NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE
Poland matters
1158 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB BEZ BLOKADY
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Pfizer / BioNTech rozpoczyna eksperyment szczepień na 4000 ciężarnych kobiet ☀Autor Gabi☀
PIOTR RYBAK OCENIA SZANSE KANDYDATÓW NA POLITYKÓW
BARDZO WAŻNE: Andy Choinski "Zgadnij, co jest w szczepionkach" | Polski lektor oraz polskie napisy Cz. 1 do 3 ☀ OSTATNIE VIDEO SZOKUJĄCE!! Autor Gabi☀
MARCIN BUSTOWSKI - JEGO PARTIA POLITYCZNA - CZYLI O CO WALCZYMY I Z KIM WALCZYMY
Dlaczego Prezydent, Premier, Sejm, Senat, ZUS, Urząd Skarbowy, Policja, Wojsko, służby zarejestrowane są jako firmy? ☀Autor Gabi☀
Mam to w d...! Tak lekarz skomentował szpitalny skandal. Chodzi o.. ☀Autor Gabi☀
Policjanci przerażeni widmem odszkodowań, które mogą być zmuszeni wyrokami sądowymi wypłacić !! ☀Autor Gabi☀
Polecieli do Meksyku, wycięto im organy? Jeden Polak zmarł, drugi jest w śpiączce ☀Autor Gabi☀

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Morawiecki:” Dlaczego pan Putin nie wspomina o współpracy NKWD i Gestapo?”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Premier Polski Mateusz  w kolejnym swoim wpisie na portalu społecznościowym zadał kilka „pytań do pana Putina” o II wojnę światową.

„Jak Sowieci uzasadniali swoje imperialne zapędy? Oto kilka przykładów i pytań do pana Putina. Związek Sowiecki usprawiedliwiał wkroczenie do Polski   roku, do spółki z Niemcami, dokonując faktycznego rozbioru Polski, argumentując stwierdzeniem, że państwo polskie nie istnieje i Związek Sowiecki musi bronić ludności ukraińskiej i białoruskiej. A jak Sowieci uzasadniali wywózki Polaków w 1940 roku? Że jest to „niepewny element”, a więc potrzeba ten element przesiedlić. Dlaczego natomiast pan  nie wspomina o współpracy  i  przeciwko Polakom, o wspólnych konferencjach i spotkaniach obu tych instytucji jesienią  roku?” – pisze premier Morawiecki.

„Dlaczego pan Putin nie wspomina, o spotkaniu Mołotowa z Hitlerem i Ribbentropem w Berlinie 12 – 13 listopada 1940 roku, podczas którego zaproponowano Sowietom wejście do Paktu Antykominternowskiego? Co odpowiedział Mołotow? „Udział Rosji w pakcie trzech mocarstw jest całkiem do przyjęcia” – taka była odpowiedź sowieckiego ministra spraw zagranicznych, udzielona 25 listopada.” – czytamy dalej.

„Oczywiście można zadać kolejne pytania, np. dlaczego przez kilkadziesiąt lat nie przyznawali się do ludobójstwa Polaków w Katyniu, dlaczego nie przyznają się do ludobójstwa Polaków w latach 30 XX wieku itd. itd. To są oczywiście pytania rudymentarne i aż wstyd je zadawać wobec oczywistych faktów. Oczywistych dla historii i dla nas. A dla Rosji?” – kończy swój wpis Morawiecki.

Oprac. MaH, http://www.facebook.com/MorawieckiPL

Na zdjęciu: kadr z filmu „”, reż. Andrzej Wajda, , 2007

zrodlo:kresy24

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.
CZERWONE

2 thoughts on “Morawiecki:” Dlaczego pan Putin nie wspomina o współpracy NKWD i Gestapo?”

 1. A to następna ”ciekawa” WISIENKA na torciku …. warto odsłuchać …. przemyśleć i wyciągnąć wnioski ….

  Warto zwrócić także uwagę na fakt , że ADOLF z wąsikiem , w czasie okupacji Polski ZAWSZE WYSTAWIAŁ WARTĘ HONOROWĄ PRZED GROBEM PIŁSUDSKIEGO na Wawelu w rocznicę jego śmierci i w dzień urodzin … to chyba jednoznacznie o czymś świadczy .

 2. A , dlaczego Pan MORAWIECKI , ani słowem … nie wspomina o UKŁADANIU się strony Polskiej z ADOLFKAMI … jeśli chodzi o zajęcie tak zwanego ZAOLZIA … czyżby była to taka tajemnica ??? … no Panie Morawiecki , Pan historyk z wykształcenia i nie zna Pan tego HISTORYCZNEGO wydarzenia ??? … gdzie POLACY kolaborowali z ADOLFKAMI .

  To jeżeli MY mogliśmy się UKŁADAĆ z ADOLFKAMI …. to dlaczego Rosja Sowiecka nie mogła się UKŁADAĆ z tym z kim chciała .

  Dla mnie proste i zrozumiałe .

  Rosja Sowiecka , nie raz wysyłała sygnały DO POLSKICH garkotłuków , mieniących się ZARZĄDCAMI Narodu o Wspólne ZJEDNOCZENIE się przeciwko ADOLFKOM …. I CO ??? …. I GÓWNO …. To dostała to GÓWNO … 01.09.1939 ROKU …. i je tą ”ŻABĘ” do dzisiaj … no niech ŻRE i niech jaj na zdrowie wyjdzie .

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: