DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

NAPISAŁ NIEMIEC O POLAKACH tłumaczył Rosjanin na język polski . OTO CO MYŚLĄ TAM….

10.00 avg. rating (95% score) - 2 votes

CHAM PROSTAK I CIEMNIAK SIĘ OBRAZI , PO PRZECZYTANIU PONIŻSZEGO …

CZŁOWIEK INTELIGENTNY ZASTANOWI SIE I POMYŚLI …..

WŁAŚNIE DZISIAJ NAPISZĘ CO MYŚLĄ O WAS LUDZIE NORMALNI NA CAŁYM ŚWIECIE CI KTÓRZY INTERESUJĄ SIĘ CIUT SPRAWAMI POLITYKI

BO INNI NA SAME WSPOMNIENIE SŁOWA POLSKA SIĘ ŚMIEJĄ ZNACZĄCO STUKAJĄC W GŁOWĘ …

BO CO MOŻNA MYŚLEĆ O „NARODZIE” KTÓRY NIE POTRAFI SZANOWAĆ I ŻYĆ WEDŁUG PRAWA NAWET PRAWA KTÓRE SAMI SOBIE USTANOWILI

CO MOŻNA MYŚLEĆ O LUDZIACH KTÓRYM ZWISAJĄ PRAWA KONSTYTUCJI

KTÓRE GWARANTUJĄ IM PODSTAWOWE PRAWA CZŁOWIEKA , TO SAMO TYCZY SIĘ WSZELKICH PRAW SPISANYCH W KODEKSACH POCZĄWSZY OD KODEKSU PRACY A SKOŃCZYWSZY NA KODEKSIE KARNYM …

JA DZIŚ NIE MAM PRETENSJI DO „POLITYKÓW” BO W POLSCE TO BANDA SKURWESYNÓW A NIE JAKIEŚ ELITY…..

WYSTARCZYŁO MI OSTATNIO 14 DNI ABY OLŚNIENIE MNIE DOPADŁO

TO ŻE Z POLSKI UCIEKŁO W 14 LAT 7 000 000 POLAKÓW – ( mozecie sobie piepszyć że 2 miliony) – TO ŻE SIĘ NIE WYMELDOWALI UCIEKAJĄC NIE DAJE WAM PRAWA DO WLICZANIA ŻE TU SĄ , NIEMA ICH O CZYM ŚWIADCZĄ ODPOWIEDNIKI URZĘDÓW SKARBOWYCH KRAJÓW ZACHODNICH …

ALE DLACZEGO ONI UCIEKLI SKORO TU TAKI RAJ TAKIE WARTOŚCI PATRYJOTYCZNE SIĘ HODUJE ……

NIE TYLKO UCIEKLI PRZED KURWAMI KTÓRE WY NA PIEDESTAŁY WKŁADACIE I LIŻECIE IM DUPY W ZAMIAN ZA …. ZA CO ZA TO ŻE WAS JESZCZE NIE EKSTERMINUJĄ CYKLONEM – B , W KREMATORIACH ??

NORMALNI LUDZIE UCIEKLI PRZED WAMI BARANY CIEMNE MAJĄ DOŚĆ SĄSIADÓW PRZYGŁUPÓW

KTÓRZY JAK WYŻEJ WSPOMNIAŁEM SĄ TAK PRYMITYWNI ŻE NIE POTRAFIĄ ŻYĆ WEDŁUG ZASAD OGÓLNOLUDZKICH ANI NAWET NIE RESPEKTUJĄ PRAW WŁASNYCH !!!!!

DZIKUSY !!!!!!!

TU KONSTYTUCJA TO MARTWY SPIS ………… O KTÓREJ NAWET MAŁO KTO SŁYSZAŁ Z TAK ZWANYCH PATRYIOTYCZNYCH KRĘGÓW

TO KRAJ GDZIE W TV POLITYK MOŻE PIERDOLIĆ WSZYSTKO WŁĄCZNIE Z POPEŁNIANIEM POWAŻNYCH PRZESTĘPSTW …. BO CO BO JEST POLITYKIEM …..

SPRÓBUJ PRZECIĘTNY POLSKI CZUBIE POWIEDZIEĆ JAK KORWIN MIKKE PUBLICZNIE ŻE WIESZ KTO ORGANIZUJE TERRORYSTYCZNE ODDZIAŁY

DO PODKŁADANIA BOMB W IRAKU ……..

TO CIĘ KURWA ZAMKNĄ DO PIERDLA ……..

SPRÓBUJ STARAJĄC SIĘ O PRACĘ – W ANKIECIE NAPISAĆ BĘDĄC ŚLUSARZEM , ŻE JESTEŚ MAGISTREM , HRABIĄ ( JAK TO STARAJĄC SIĘ O STOŁEK ZROBIŁ KWAŚNIEWSKI , KOMOROWSKI)

TO WSADZĄ CIĘ DO PIERDLA ZA PODAWANIE SIĘ ZA KOGOŚ INNEGO W CELU ZDOBYCIA KORZYŚCI TAK ZDOBYCIE STANOWISKA LUB POSADY JEST KORZYŚCIĄ WYMIERNĄ LICZONĄ W ZŁOTÓWKACH

POLACY TO BANDA MITOMANÓW KTÓRZY ZA WSZYSTKIE WŁASNE BŁĘDY WYNIKAJĄCE Z CIEMNOTY OSKARŻAJĄ WSZYSTKICH W KOŁO

A TO IM ŻYDZI UKRADLI PRZEMYSŁ BANKI , A TO KOMUCHY UKRADŁY HANDEL STOCZNIE …. SADY LASY

A CHUJA PRAWDA ILU TYCH ŻYDÓW I TYCH KOMUCHÓW JEST DO KUPY RAZEM WZIĘTYCH ………. CO 50 000 000 !!!!!

A NAWET JEŚLI TO KTO ICH TAM POWSADZAŁ I NADAL WSADZA NA STOŁKI I CHOJNIE PŁACI

KTO WYBIERA TYCH SKURWYSYNÓW I UMOCOWUJE ….. CO

CO WY MI TU PIERDOLICIE SAMI SIĘ WYBIERAJĄ ……

CO TO ZA PIERDOLENIE ŻE RZĄD KRADNIE POPEŁNIA PRZESTĘPSTWA I SĄ DOWODY I ŻE SIĘ NIEDA NIC Z TYM ZROBIĆ

NO CHYBA ŻE TYLKO W POLSCE ORAZ KRAJACH AMERYKI ŁACIŃSKIEJ

ALE DO TAMTYCH LUDZI JA NIE MAM PRETENSJI – BO TAM NIE BYŁO 45 LETNIEGO EPIZODU PRLOWSKIEJ KOMUNY

KTÓRA WYCHOWAŁA PRZYNAJMNIEJ 2 POKOLENIA , LEKARZY , PRAWNIKÓW , INŻYNIERÓW NAUCZYCIELI

Z RODZIN CHŁOPSKICH , Z RODZIN WYROBNIKÓW PRZEDWOJENNEJ II R.P

ONI TAM W MEKSYKU I BRAZYLII I INNYCH ARCY KATOLICKICH KRAJACH NIE MIELI SZANSY NIGDY BO ZA MORDĘ I Z DALA OD EDUKACJI ICH TRZYMALI ZAWSZE DO DZIŚ………

CO JA I 7 000 000 EMIGRANTÓW MOŻEMY MYŚLEĆ O LUDZIACH KTÓRZY Z RADOŚCIĄ ZACIERAJĄ RĘCE JAK STRAŻ MIEJSKA NISZCZY SĄSIADOWI STRAGAN KTÓRY JEST JEGO MIEJSCEM PRACY,

CO MOŻNA MYŚLEĆ O LUDZIACH KTÓRZY POZWOLILI NA TO ŻEBY SŁUŻBY OPŁACANE Z WASZYCH PIENIEDZY KOSZTEM ZANIECHANIA BUDOWY SZKÓŁ , PRZEDSZKOLI, SZPITALI , HOSPICJÓW

BIŁY POLAKÓW PO MORDACH KOPIĄC W RYJA ZA POSIADANIE FLAGI W DNIU NIEPODLEGŁOŚCI

GDZIE STRAŻ MIEJSKA POWOŁANA JAKO PACHOŁKI MIEJSKIE DO KARANIA ZA SRANIE PSEM NA CHODNIKACH

UROSŁA DO RANGI GESTAPO !!! KTÓRE ZWALCZA POLSKI HANDEL

GDZIE SOK SŁUŻBA OCHRONY KOLEI UROSŁA DO RANGI ABWERY KTÓRA MOŻE ZAKŁADAĆ PODSŁUCHY OBYWATELOM

GDZIE ARMIA KTÓRA POWINNA STAĆ NA STRAŻY KONSTYTUCJI ZOSTAŁA PRZEKSZTAŁCONA W ORGANIZACJE NAJEMNĄ KTÓRĄ RZAD WYSYŁA NA MOKRĄ ROBOTĘ W ZAMIAN ZA DEWIZY POMPUJĄCE ICH KIESZENIE – TAK BO OPRUCZ ŻOŁDU KTÓRY JEST ŻENUJĄCO NISKI W PORÓWNANIU DO TEGO KTÓRY OTRZYMUJE AMERYKANIN , FRANCUZ , CZECH , LUB BELG…

WPŁYWA DO BUDŻETU RZEKA DEWIZ KTÓRE WYPAROWUJĄ

NIE CHCE MI SIE Z WAMI GADAĆ

WAM TAK PASUJE I TYLE …………

DLA TEGO NIKT TU NIE WRÓCI BO PO CO ŻEBY ŻYĆ W ŚRÓD NIEWOLNIKÓW , DURNIÓW GENETYCZNIE ZAPROGRAMOWANYCH NA SŁUŻBĘ KOMUKOLWIEK ZA BYLE CO ?????/

TO WSZYSTKO JEST WASZA WINA WAS SZARYCH ZWYKŁYCH OBYWATELI KTÓRZY GDYBY TYLKO CHCIELI COŚ ZMIENIĆ ZMIENILI BY WSZYSTKO BO SĄ WAS MILIONY A TYCH NIBY OKUPANTÓW TYLKO TYSIĘCY KILKA….

==========================

A/D DO TEKSTU W LINKU

Polak sam sobie nie wierzy ALE !!! JAK MU POWIE NIEMIEC CZY FRANCUZ – TO DLA POLAKA ŚWIĘTA PRAWDA !! -dziwny kraj dziwni ludzie .. żeby nie powiedzieć dosadnie i mocno..

==============

z resztą nic odkrywczego i nowego nie napisałem TO MOŻNA WYRAZIĆ TAK JAK MARSZAŁEK …

10.00 avg. rating (95% score) - 2 votes
miejsce-na-reklame.

32 thoughts on “NAPISAŁ NIEMIEC O POLAKACH tłumaczył Rosjanin na język polski . OTO CO MYŚLĄ TAM….

 1. niech vystąpią ci którzy chcą coś zmienić, i niech zrobią co trzeba….”ZROBIĄ”?! „CH#$^A! co, nic, skoro „te działania nie działają i do niczego nie provadzą”

   1. głosovać na kovalskiego „i dać mu sie porvać” i zobaczymy co z tego vyjdzie. bo „nic nie robieniem jak teraz, nic nie zmienimy”

 2. miź…..żadnego celu to nie ma. dlaczego ? bo dla kogo to było? dla tych co im „pasuje” tak żyć? czy do tych ” którzy chcieli coś zmienić”

 3. „KTO WYBIERA TYCH SKURWYSYNÓW I UMOCOWUJE ….. CO
  CO WY MI TU PIERDOLICIE SAMI SIĘ WYBIERAJĄ ……” ……
  a nie wybierają ????
  A co uczynili podczas ostatnich tzw. „wyborów” ? Być może Polakom pozostaje krwawa rewolucja ale ilu ludzi jest gotowych na coś podobnego ? Intensywna pralnia mózgów (mendia) też swoje czynią. Chamskie plucie i obelgi (szczególnie niejaki KnUR1) nie poderwą narodu do walki! Tu trzeba świadomości narodowej na dużą skalę ale sposób w jaki staracie się (głównie Pan Mizia) uświadamiać społeczeństwo o sytuacji bieżącej może u niektórych budzić grozę lub niechęć ! (stek obelg i wulgaryzmów nie podnosi na duchu nikogo i odbiera wszelką nadzieję !).

  1. Mizia po dobroci pisal, komentowal wiele razy , lecz w dzisiejszych , zwulgaryzowanych czasach
   kulturalna retoryka trudna jest sie przebic do swiadomosci przecietnego odbiorcy.
   Dlatego tez czasami metoda „mlotka i maisla” moze przyniesc pozytywne reakcje.

  2. ja jestem mniej anonimowy niż ty; jak mi oddacie moja kasę kurwy to może zamknę ryja, a może nie; bo tak się składa, że żyjecie w pewnej drobnej części z zajebanej mi kasy; a to że lubicie dymać i być dymani, to ja bez jebania podam numer konta; która kurwa zasili moje konto? kto mi odda zajebane pieniądze i interes?

  1. I jeszcze się czegoś nauczyłem na emigracji. Żadnej polskiej kurwie już nigdy nie pomogę zwłaszcza tej, której się pali grunt pod nogami. Spierdalać zdala ode mnie.

    1. No nic, ale czasami z dobrego serca i natury człowiek stara się być pomocny. Dopiero gdzieś daleko dowiadujesz się, jakie po kurwy potrafią być Polacy, najgorsze ze wszystkich narodów i spalą się za egzystencję na obczyźnie albo durnowato za sto złotych. Marny bardzo żywot. Bez szczegółów i opisów – pierdolcie się w swoich syfie i módlcie się do Putina, Bronka, czy Natanka, jeden chuj do kogo, bo ten wasz katolicyzm skurwiały bardziej jak wy – niedojebane kurduple. Nie że wszyscy, jednostki wolne i nieupośledzone są jeszcze, znam takie – tzn. dwóch. Myśliciele znad Wisły, jeden z drugim szuka na necie czy Komorowski to faktycznie kurwa i nie może znaleźć dowodów. Bieda kurwa taka, że piszczy na świat, rozpierdolone wszystko i szuka informacji pewny swojej świadomości, żeby zaprzeczyć.

   1. Polsce przydał by się drugi Komendant. Chwyciłby Polskę za jaja i postawił do pionu!

    Bohater najwyższej klasy żyjący w najtrudniejszym momencie historii. Miał okazję poprzeć Białych ale oni byli uparci i nie chcieli się zgodzić na zmianę przed rozbiorowych granic, w rezultacie czego Marszałek postanowił pozwolić Bolshevikom wykończyć Białych. Być może była najgorsza decyzja w historii i Polski i świata która pozwoliła Stalinowi zawładnąć Rosją i zamordować prawie 100 milionów ludzi. Ale kto wiedział, panie Marszałku, kto wiedział?

    1. Na czyich uslugch ten komendant byl?.Zachod bal sie komunizmu i dlatego potrzebny byl polski zolnierz..pod wodza pilsudskiego..Teraz te POlske rozszarpuja spadkobiercy miedzywojennych tzw. elit ..takze w lonie kosciola..

   2. Mizia Gloryfikujesz Piłsuda zdrajcę agenta pośrednio interesów niemieckich a głównie żydo-masońskich:
    https://www.youtube.com/watch?v=xaIqdg48QFU
    Grabarza polskiej niepodległości(zamach 1926), mordercę gen. Rozwadowskiego(zwycięzcy bitwy Warszawskie) gen. Zagórskiego i innych, niszczyciela polskiej armii. Jego polityka doprowadziła Polskę do katastrofy w 1939r, do utraty wspomnianej niepodległości w 1926r której nie odzyskaliśmy do dnia dzisiejszego. Piłsud wpuścił do Polski 600tys żydów pozwolił by wRosji doszła do władzy żydo-bolszewia – skutek jest taki sam jak w Polsce – Rosja po dziś dzień znajduje się pod żydowskim butem(daruj sobie wywody na temat rzekomego patriotyzmu Putina pionka chabadu).

    1. zamach 1926 🙂 to było złapanie za mordę sukinsynów sejmowych takich samych jak dzis – jaki zamach to było wymierzenie sprawiedliwosci i ukaranie kurw i złodziei – ty soboe poczytaj co oni robili do 1926 roku TAKIE SAME ZŁODZIEJSTWA JAK NIE WIĘKSZE NIZ DZI – ZAMACH 🙂 !!!

     A CO DOP ROSJI MIAŁ PEŁNE PRAWO W DUPIE MIEC DENIKINA – CARSKIEGO GIENIERAŁA I TYLE W TEMACIE

     p.s generała rozwadowskiego on chciał urzywać w czasie „zamachu” 26 roku artylerii i broni maszynowej w Warszawie w cywilnych dzielnicach …

     1. Zamachnal sie i wyeliminowal politycznych przeciwnikow..Nie socjalistow przypadkiem , co chcialy zaprowadzic na wzor rosyjski ( czytaj zydoski) komune ?..Niby chcial pozbyc sie ” zlodziei” , ale jak co do czego przyszlo , to sie usmiechnal i w prosbe o dostarczenie mieska armatniego poszedl do Witosa..No i poszly chlopy na wojne z komuchami rosyjskimi..czyli z pejsatymi przy wladzy w Rosji..Niemieccy ? bankierzy nie mieli ochoty miec komunizmu u siebie..dlatego mieli pilsudskiego i Polakow…do wojny polsko-rosyjskiej …hmmm.. ale czy w interesie Polakow..na pewno w interesie tzw. elit, czyli tzw. klas posiadajacych…Klsom posiadajacym tez socjalizm nie pachnial, wiec majowy zamach jak najbardziej byl im na reke …

   3. Mizia Tak 600 000 żydów z Rosji, poczytaj to się przekonasz, ameryki nie odkryłem. http://www.polin.pl/sites/default/files/styles/isohead_8/public/pictures/pilsudski_deblin.jpg?itok=tGr49hnO
    Złodzieje zawsze się znajdą a przewrót majowy to był zamach na niepodległość Polski. Rozwadowski(między innymi) za pomocą siły mógł z łatwością stłumić sterowaną przez masonerię rebelie Piłsudskiego, niestety z powodu złego ustroju demokratycznego i słabego rządu(mięczaków) wśród którego znajdowali się także zdrajcy do tego nie doszło – ceną jest utrata niepodległości. Denikin był pół polakiem pół rosjaninem, lepiej było mieć za sąsiada prawosławną rosyjską rosję niż żydowską ateistyczną zbrodniczą bolszewię z aspiracjami do globalnej ekspansji – dalszy rozwój wypadków to potwierdził. Denikin miał rację kiedy powiedział że Polska zapłaci wysoką cenę za postępowanie Piłsudskiego i jego kliki. Piłsudski został wysłany do Polski przez żydów rękami niemców w tym samym celu co Lenin do Rosji obaj mieli takie same wytyczne , obaj byli w gruncie rzeczy wyznawcami tej samej ideologii której celem była globalna żydo-komunistyczna dyktatura. Potwierdza to fakt dymisji(dezercji) Piłsudskiego na ręce Witosa w trakcie bolszewickiej ofensywy na Warszawę. Piłsud realizował także projekt budowy sztucznego państwa ukraińskiego kosztem Polski i na jej szkodę. Itd i itd jest tego wiele odsyłam do fachowych publikacji np książki Jędrzeja Giertycha „O Piłsudskim”.

    1. giertych tego skurwensyna daruj nie czytam ksiażek gnojów którzy piszą paszkwile po smierci wroga szczury i mendy ZNAMY TAKICH KOZAKÓW CO TRUPA POTRAFIA ZGNOIĆ ….

     1. Ja podałem tego autora ale prawdziwego polityka narodowego z świetnym dorobkiem. Jędrzej Giertych(1903 – 1992)zapewne się w grobie przewraca z powodu wnuka Romana Giertycha – przypuszczam że masz jego na myśli.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: