TRANSLATOR CHANGE NAVIGATION CONTENT AND PAGE TO ANY LANGUAGE FROM 160 AVAILABLE// Tłumacz/ zmień język strony nawigacji i chat na dowolny jezyk z 160 dostępnych.
LISTA - KANAŁY - AUTORÓW PUBLIKUJĄCYCH FILMY I ARTYKUŁY NA STRONIE M-FORUM -WYBIERZ Z LISTY KANAŁ Z WSZYSTKIMI PUBLIKACJAMI AUTORA

M-forum A.V Live.

╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝

live-stream pobrane (1).png

Rosja – „Przez całą dobę śledzi nas 200 tysięcy kamer systemu identyfikacji osób !”

Uwaga Redakcji portalu http://www.3rm.info – Drodzy bracia i siostry ! Pachołki Antychrysta już tworzą jednolity system rozpoznawania twarzy. System ten analizuje już nie tylko twarz człowieka, ale także i jego postać, i właśnie dlatego człowiek może nawet zakryć twarz a pomimo to system nadal będzie go mógł rozpoznać.

PropellerAds

Z tego powodu właśnie im więcej ludzi przekazuje swoje dane biometryczne, tym szybciej stają się oni całkowicie zależni od Antychrysta i jego pachołków, a w końcowym rezultacie unicestwią swoje dusze. Kto ma rozum niech zrozumie !

UWAGA ! Zaleca się włączenie automatycznego translatora w celu przetłumaczenia treści video.

KLIKNIJ TUTAJ VIDEO

Za: https://3rm.info/main/78666-za-nami-kruglosutochno-sledjat-200-tysjach-kamer-sistemy-raspoznavanija-video.html

zrodlo:wolna-polska

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: