nawet na małym terenie będzie olbrzymie, a ludzie, chcąc nie chcąc będą co rusz narażeni na bardzo silne promieniowanie.

W swoim liście naukowcy i lekarze pisali:

Przesyłanie informacji w sieci 5G odbywa się prawidłowo tylko na niewielkich odległościach.

Poza tym jej sygnał ciężko przechodzi przez ciała stałe. Stąd, w celu jej uruchomienia, trzeba będzie wybudować wiele nowych anten, jedna powinna przypadać przynajmniej na 10 – 12 domów.

W takich warunkach niemożliwym będzie uniknięcie ekspozycji na jej promieniowanie.

Przy zwiększonej ilości przekaźników technologii 5G, lwia część połączeń, tj. 10 do 20 mld, przypadnie na Internet Rzeczy (m.in. lodówki, pralki, kamery do monitoringu, samosterujące samochody).

W związku z tym przeciętny obywatel Unii Europejskiej będzie znacznie bardziej narażony na zwiększoną i długoterminową ekspozycję na RF-EMF.

Tymczasem ani UE, ani przedstawiciele samej Polski nic nie zrobili sobie z apelu i nadal widzą w technologii 5G szansę na lepszą przyszłość.

Pytanie tylko – dla kogo?

+ dodatek dla dociekliwych 

Technologia 5G i pole elektromagnetyczne

Naukowcy z całego świata zwracają przede wszystkim uwagę na to, że upowszechnienie technologii 5G istotnie zwiększy naszą ekspozycję na pole elektromagnetyczne o częstotliwości radiowej (tzw. RF-EMF), które już teraz jest emitowane przez sieci: 2G, 3G, 4G i Wi-Fi.

Wdrożenie masowego korzystania z sieci 5G będzie wymagało wybudowania wielu nowych anten, ponieważ przesyłanie informacji w tych częstotliwościach działa prawidłowo jedynie w niewielkich odległościach.

Jeżeli więc zaczniemy masowo korzystać z sieci 5G niemożliwym stanie się uniknięcie ekspozycji na jej promieniowanie.

 

technologia-5g.jpg
Technologia 5G fot.123rf.com

 

Zwiększona ilość przekaźników sprawi, że będzie ona wykorzystywana m.in. przez lodówki, pralki, kamery do monitoringu, samosterujące samochody.

W związku z tym przeciętny obywatel Unii Europejskiej nie uniknie zwiększonej i długoterminowej ekspozycji na RF-EMF.

Szkodliwość RF-EMF

O szkodliwość RF-EMF naukowcy donoszą już od kilku lat. Pisało o tym ponad 230 naukowców z ponad 40 krajów w liście skierowanym do ONZ i WHO z 2015 roku.

Potwierdziły to badania amerykańskiego National Toxicology Program (NTP) oraz działająca przy WHO Międzynarodowa Agencja Badań nad Rakiem, która zaklasyfikowała pole elektromagnetyczne o częstotliwości między 30 KHz a 300 GHz do grupy czynników prawdopodobnie rakotwórczych.

Udowodniono, że pole elektromagnetyczne emitowane przez urządzenia elektryczne
i bezprzewodowe szkodliwie wpływa na rośliny, ludzi i zwierzęta (powoduje wzrost zachorowań na raka mózgu i serca).

 

technologia-5g.jpg
fot.123rf.com

 

Istnieje potwierdzony związek między tym polem a wzrostem zachorowań na nowotwory, wzrostem ilości szkodliwych wolnych rodników, uszkodzeń genetycznych, zmian strukturalnych i funkcyjnych układu rozrodczego, luk w pamięci i trudności w uczeniu się, zaburzeń neurologicznych i ogólnego złego samopoczucia.

Objawy te coraz częściej pojawiają się u Europejczyków, którzy narażeni są na długoletnią ekspozycję na pole elektromagnetyczne i sieci bezprzewodowe.

W 2016 Europejska Akademia EUROPAEM stwierdziła, że:

„[…]istnieją silne dowody na to, że długoterminowa ekspozycja na pole elektromagnetyczne może powodować wzrost zachorowań na nowotwory, Alzheimera i bezpłodność. Częściej jednak mamy do czynienia z objawami nadwrażliwości na EMF, m.in. bólami głowy, trudnościami
z koncentracją, problemami ze snem, depresją, brakiem energii, zmęczeniem i symptomami grypopodobnymi”.

 

Ignorowanie zasady ostrożności

W swoim apelu lekarze i naukowcy zwracają uwagę na fakt, że upowszechnienie technologii 5G ignoruje przyjętą w 2005 roku przez Unię Europejską zasadę ostrożności, która głosi, że:

„Jeśli istnieje ryzyko, nawet słabo rozpoznane przez naukowców, że działalność człowieka mogłaby doprowadzić do nieakceptowalnej szkody, to należy podjąć wszelkie działania mające na celu niedopuszczenie lub minimalizację skutków tej szkody”.

Tym samym, zgodnie z przyjętą przez Radę Europy w 2011 roku „Rezolucją 1815”:

„Należy podjąć wszelkie uzasadnione kroki w celu zmniejszenia ekspozycji na pole elektromagnetyczne, głównie częstotliwości radiowe emitowane przez telefony komórkowe, szczególnie w przypadku dzieci i młodych ludzi, najbardziej narażonych na zachorowania na nowotwory mózgu”.

Co więcej, zasady dopuszczalności doświadczeń na ludziach związanych również
z wprowadzeniem sieci 5G i zwiększeniem emisji RF-EMF reguluje pochodzący z 1945 roku Kodeks Norymberski, w którym napisano:

„Nie powinno przeprowadzać się żadnego eksperymentu, co do którego z góry można mieć wątpliwości czy nie doprowadzi do śmierci lub uszkodzeń organizmu ludzkiego”.

A jak wiadomo z dotychczas opublikowanych prac naukowych, sieć 5G stanowi realne niebezpieczeństwo dla zdrowia i życia ludzkiego.

O niebezpieczeństwie tym informuje nawet Europejska Agencja Ochrony Środowiska:

„Istnieje wiele przykładów na to, jak w przeszłości, po zignorowaniu zasady ostrożności, mieliśmy do czynienia z poważnymi i często nieodwracalnymi szkodami wyrządzonymi zdrowiu
i środowisku. Trzeba pamiętać, że ekspozycja na czynnik szkodliwy może trwać wiele lat, zanim jego szkodliwość zostanie dowiedziona”.

Bezpieczeństwo w interesie przemysłu

Jak nie wiadomo, o co chodzi, to chodzi o pieniądze – takim jednym zdaniem można byłoby podsumować rozważania naukowców na temat tego, dlaczego ignorowane są doniesienia
o szkodliwości ekspozycji RF-EMF na ludzkie zdrowie i bezpieczeństwo.

Dowody dotyczące szkodliwości promieniowania odnoszą się do poziomu znacznie niższego niż tego, który Międzynarodowa Komisja ds. Ochrony Przed Promieniowaniem Niejonizującym uznała za bezpieczny.

W związku z tym należałoby opracować nowe wytyczne, jednak ze względu na konflikt interesów członków komisji, którzy mają powiązania z firmami telekomunikacyjnymi i elektrycznymi, ich aktualizacja jest ciągle odwlekana.

Nikt do tej pory nie podjął także zaproszenia do dyskusji przedstawicieli dziedzin medycznych, głównie onkologów, którzy mogliby przedstawić związki pomiędzy RF-EMF a kancerogennością.

Apel do Unii Europejskiej

W związku z powyższym lekarze i naukowcy apelują do Unii Europejskiej, aby:

 • Podjęła wszystkie możliwe działania, które mogą zapobiec rozpowszechnianiu sieci 5G, dopóki naukowcy nie dowiodą, że jest ono bezpieczne dla obywateli Unii Europejskiej,
  a zwłaszcza dla kobiet ciężarnych, dzieci, niemowląt i środowiska.
 • Poinformowała swych obywateli o zagrożeniach płynących z promieniowania RF-EMF oraz nakłoniła kraje członkowskie do wprowadzenia w życie zapisów „Rezolucji 1815”.
 • W trybie natychmiastowym wyznaczyła grupę niezależnych i bezstronnych ekspertów
  z dziedziny zdrowia i pola elektromagnetycznego, która ponownie mogłaby przeanalizować jego promieniowanie pod kątem szkodliwości oraz:
 • a) ustalić nowe bezpieczne poziomy ekspozycji;
 • b) określić łączny poziom ekspozycji tego promieniowania na obywateli Unii Europejskiej;
 • c) opracować i wdrożyć zasady dotyczące unikania promieniowania przekraczającego nowe bezpieczne limity.
 • Zabroniła branży bezprzewodowej lub telekomunikacyjnej wpływania na urzędników Unii Europejskiej podczas podejmowania decyzji dotyczących uruchomienia sieci 5G.
 • Była przychylna zaakceptowaniu i realizacji zastępowania technologii bezprzewodowej – telekomunikacją technologią przewodową.
 • https://www.odkrywamyzakryte.com/technologia-5g/

38 thoughts on “FILM – unikalny – Holandia włączono TESTOWO PRZEKAŹNIK 5G – masakra

 1. promieniowania/radjacje typu 5g nie wystepuja w naturze . wiec natura nie ma wyksztalconych (ewolucja) mechanizmow/tarczy/pol ochronnych ….i tyle w temacie ….najskuteczniejsza ,,wymyslona” przez nature substancja ochronna jest hityna ….przypuszczam ze karaluchy, grzyby powstaly w okresie dlugiego czasu powolnego podnoszenia sie radiacji dochodzaceych do ziemi ….no ale i tak byly to radiacje naturalne

 2. ludzkosc juz jest tak zidiociala , ze nawet 5g juz jej nie zaszkodzi ……a tak namarginesie . 5g to chyba elity , vipy zezwalaja wprowadzac . wiec tak sobie mysle czy firmy wprowadzajace , maja w zanadrzu juz opracowane urzadzenia chroniace vipow . mysle ze tak …

 3. Ja wiem że zostanę zakrzyczany lub olany oraz wyzwany od debili. Ale muszę zapytać.
  Czy ktoś wie jak działa mechanizm powstania guzów poradiacyjnych?
  Albo gdzie jest granica między promieniowaniem jonizującym i nie?
  I gdzie na tym spektrum są fale przenoszące informacje (fale radiowe)?

  Nie podsuwam odpowiedzi bo kto nie chce słuchać i tak nie będzie. Ale dla „5% dociekliwych Polaków”? Co to dla nas rzucić okiem do książki od fizyki dzieci o które się martwimy.

  Pozdrawiam

 4. Ja nie rozumiem tych polityków którzy te wszystkie zmiany wprowadzają bo żywność GMO czy te 5G to bedzie również ich dotyczylo…?

 5. Głównie chodzi o to, że sieć 5G może korzystać z nowego rodzaju fal…

  No to teraz wszystko jasne

 6. autorze,mozesz mi to wszystko wysłąć na email ? moze uda mi się to wydrukować i przedstawić większości ludzi , datek wpłace , kiedy wypalte dostane,dobra robota z tym temacie,to mój email kubickiadam@2.pl , dobrze by było jako plik pdf ,pozdrawiam

 7. Reblogged this on Miziaforum's Blog i skomentował(a):

  ODŚWIEŻAM TEMAT BO WZBUDZA WIELKIE ZAINTERESOWANIE PONAD 70 000 WYŚWIETLEŃ SAMEGO FILMU
  zatem zrobię materiał autorski bo to tyczy się mojej profesji DODAM COŚ EXTRA O SYSTEMIE INDECT ….. o którym już się nie mówi a to ważny temat w kwestii technologii GSM 5G

 8. Za tej wstrętnej komuny, operatorom radarów proponowano, by szybko starali się o potomstwo, bo po kilku latach będą strzelać ślepakami. Podobnie jest ze spawaczami, których atakują inne częstotliwości.
  Emisja milimetrowa nie jest zbadana do końca i stanowi ogromne zagrożenie również z tej przyczyny, że nie tylko ludzkie komórki, ale i świata ożywionego i nieożywionego reaguje na częstotliwościach harmonicznych.
  Dziwna reakcja ptaków wskazuje na szok wywołany częstotliwością prowadzący u osobników wrażliwszych do zgonu.

  Wiemy, że przeciwko demonstrantom są przygotowane gigantofony wywołujące psychiczną reakcję, a to tylko częstotliwości akustyczne. Istnieje system podobny do mikrofalówki, który skierowany do demonstrantów przypieka ich właśnie krótkimi falami radiowymi.

  Jakie skutki odczujemy przy 5G – niebawem się przekonamy, o ile pozostaniemy przy zdrowych zmysłach i przy życiu.

  Między innymi dlatego istnieje specjalny rodzaj umundurowania z wszytą metalową siatką blokującą promieniowanie tej częstotliwości.

  1. Nie tędy droga. Proponujesz rozwiązania z okresu wprowadzania maszyn do fabryk i ich niszczenia.

   To ludzie mają być siłą sprawczą.

 9. Powiem tak, rzygać mi się chce jak słyszę o polityce i tym co się dzieje w świecie. Ale pomimo tego trzeba mieć oczy dookoła głowy i na własną rękę działać a nie liczyć na rząd.

 10. tak bardzo jestesmy rozwinieci, korzystamy z technologii w kazdej dziedzinie ….komputer, komorka, elektryczne samochody, mixery polaczone z internetem, wiele innych ktore juz znamy i takie o ktorych juz wiemy i kwestia czasu jak wejdzie w zycie a o tych technologiach ktore juz sa a my jeszccze nie slyszeelismy to juz nawet niee wspoominam …….. ale jak bardzo przy tym rozwoju technologicznym zapomnielismy o naszym rozwoju umyslowym ? …. juz niektore dzieci nie widzialy niigdy w zyciu konia czy krowy…. zaraz nie beda potrafily czytac ksiazek, pisac samodzielnie …..rozliczac bedziemy siee juz tylko i wylacznie kryptowalutami ….i teraz taki czarny scenariusz: niech cos pierdzielnie, niech zabrakniee pradu ? niektorzy nawet ogniska nie beda potrafili sami rozpalic …..rozwijajac sie technologicznie cofamy sie niestety umyslem do robotow wykonujacych polecenia ….:) i o to w tym wszystkim chodzi … w pewnym sensie jestesmy robotami od zawsze, tylko przez jakis czas pozwolono nam rozwijac swoje umysly samodzielnie … prawdopodobnie osiagnelismy juz niepokojacy dla Kogos tam u gory szczyt naszej inteligencji i czas nas podporzadkowac ….:) bysmy nie zagrozili egzystencji tych nad nami ! ….czlowiek za duzo wiedzacy to czlowiek szkodzacy!

  1. Mizia.Jak przedstawiam ten problem,to słyszę.Po co taki czarny scenariusz.Przecież prądu nie zabraknie itd.Ja im tłumaczę,że nie chce takich problemów,ale mogą się zdarzyć, więc należy rozważyć,co w takim razie możemy zrobić i w miarę naszych możliwości ,się przygotować.Jak tak zrobiłem,a reszta w razie czego będzie chciała skorzystać z mojej przezorności.Ale przecież wszystkim nie jestem w stanie pomóc.Dlaczego ludzie są tacy głusi na argumenty?

  2. Nawet nie musi pierdzielnąć, ale jaka kontrola. Już w 90 latach był film z Sandrą Bullock – chyba „System” ale nie jestem pewien – w którym kobiecie zabrano dosłownie wszystko operując tylko na elektronicznych danych.

  1. 🙂 !!!!!!!!!! jakie małe cebulątka zawistne 🙂 a ja uwielbiam takich prymitywnych dziadów dojechać 🙂 ……. klik klik poklikajcie sobie zawistne nieudaczniki jak ten pijaczyna „techniczny’ byliscie dziadami , jesteście i bedziecie dziadami sakramenckimi 🙂 JAKZROZUMIECIE DLA CZEGO TO …………. MOŻE LOS ………… ALE WĄTPIĘ 🙂
   ==============
   MASAKRA ……….. ALE ZABAWNE ŻE KOGOŚTAM PO DRUGIEJ STRONIE KREW ZALEWA Z ZAZDROŚCI O 4 ZŁ …….

   1. Hm prawda 5 g wpływa Na raka bardzo szybko 3g i 4 g oczywiście tez ale mniej polska jako głupi kraj zawsze chce być lepsza o krok od inych tylko młodzi … ni będę pisał złych słów ale dużo nie pojmują tylko szybki net sorki ale 300mb to mało ciagle wam mało co walikoniki

    1. ludzie to młotki mówią że to nie szkodzi :-)TO NIECH ZAPYTAJĄ JAKIEGOŚ WOJSKOWEGO LUB LEKARZA PO CO ROBI SIĘ BADANIA WSTĘPNE DO PRACY LUB SŁUŻBT JAKO OBSŁUGA RADARU LUB RADIOTELEGRAFISTA OPERATOR 🙂 PRZECHODZI Z 100 KANDYDATÓW OKOŁO 7 RESZTA ODPADA BO MA PRZECIĘTNĄ ODPORNOŚĆ NA MIKROFALE …… WIEM BO MNIE TEŻ TAK TYPOWALI I TO ZA KOMUNY GDZIE W D… MIELI ZDROWIE ŻOŁNIERZA A JEDNAK BADALI BO PO CH… IM FACET KTÓRY PO 4 MIESIĄCACH BY SIE ROZCHOROWAŁ CHODZIŁO O ZYSK A KONKRETNIE O TO ŻE N.P JA MIEŁAM PONAD 1 ROK SPECJALNEGO KURSU W CYWILU ZA KTÓRY PŁACIŁ MON WIĘC DOPIERO PO TYCH BADANIACH W E WROCKU MOGŁEM BYĆ KURSANTEM I RADIOTELEGRAFISTĄ SZYFRANTEM

    2. „ni będę pisał złych słów ”

     A po tem wylewasz szambo 🙂
     Jak to jest być pasywno-agresywną pizdą i nie potrafić wprost wyrazić swoich emocji?

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: