TRANSLATOR CHANGE NAVIGATION CONTENT AND PAGE TO ANY LANGUAGE FROM 160 AVAILABLE// Tłumacz/ zmień język strony nawigacji i chat na dowolny jezyk z 160 dostępnych.

M-forum A.V Live.

╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝

live-stream pobrane (1).png

Zrzutka na pomoc prawną. Walka z mięsnym Imperium w obronie Konsumentów!

The following two tabs change content below.
Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE ! UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛                                     drobnym  datkiem, z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW  Dziękuję, -  $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania ! ♡♡♡    ZOBACZ TAKŻE Nature’s Sunshine 50 lat na rynku VIDEO - https://youtu.be/MYPR5UHSQvw

Szanowni Państwo.

Stało się.

PropellerAds

Screenshot_3

Za walkę w obronie Konsumentów, za prawdę, wyniki które przedstawiliśmy za pomocą urządzenia do mierzenia zawartości pierwiastków i substancji szkodliwych w mięsie i inne, Międzynarodowy Koncern wystąpił do Sądu o ochronę dóbr osobistych, tym samym zarzucając działanie na szkodę firmy. Niestety ten sam koncern, jak i zarówno markety, do których się zwróciliśmy o przekazanie po 30 tys. zł na niezależne badania żywności, nie odpowiedziały, nie były zainteresowane zdrowiem obywateli Polski.

Raport Najwyższej Izby Kontroli z dnia 3 stycznia 2019 roku

https://www.nik.gov.pl/aktualnosci/e-w-zywnosci-bez-kontroli.html

— Pokazuje katastrofalny stan rzeczy polskiego systemu kontroli jakości żywności. Każdy obywatel Polski konsumuje rocznie, średnio 2 kg związków chemicznych w żywności. W okresie 5 lat daje to aż 10 kilogramowe wiaderko pełne niebezpiecznych, śmiertelnych substancji. Już Andrzej Lepper alarmował polaków i ostrzegał przed centralizacją produkcji mięsa z ferm przemysłowych gdzie europejska organizacja ds. antybiotyków wskazuje i potwierdza to o czym wspominałem wielokrotnie na SEJMOWYCH KOMISJACH ROLNICTWA w obronie zdrowia Polaków i polskich dzieci! Konsumpcja przetworzonego mięsa z ferm przemysłowych, nastrzykiwanego chemią i antybiotykami jest szkodliwa dla zdrowia Polaków, może w znacznym stopniu powodować choroby nowotworowe doprowadzając do śmierci. Przez wiele miesięcy pokazywałem Państwu niezależne badania, wyniki, także miernikiem wykazującym ilość szkodliwych substancji chemicznych zawartych w badanych produktach. W związku z powyższym Koncern Mięsny, posiadający około 60 % rynku mięsnego w Polsce hodowli trzody oraz drobiu, złożył pozew do Sądu o ochronę dóbr osobistych. Taka „walka” mojej osoby z mięsnym Goliatem, którego chroni rząd wymaga wsparcia polskich konsumentów i Polaków – m.in. obsługa prawna. Zwracam się do Państwa o wsparcie, które pokryje w części koszty procesowe. Proszę Państwa również o wsparcie „procesowe” i nagłaśnianie sprawy!

Poniżej link do zrzutki https://zrzutka.pl/udw4uz

Z wyrazami szacunku, Marcin Bustowski

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

loading...
%d bloggers like this: