NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
Poland matters
1169 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Decyzja zapadła, będą masowe kontrole. Policja zainteresować się może także i tobą  ☀Autor Gabi☀
WARSZAWA - ULICZNA EGZEKUCJA AFERZYSTY !! SIERŻANT W.P Wacław Trzmielowski ZASTRZELIŁ ZŁODZIEJA Z KRĘGU "ELYT" R.P !!
Odważny! Były fan szczepień koronowych przyznaje: „Mam szkody spowodowane szczepieniami”  ☀Autor Gabi☀
Uwaga! Może już zostałeś zaszczepiony, a nie wiesz o tym? Mogą szczepić za pomocą testów PCR!  ☀Autor Gabi☀
FRANCJA I NIEMCY REZYGNUJĄ Z SZCZEPIONKI AstraZeneca - POLACY CHCĄ BYĆ SZCZEPIENI NIĄ NAWET WIELOKROTNIE - POLAK :-) WIE :-) CZEGO CHCE CO JEST DOBRE A CO NIE........
Największa Norymberga wszechczasów jest w drodze (uwaga: przetłumaczone z języka niemieckiego)  ☀Autor Gabi☀
NOWE PRAWO DLA PIS - POLAK JUZ NIE DOWIE SIĘ CO KNUJE PIS W UMOWACH Z OBCYMI PAŃSTWAMI - NAWET JAK PODPISZĄ ROZBIÓR !
AKCJA PUBLICZNEGO ZADAWANIA PYTAŃ - POLITYKOM - "POLAK PYTA POLITYKA"
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

„Wielka Brytania może stracić dostęp do jednolitego rynku, jeśli spowoduje to utratę rozporządzeń UE, mówi przewodniczący Komisji Europejskiej”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Ponieważ Zjednoczone Królestwo ma zamiar wystąpić z Unii Europejskiej pod koniec stycznia, wejdą one w fazę negocjacji w celu ustanowienia nowych stosunków handlowych.

Wystąpienie Wielkiej Brytanii może zagrozić jej dostępowi do jednolitego rynku bloku, jeśli nie utrzyma przepisów UE po Brexicie, powiedział w środę przewodniczący Komisji Europejskiej.

Ursula von der Leyen, przewodnicząca Komisji Europejskiej, przemawia podczas konferencji prasowej w Budynkach Rządowych w Dublinie, Irlandia, 15 stycznia 2020 r.

Podczas mówienia na Światowym Forum Ekonomicznym w Davos , Ursula von der Leyen ostrzegł, że „więcej odległość” w Wielkiej Brytanii staje się z zasadami Unii Europejskiej, tym mniejszy dostęp będzie musiał jej rynku.

„Im bliżej Wielkiej Brytanii do Unii Europejskiej, tym lepszy dostęp do jednolitego rynku”, powiedziała podczas konferencji von der Leyen. 

„Jeśli to Wielka Brytania nie zdecyduje się tego zrobić, a będzie bardziej oddalona od Unii Europejskiej, to będzie więcej dystansu do jednolitego rynku, w którym chodzi o równe szanse i swobodny przepływ towarów, kapitału i usług. zaniepokojony ”, dodała.

Nalegała również, aby rozmowy handlowe z „naszymi brytyjskimi przyjaciółmi” rozpoczęły się w lutym, po tym, jak pojawiły się pogłoski, że zostaną one opóźnione do następnego miesiąca.

Uwagi von der Leyena pojawiły się, gdy kanclerz Sajid Javid zobowiązał się do „porzucenia brukselskiej reguły” lub inaczej Brexit nie miałby sensu.

Javid, który również zabrał głos w Davos, powiedział, że umowa może zostać „absolutnie” uzgodniona do 31 grudnia.

„Po obu stronach istnieje silne przekonanie, że można to zrobić” – powiedział.

„Obie strony uznają oczywiście, że jest to napięty harmonogram, dużo czasu trzeba zebrać w czasie, który mamy, ale można to zrobić i można to zrobić dla obu towarów – tam, gdzie chcemy widzieć wolny handel, zero taryfy, zerowe kwoty – ale także na usługi ”.

Zdjęcie rodzinne podczas szczytu w Libii w Berlinie w Niemczech
© REUTERS / MURAT CETINMUHURDAR / PPO
Zdjęcie rodzinne podczas szczytu w Libii w Berlinie w Niemczech

Premier Wielkiej Brytanii Boris Johnson wyznaczył termin 2021 na przejęcie umowy handlowej z UE przed zakończeniem procesu umowy o wystąpieniu.

Jeśli transakcja nie zostanie zapewniona, wówczas quo będzie automatycznie podlegać zasadom i taryfom Światowej Organizacji Handlu (WHO), a kontyngenty zostaną ustanowione dla produktów w Wielkiej Brytanii.

Wielka Brytania ma opuścić UE 31 stycznia i wejdzie w okres przejściowy, w którym będzie musiała wynegocjować nową umowę handlową z UE.

Przyczyną głosowania w sprawie Brexitu była w dużej mierze chęć, aby Wielka Brytania nie podlegała już zasadom ustalonym przez Brukselę.

Jednak ekonomiści ostrzegają, że nałożenie ceł na towary w Wielkiej Brytanii może zaszkodzić przemysłowi krajowemu, stawiając rząd brytyjski w niepewnej sytuacji.

zrodlo:sputniknews

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: