Jonathan Watson. Foto: Twitter
Jonathan Watson. Foto: Twitter

Nie od dziś wiadomo, że pedofili w więzieniu czeka prawdziwe piekło. Oni krzywdzą niewinne dzieci, potem spotyka ich zasłużona kara.

W USA doszło do samosądu!

Więzień odbywający w zakładzie karnym w Kalifornii karę więzienia za zabójstwo pobił na śmierć dwóch pedofilów.

Jak podaje „Daily Mail”, mężczyzna zgotował pedofilom prawdziwe piekło. Zginęli w niezwykle brutalny sposób. Jonathan Watson wymierzył samosąd 62-letniemu Graham De Luis-Contiemu i 48-letniemu Davidovi Bobb. Cała trójka spotkała się w zakładzie leczenia uzależnień i więzieniu stanowym w Corcoran.

Więzienny „sędzia” Watson zatłukł na śmierć pedofili. Bobba, który zmarł na miejscu oraz Luis-Conti, który został przewieziony do szpitala. W związku z odniesionymi obrażeniami zmarł trzy dni temu.

Mężczyźni skazani za pedofilię odsiadywali karę dożywotniego pozbawienia wolności za swoje potworne czynny. Mieli oni wielokrotnie zgwałcić 14-letniego chłopca w hrabstwie San Diego. Dlatego skazano ich na dożywocie.

Watson odsiedział w więzieniu 10 lat. Jak jego ofiary, skazano go na dożywocie. Wyrok ten otrzymał za morderstwo pierwszego stopnia, którego dokonał niegdyś w hrabstwie Humboldt.

Źródło: Daily Mail/ wp.pl

banner-wizytowka-1580899038