NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE
Poland matters
1156 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB BEZ BLOKADY
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
MARCIN BUSTOWSKI - JEGO PARTIA POLITYCZNA - CZYLI O CO WALCZYMY I Z KIM WALCZYMY
Pfizer / BioNTech rozpoczyna eksperyment szczepień na 4000 ciężarnych kobiet ☀Autor Gabi☀
MINISTERSTWO SPRAW WEWNĘTRZNYCH I ADMINISTRACJI - Z DNIA 18.02.2021 -DECYZJA W SPRAWIE JANA ZBIGNIEWA POTOCKIEGO
DZIŚ O 24.00 - POLSKA ZAMYKA SIĘ GRANICE ZAMKNIETE DLA NIE ZASZCZEPIONYCH OBCOKRAJOWCÓW
Policjanci przerażeni widmem odszkodowań, które mogą być zmuszeni wyrokami sądowymi wypłacić !!  ☀Autor Gabi☀
MACIEJ MACIAK - NOWA SIŁA POLITYCZNA "RUCH MACIAKA" - SZCZEGÓŁY PROJEKTU
GRANICA POL-DE - CZY DO PRZEKROCZENIA POTRZEBNE JEST ŚWIADECTWO ZASZCZEPIENIA
Gdy książę Filip umrze, rozpocznie się operacja „Forth Bridge” ☀Autor Gabi☀
CZERWONE

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Demokraci w Senacie:” Trump nadużył władzy, zasługuje na usunięcie z urzędu”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Prezydent USA Donald Trump nadużył władzy w sposób uzasadniający odsunięcie go od władzy – ocenili wczoraj, w drugim dniu prezentowania w Senacie swojego stanowiska, demokratyczni oskarżyciele. Argumenty zespołu Demokratów nie przekonały Republikanów.

Demokraci w Senacie: Trump nadużył władzy, zasługuje na usunięcie z urzęduDemokraci mają dziś ostatnią szansę, aby przedstawić swoje stanowisko. (Fot. Getty Images)

Wyłoniony przez przewodniczącą Izby Reprezentantów Nancy Pelosi zespół oskarżycieli koncentrował się wczoraj na artykule impeachmentu Trumpa zarzucającym mu nadużycie władzy. Demokraci przekonywali, że w aferze ukraińskiej prezydent złamał prawo w tak rażący sposób, że Kongres na podstawie konstytucji USA powinien usunąć go z urzędu.

Podobnie jak dzień wcześniej, oskarżyciele w procesie senackim Trumpa opierali swoją argumentację głównie na zeznaniach świadków złożonych w trakcie śledztwa w sprawie tzw. afery ukraińskiej w Izbie Reprezentantów.

Na poparcie swoich tez przypomnieli też nagranie z wypowiedzią senatora Republikanów Lindseya Grahama z 1999 roku. W ocenie Demokratów ten wpływowy polityk w szerszy sposób niż obecnie definiował wtedy podstawy prawne uzasadniające usunięcie prezydenta z urzędu. Ponad 20 lat temu Graham był w zespole oskarżycieli demokratycznego prezydenta Billa Clintona.

Przemawiając w Senacie, szef komisji wywiadu Izby Reprezentantów Adam Schiff uznał, że teoria o ingerencji Ukrainy w wybory w USA w 2016 roku „została przyniesiona przez Kreml”. O ingerowanie w amerykański proces wyborczy sprzed czterech lat oskarżał władze w Kijowie Trump.

Czy Trump zostanie odsunięty od władzy? Szanse na to są niewielkie. (Fot. Getty Images)

„Na podstawie tej rosyjskiej propagandy (Trump) wstrzymał (blisko) 400 mln USD wojskowej pomocy dla państwa, z którym walczy Rosja i które jest naszym sojusznikiem” – zwrócił uwagę Schiff.

Stojący na czele zespołu oskarżycieli Demokrata ponownie zarzucił też Trumpowi stawianie własnych korzyści politycznych nad interes państwa w przypadku polityki wobec Ukrainy.

Argumenty Demokratów nie przekonały Republikanów, którzy nadal stoją na stanowisku, że w działaniach Trumpa nie znaleziono niczego, co uzasadniałoby usunięcie go urzędu. „Nie wydaje mi się, by (Demokraci) mieli dowody na cokolwiek, co zarzucają (prezydentowi), na którekolwiek z tych nadużyć” – ocenił senator Josh Hawley z Partii Republikańskiej.

Demokraci mają jeszcze jeden dzień na zaprezentowanie w Senacie swojego stanowiska i przekonanie Republikanów. Zgodnie z przyjętym regulaminem procesu, od jutra swoje argumenty przedstawiać zaczną obrońcy Trumpa. Podobnie jak oskarżenie będą mieli na to trzy dni.

zrodlo:londynek
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.
CZERWONE

2 thoughts on “Demokraci w Senacie:” Trump nadużył władzy, zasługuje na usunięcie z urzędu”

  1. taki male cos o ,,demokracji” ….demokraci kontra republikanie ; slowo demokracja pochodzi z greckiego demoskratos , znaczy – ludu wladza . republika z greki (lub laciny) , republico – wladza ludu . …..krotko ; w ameryce czsami dochodzi do zmian w rzadzie z ludu wladzy , na wladze ludu = demokraci kontra republikanie , alez tam zazarta walka wyborcza !!!!!!………tak na marginesie ,,lud” slowo dzis wyklete , cos mi ono komunizmem smierdzi , akysz upiory przeszlosci !!!!!!!!!!! brrrrrrrr !!!!!! ratunku , ratunku na pomoc ginacej ludzkosci !!!!!!!!!! ….to ostatnie to z kaliny jedrusik zajumalem …..

  2. a ja i pewnie tez trumpkarppozydowsku myslalem ze po wykonaniu rozkazu zamordowania sulejmaniego dadza mu spokuj , a tu prosze nie ….wiec przemyslalem sobie to co myslalem i zauwazylem ze sam siebie w huja zrobilem , ja zbyt czesto zapominam o podstawowym prawie czerwia , czerw wlazi nie poto zeby wylezc kiedy zywiciel jeszcze zyje ……..no juz niedlugo zobaczymy , co nastepnego kaza mu zrobic…zapowiada sie ,,ciekawie”’….

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: