KONTA AUTORÓW KLIKNIJ W WYBRANY BANER
KLIKNIJ W WYBRANY BANER
BLOGI I STRONY INTERNETOWE POLECANE PRZEZ M-FORUM

M-forum A.V Live.

TU ZNAJDZIESZ CODZIENNIE PONAD 150 INFORMACJI NIUS BEZ CENZURY !! ORAZ TRANSMISJE LIVE STREAM I MATERIAŁY AUDIO I WIDEO W ORYGINALE DOŁACZ SWOJĄ STRONĘ LUB BLOGA DO PROMOWANYCH I POLECANYCH STRON PRZEZ M-FORUM

CZERWONE

Pieniądz będzie tracił na wartości ostrzega Jacek Wilk – VIDEO !

The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, -  $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania ! ♡♡♡  ZOBACZ TAKŻE Nature’s Sunshine 50 lat na rynku! VIDEO - https://youtu.be/MYPR5UHSQvw

Konfederacja ostrzega, że na skutek działań PiS złoty będzie szybko tracił na wartości. Inflacja pożera nasze oszczędności i napędza wzrost cen.

Wszystko z powodu nieodpowiedzialnych podwyżek płacy minimalnej oraz rozdawania pieniędzy w ramach nieudanego eksperymentu socjalnego jakim jest program rozdawnictwa 500 Plus.

Przewidywana wysokość inflacji w tym roku to 4%. Oznacza to, że o tyle stracą na wartości pieniądze. Jednak rzeczywista skala tej utraty wartości może być znacznie większa – ostrzega Jacek Wilk.

„Mamy inflację ok. 4%, ale naprawdę jest drugie tyle wyższa. Ona będzie rosła, bo są tendencje związane z podwyżką płacy minim.

W tym roku będzie ciężko. Nie ma co ukrywać, że socjalizm kosztuje i to rozdawnictwo kosztuje coraz więcej” – powiedział Jacek Wilk.

Rafał Krawczyński 🇵🇱@rafkrawczynski

@JacekWilkPL „Mamy inflację ok. 4%, ale naprawdę jest drugie tyle wyższa. Ona będzie rosła, bo są tendencje związane z podwyżką płacy minim. W tym roku będzie ciężko. Nie ma co ukrywać, że socjalizm kosztuje i to rozdawnictwo kosztuje coraz więcej”

Osadzony film

źródło: Twitter

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: