DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
OGŁOSZENIA DROBNE BEZPŁATNE – GIEŁDA M-forum av live – KUP ! SPRZEDAJ

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk wpłać darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Rosja i USA wspólnie zbudują pierwszą księżycową stację kosmiczną

The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://miziaforum.com/2020/06/14/szanowni-panstwo-celem-zrzutki-jest-pomoc-dla-waclawa/
 

banner-wizytowka-1580899038
Źródło: NASA

Jak widać rozbieżne cele polityczne i konflikty pomiędzy Rosją i Stanami Zjednoczonymi nie przeszkadzają agencjom kosmicznym w nawiązywaniu współpracy w nowych projektach. Rosyjski Roskosmos połączy siły z agencją NASA, aby zbudować załogową stację kosmiczną w pobliżu Księżyca. Deep Space Gateway (DSG) będzie następcą Międzynarodowej Stacji Kosmicznej (ISS).

W pracach nad projektem weźmie udział Europejska Agencja Kosmiczna, NASA oraz japońska i kanadyjska agencja kosmiczna – JAXA i CSA. Celem tych instytucji będzie opracowanie nowej stacji, która w przyszłości zastąpi ISS. Do wspólnej inicjatywy przyłączy się również rosyjski Roskosmos, a szczegóły w tej kwestii zostaną ujawnione w najbliższych dniach na Międzynarodowym Kongresie Astronautycznym, który odbędzie się w Adelaide w Australii.

Według obecnej koncepcji, prace nad Deep Space Gateway rozpoczną się na początku lat 20. Stacja kosmiczna powstanie w pobliżu Księżyca i umożliwi astronautom lądowanie na powierzchni Srebrnego Globu. Nowa konstrukcja będzie częścią większego projektu, który skupia się na kolonizacji Marsa. Po zakończeniu prac nad stacją DSG przyjdzie czas na budowę kolejnej stacji – Deep Space Transport (DST), która na początku lat 30. zostanie przetransportowana na orbitę Czerwonej Planety.

W ostatnich latach obserwujemy wyraźne zainteresowanie lotami w kosmos i wysłaniem astronautów na Księżyc i Marsa. W wyścigu kosmicznym bierze udział wiele państwowych agencji kosmicznych i korporacji z całego świata, którym zależy nie tylko na samej kolonizacji obcych ciał niebieskich, ale także pozyskiwaniu cennych metali, minerałów i surowców energetycznych.

zmianynaziemi

miejsce-na-reklame.

One thought on “Rosja i USA wspólnie zbudują pierwszą księżycową stację kosmiczną

  1. to jest przykrywka , bo szykują nam niezły spektakl jak project blue beam , tu wojna , ale agencje się dogadują , zezwalają by coś ludziom zaimponować ,oszukać ich

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: