DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
OGŁOSZENIA DROBNE BEZPŁATNE – GIEŁDA M-forum av live – KUP ! SPRZEDAJ

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk wpłać darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

„Chiny zgłaszają 17 nowych przypadków epidemii wirusowego zapalenia płuc”

The following two tabs change content below.

PEKIN (AP) – Siedemnastu więcej osób w środkowych Chinach zdiagnozowano nową formę wirusowego zapalenia płuc, która zabiła dwóch pacjentów i postawiła inne kraje w pogotowiu, gdy miliony Chińczyków podróżują na Nowy Rok Księżycowy.

banner-wizytowka-1580899038

Ogółem w mieście Wuhan zidentyfikowano 62 przypadki nowego koronawirusa, z którego prawdopodobnie pochodzi wirus. Miejska Komisja Zdrowia Wuhan zgłosiła nowe przypadki w niedzielnym oświadczeniu.

Dziewiętnaście z tych osób zostało wypisanych ze szpitala, podczas gdy dwóch mężczyzn w wieku 60 lat – jeden z ciężkimi wcześniejszymi schorzeniami – zmarło z powodu choroby. Osiem jest w stanie krytycznym.

Co najmniej pół tuzina krajów w Azji i trzy lotniska w USA rozpoczęły kontrolę pasażerów przybywających linii lotniczych z centralnych Chin. Lista obejmuje Tajlandię i Japonię, które wspólnie zgłosiły trzy przypadki choroby u osób, które przybyły z Wuhan.

Według komisji zdrowia Wuhana w ostatniej zdiagnozowanej grupie wiekowej wahał się od 30 do 79 lat. Ich początkowymi objawami były gorączka i kaszel.

W oświadczeniu komisji ds. Zdrowia nie stwierdzono, czy ci pacjenci odwiedzili hurtowy rynek owoców morza Huanan, który został zawieszony po tym, jak wiele zarażonych osób zgłosiło, że pracowało lub odwiedzało to miejsce.

Li Gang, dyrektor i główny lekarz Centrum Kontroli i Zapobiegania Chorób Wuhan, powiedział państwowemu nadawcy telewizji przemysłowej CCTV, że „zakaźność nowego koronawirusa nie jest silna”. Zakaźność odnosi się do tego, jak szybko wirus może rozprzestrzeniać się między osobami.

Li powiedziała, że większość pacjentów ma łagodne objawy i nie stwierdzono powiązanych przypadków u więcej niż 700 osób, które miały bliski kontakt z zakażonymi pacjentami.

To „nie wyklucza możliwości ograniczonej transmisji z człowieka na człowieka, ale ryzyko ciągłej transmisji z człowieka na człowieka jest niskie”, powiedział Li. „Dzięki wdrożeniu różnych środków zapobiegania i kontroli epidemii można zapobiegać i ją kontrolować”.

Rząd chiński pragnie uniknąć powtórzenia się SARS lub ciężkiego ostrego zespołu oddechowego, kolejnego koronawirusa, który rozpoczął się w południowych Chinach pod koniec 2002 roku i rozprzestrzenił się na ponad dwa tuziny krajów, zabijając prawie 800 osób.

zrodlo:apnews

miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: