KONTA AUTORÓW KLIKNIJ W WYBRANY BANER
KLIKNIJ W WYBRANY BANER
BLOGI I STRONY INTERNETOWE POLECANE PRZEZ M-FORUM

M-forum A.V Live.

TU ZNAJDZIESZ CODZIENNIE PONAD 150 INFORMACJI NIUS BEZ CENZURY !! ORAZ TRANSMISJE LIVE STREAM I MATERIAŁY AUDIO I WIDEO W ORYGINALE DOŁACZ SWOJĄ STRONĘ LUB BLOGA DO PROMOWANYCH I POLECANYCH STRON PRZEZ M-FORUM

Samosąd w więzieniu. Dopadli gwałciciela 4-latki

The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, -  $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania ! ♡♡♡  ZOBACZ TAKŻE Nature’s Sunshine 50 lat na rynku! VIDEO - https://youtu.be/MYPR5UHSQvw

Pedofil, który zawiązał oczy 4-latce, a następnie ją zgwałcił, został brutalnie pobity w swojej celi. Brytyjczyk odsiaduje karę 11 lat więzienia.

Samosąd w więzieniu. Dopadli gwałciciela 4-latki
(West Yorkshire Police)

50-letni Jonathan Byram został skazany przez sąd w Leeds. W więzieniu pedofil stał się ofiarą okrutnego samosądu. Na zdjęciu wykonanym krótko po pobiciu wyraźnie widać opuchliznę lewego oka i poważne uszkodzenie gałki ocznej.

W więzieniu jest mu trudno. Został zaatakowany przez współwięźnia z celi. Inni mogą uważać, że na to zasługuje, a on to akceptuje – mówi prawniczka Byrama Ketherine Robinson.

Sama rozprawa także nie obyła się bez incydentów. Tuż przed ogłoszeniem wyroku, jeden z mężczyzn obecnych na sali nagle wstał z krzesła i zaczął wykrzykiwać: „Dajcie mu dożywocie albo go zabiję”. Konieczna była interwencja ochrony.

Prokurator Ruper Doswell opisywał gwałt jako brutalny. Policję wezwała rodzina dziewczynki po tym, jak ofiara opisała, co się stało. Z relacji 4-latki wynikało, że mężczyzna zakneblował jej usta krawatem. W mieszkaniu Byrama w Dewbury znaleziono część garderoby odpowiadającą opisowi.

Mężczyzna przyznał się do winy podczas przesłuchania. Wcześniej był skazywany za podpalenie, okrucieństwo wobec dzieci i napaść. Poza karą więzienia Byram musiał też wpisać się na listę przestępców seksualnych.

Konsekwencją tego typu zachowania jest wpływ na psychikę. Nie można usprawiedliwić tego, co się stało. Czyn musiał być umotywowany seksualnie – powiedział sędzia Neil Clark.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: