TRANSLATOR CHANGE NAVIGATION CONTENT AND PAGE TO ANY LANGUAGE FROM 160 AVAILABLE// Tłumacz/ zmień język strony nawigacji i chat na dowolny jezyk z 160 dostępnych.
KONTA AUTORÓW PUBLIKUJĄCYCH FILMY I ARTYKUŁY KLIKNIJ W WYBRANEGO AUTORA ABY ZOBACZYĆ WSZYSTKIE JEGO MATERIAŁY

M-forum A.V Live.

╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝

live-stream pobrane (1).png

Najnowsze:”Zamaskowani strzelcy zabijają lokalnego dowódcę sił bezpieczeństwa Iranu”

The following two tabs change content below.

Grazyna Rebeca

Nie dziele sie ze swiatem wiadomosciami o sobie....

TEHRAN, Iran (AP) – zamaskowani bandyci w środę zastawili zasadzkę i zabili lokalnego dowódcę paramilitarnych sił bezpieczeństwa w południowo-zachodnim Iranie, współpracownika najwyższego generała Iranu zabitego niedawno w amerykańskim ataku dronów w Bagdadzie, poinformowała oficjalna agencja informacyjna IRNA.

PropellerAds

Zmarły dowódca, Abdolhossein Mojaddami, dowodził siłami Basij, paramilitarnym skrzydłem Gwardii Rewolucyjnej używanym do bezpieczeństwa wewnętrznego i innych zadań w mieście Darkhoein. Został zastrzelony przed swoim domem w mieście w bogatej w ropę naftową prowincji Khuzestan.

Jak donosi IRNA, dwóch bandytów na motocyklu, uzbrojonych w karabin szturmowy i karabin myśliwski, wpadło w zasadzkę na Mojaddami. Inne irańskie media podały, że twarze bandytów były zakryte maskami i że oddano cztery strzały.

Sprawa jest badana, a motyw nie był od razu jasny, ale jednostki Basij brały udział w gwałtownych starciach z demonstrantami na obszarze w listopadzie, w którym wielu protestujących zostało rannych i zabitych. Amnesty International donosi, że ponad 300 osób zginęło w wyniku zamieszek w całym kraju, chociaż Iran nie ogłosił liczby ofiar śmiertelnych.

Zabójstwo Mojaddamiego jest kolejnym ciosem dla Gwardii Rewolucyjnej po śmierci czołowego generała Qasse m Soleimani na początku tego miesiąca podczas amerykańskiego uderzenia dronem w Iraku. Mojaddami został opisany przez IRNA jako związany z Soleimani, który był szefem sił Quds, obcego skrzydła Straży.

zrodlo:apnews

One thought on “Najnowsze:”Zamaskowani strzelcy zabijają lokalnego dowódcę sił bezpieczeństwa Iranu”

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: