NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
Poland matters
1166 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Decyzja zapadła, będą masowe kontrole. Policja zainteresować się może także i tobą  ☀Autor Gabi☀
AKCJA PUBLICZNEGO ZADAWANIA PYTAŃ - POLITYKOM - "POLAK PYTA POLITYKA"
NOWE PRAWO DLA PIS - POLAK JUZ NIE DOWIE SIĘ CO KNUJE PIS W UMOWACH Z OBCYMI PAŃSTWAMI - NAWET JAK PODPISZĄ ROZBIÓR !
Posłuchaj tego doktora i byłego profesora szkoły medycznej o spisku kryminalnym i eksperymentalnych szczepionkach ☀Autor Gabi☀
"Nie daj się dźgnąć szczepionką COVID-19!!!!!, dopóki tego nie przeczytasz!!!!!!
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
Stanisław Michalkiewicz zamknięty! „W ten oto sposób zostałem osobą podejrzaną”☀Autor Gabi☀
POLSKA - wykupują całe bloki mieszkalne tysiące mieszkań - KTO REALIZUJE TEN SKUP ?
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

„W Polsce WOŚP i antykomunizm, na świecie upadek imperium”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Przechadzka po polskich mediach, zarówno tych propagandowych jak i społecznościowych jest niemal zawsze spacerem zgoła niemiłym. Czasem ze względu na to co tam można uświadczyć, a innym razem ze względu na sprawy, które pominięto. Cóż, jak pisał pewien ceniony ongiś przeze mnie redaktor, w latach swojej świetności – „bezwstyd polskiego pismactwa nie zna granic”. Dziś nie dał o sobie znać w sposób szczególny, ot zwykły dzień.

Polska została wtrącona w stan postnoworocznej nirwany, której godzinę wyznacza coroczna impreza Jerzego Owsiaka, którą postanowiono, podobnie jak Wojtyłę, otoczyć bezmyślnym, bezkrytycznym kultem. Widziałem nawet jak rzeczniczka Lewicy Anna Maria Żukowska opłakiwała jakieś rzekome uwikłanie świętej orkiestry w chińskie interesy i propagandę (sic!). Jej szef Czarzasty zaś tłumaczył obsesyjnie prawicowej dziennikarce Polsatu Agnieszce Gozdyrze, że nie wychwala Armii Czerwonej, a Gawkowski połajał Krula za to, że ten nie przyłączył się do parlamentarnej uchwały potępiającej Putina. Oprócz antykomunizmu naród żyje też jakimiś rozmyślaniami o tym kto prowadzi czyj profil na portalu społecznościowym Facebook. Czarownie!

Przez chwilę tak zwana opinia publiczna w Polsce zajmowała się sprawami poważnymi – to jest potencjalnym wybuchem gigantycznego konfliktu wskutek imperialistycznych ekscesów USA na Bliskim Wschodzie. Pojawiły się różnice zdań, a nawet wybrzmiały całkiem mądre dialogi. Lewica sformułowała kilka ważnych oświadczeń i wpisów, intuicyjny antimperialistyczny sentyment uzyskał nawet jakąś legitymację. Szybko jednak wszelką powagę zmiótł Jerzy Owsiak ze swoim ryczącym przedstawieniem, a wcześniej przykryły wzburzenia dotyczące tego czy Duda będzie przemawiał w Izraelu czy nie.

Bardzo szkoda, że polska opinia publiczna daje się tak wodzić za nos. Akurat miała szansę się czegoś nauczyć jeśli chodzi o Bliski Wschód.

O zamachu terrorystycznym zleconym przez Biały Dom, w którym tydzień temu zginął jeden z najważniejszych wojskowych strategów i polityków w całym regionie – Ghasem Solejmani – prawie wszyscy zapomnieli. Westchnięcia i zainteresowanie okazały się bardzo chwilowe. Tymczasem sprawa ma przecież swój dalszy ciąg, którego Polkom i Polakom nie będzie zapewne dane zrozumieć.

Po pierwsze – prawie bez echa przemknęła wizyta Władimira Putina w Damaszku. Nikt nie zastanawiał się skąd ten nagły ruch i to przywódcy, który podróżuje rzadko i niechętnie. Wydaje się, że Kreml chciał się upewnić, czy Rosja i Syria mogą nadal mówić jednym głosem w regionie i czy wobec tak drastycznego postępku amerykańskiego imperializmu al-Asad nie ulegnie presji wspólnej zemsty i nie uwikła swojej armii w jakieś bezpośrednie starcia z wojskami USA.

Po drugie – upadło kilka mitów. Jeden o niepopularności rządu w Teheranie, który, nawet jeśli ostatnio zawodził obywateli, okazał się zdolny do szybkiej konsolidacji w obliczu drastycznego ataku. Miliony ludzi, którzy opłakiwali publicznie Solejmaniego i wzięli udział w żałobnych procesjach mówią same za siebie. Po drugie – jasne się stało, że jankesi nie zaatakowali Iraku celem zaprowadzenia demokracji, bo gdyby tak było, to dostosowaliby się uprzejmie do rezolucji tamtejszego parlamentu i zaprzestali okupacji. Nie dość, że oficjalnie odmówili, to jeszcze kazali sobie zapłacić za przeprowadzenie wojny napastniczej. Tupet iście trumpowski!

Po trzecie – Iran ostrzelał w odwecie amerykańską bazę w Iraku, w której, jak się okazało, stacjonowali też polscy żołnierze. Co tam robili poza demonstrowaniem nieskończonej służalczości Rzeczpospolitej wobec USA, nie wiadomo. To jednak bardzo symboliczne. Doszło do ataku na amerykański obiekt wojskowy na Bliskim Wschodzie, a Waszyngton położył uszy po sobie. To się jeszcze nie zdarzyło.

Po czwarte – doszło do bardzo silnej konsolidacji społeczeństwa irackiego i irańskiego, głównie w opozycji do Stanów Zjednoczonych. Poza tym – nolens volens – udało się też mocno zjednoczyć w antyimperialistycznym uścisku narody obu tych państw. Popularność szyickich milicji w Iraku wzrośnie, a antyirańskie nastroje zapewne szybko staną się politycznym folklorem.

Cokolwiek Waszyngton wykoncypował jeśli chodzi o Bliski Wschód – raczej na pewno nie idzie to zgodnie z planem. Kto wie? Być może koniec imperium nastąpi szybciej niż nam się wydawało? Byle tylko nie zabrało całej ludzkości ze sobą do grobu. Choć najgorsze będzie to jeśli okaże się, że po tym jak USA ześle na nas nuklearny Armageddon, Owsiak będzie naprawę imprezował jeden dzień dłużej.

zrodlo:strajk

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: