NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE
Poland matters
1158 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB BEZ BLOKADY
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Pfizer / BioNTech rozpoczyna eksperyment szczepień na 4000 ciężarnych kobiet ☀Autor Gabi☀
MARCIN BUSTOWSKI - JEGO PARTIA POLITYCZNA - CZYLI O CO WALCZYMY I Z KIM WALCZYMY
PIOTR RYBAK OCENIA SZANSE KANDYDATÓW NA POLITYKÓW
Policjanci przerażeni widmem odszkodowań, które mogą być zmuszeni wyrokami sądowymi wypłacić !!  ☀Autor Gabi☀
MINISTERSTWO SPRAW WEWNĘTRZNYCH I ADMINISTRACJI - Z DNIA 18.02.2021 -DECYZJA W SPRAWIE JANA ZBIGNIEWA POTOCKIEGO
DZIŚ O 24.00 - POLSKA ZAMYKA SIĘ GRANICE ZAMKNIETE DLA NIE ZASZCZEPIONYCH OBCOKRAJOWCÓW
MACIEJ MACIAK - NOWA SIŁA POLITYCZNA "RUCH MACIAKA" - SZCZEGÓŁY PROJEKTU
GRANICA POL-DE - CZY DO PRZEKROCZENIA POTRZEBNE JEST ŚWIADECTWO ZASZCZEPIENIA
CZERWONE

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

„Dwaj bracia 19 i 21 lat zginą od strzału w potylicę”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Dwa kolejne wyroki śmierci zapadły na Białorusi. Za zabójstwo nauczycielki ze szczególnym okrucieństwem zostali skazani dwaj młodzi  – 19 i 21 – latkowie. Na ułaskawienie prezydenta nie mają co liczyć, bo „baćka” zdążył się już wypowiedzieć publicznie, czym są dla niego ludzie popełniający tak okrutne  – „to szumowiny”, powiedział Aleksander .

Do okrutnego  nauczycielki doszło 10 kwietnia 2019 roku w Czerikowie. Ofiarą napastników była  w miejscowej szkole, sąsiadka chłopców. Młodzi ludzie, którzy w momencie popełnienia  mieli 18 i 20 lat, bili kobietę całą noc, a następnie zadali jej około 140 ran kłutych. Za co? Bo wcześniej kobieta poinformowała milicję, że ich siostra sprawująca nad nimi pieczę źle wypełnia obowiązki.  była pod kuratelą urzędników.

Aby ukryć ślady zbrodni, dom zamordowanej podpalili.

Po niespełna rocznym procesie zapadł  –  przez . Kiedy zostanie wykonany – nie wiadomo. Skazani zostaną przeniesieni do celi śmierci, gdzie każdego dnia – w dzień i w nocy, w jej drzwiach może pojawić się kat. Rodzina zostanie poinformowana o rozstrzelaniu dopiero po wyroku – listownie. Ich ciała nie zostaną oddane najbliższym, a miejsce pochówku pozostanie dla nich tajemnicą. Listonosz doręczy im tylko wezwanie po odbiór rzeczy osobistych.

 jest ostatnim krajem w Europie, w którym wykonywana jest  śmierci.

zrodlo:kresy24

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: