NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE
Poland matters
1156 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB BEZ BLOKADY
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
MARCIN BUSTOWSKI - JEGO PARTIA POLITYCZNA - CZYLI O CO WALCZYMY I Z KIM WALCZYMY
Pfizer / BioNTech rozpoczyna eksperyment szczepień na 4000 ciężarnych kobiet ☀Autor Gabi☀
MINISTERSTWO SPRAW WEWNĘTRZNYCH I ADMINISTRACJI - Z DNIA 18.02.2021 -DECYZJA W SPRAWIE JANA ZBIGNIEWA POTOCKIEGO
DZIŚ O 24.00 - POLSKA ZAMYKA SIĘ GRANICE ZAMKNIETE DLA NIE ZASZCZEPIONYCH OBCOKRAJOWCÓW
Policjanci przerażeni widmem odszkodowań, które mogą być zmuszeni wyrokami sądowymi wypłacić !!  ☀Autor Gabi☀
MACIEJ MACIAK - NOWA SIŁA POLITYCZNA "RUCH MACIAKA" - SZCZEGÓŁY PROJEKTU
GRANICA POL-DE - CZY DO PRZEKROCZENIA POTRZEBNE JEST ŚWIADECTWO ZASZCZEPIENIA
Gdy książę Filip umrze, rozpocznie się operacja „Forth Bridge” ☀Autor Gabi☀
CZERWONE

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

„N Korea: urodziny Trumpa nie są wystarczające, aby wznowić rozmowy”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

SEOUL, Korea Południowa (AP) – urzędnik z Korei Północnej powiedział w sobotę, że USA i Korea Południowa marzą, jeśli będą myśleć, że wysłanie przez Prezydenta Donalda Trumpa wiadomości urodzinowej spowoduje, że lider Kim Jong Un wróci do stołu negocjacyjnego.

Doradca Ministerstwa Spraw Zagranicznych Korei Północnej Kim Kye Gwan powtórzył głębokie frustracje Północy związane z utknięciem w martwym punkcie negocjacji nuklearnych z administracją Trumpa i podkreślił, że kraj ten nigdy nie rozłoży w pełni swoich zdolności nuklearnych do zniesienia sankcji kierowanych przez USA, pomimo trudności gospodarczych.

Odpowiedział na uwagi prezydenta Korei Południowej ds. Bezpieczeństwa narodowego Chunga Eui-yonga, który po powrocie z piątkowej wizyty w Stanach Zjednoczonych powiedział, że Seul przekazał Kimowi pozdrowienia urodzinowe Trumpa. Jego urodziny są uważane za 8 stycznia.

Chung powiedział dziennikarzom, że Trump podczas spotkania w Białym Domu w tym tygodniu poprosił Seul o przekazanie wiadomości Pjongjangowi, co zrobiła „w odpowiedni sposób” w czwartek.

Ale Kim Kye Gwan powiedziała, że ​​Północ otrzymała już podobny list od Trumpa bezpośrednio od Amerykanów i wyśmiewała Seul, mówiąc, że trzyma się swojej roli pośrednika między Waszyngtonem a Pjongjangiem.

„Wydaje się, że nie wiedzą, że istnieje specjalny kanał łącznikowy między głównymi przywódcami KRLD a Stanami Zjednoczonymi”, powiedziała Kim Kye Gwan o Południu, odnosząc się do Korei Północnej pod formalną nazwą, Koreańskiej Republiki Ludowo-Demokratycznej.

Powiedział, że „zarozumiałe” jest wtrącanie się Korei Południowej w osobiste relacje między przywódcami Korei Północnej i USA.

„Chociaż przewodniczący Kim Jong Un ma dobre osobiste odczucia na temat prezydenta Trumpa, są oni w prawdziwym tego słowa znaczeniu„ osobistymi ”. Przewodniczący Komisji Spraw Państwowych nie omawiałby spraw państwowych na podstawie takich osobistych uczuć, ponieważ reprezentuje nasze państwo i jego interesy ”- powiedział.

Biuro prezydenckie Korei Południowej stwierdziło, że nie ma natychmiastowego komentarza w sprawie oświadczenia Korei Północnej.

Kim, przywódca Korei Północnej, w zeszłym tygodniu rozpoczął nowy rok, wyrażając głęboką frustrację z powodu utkniętych w martwym punkcie negocjacji i poprzysiągł wzmocnić swój arsenał nuklearny jako środek odstraszający przed „gangsterskimi” amerykańskimi sankcjami i presją.

Północ w ostatnich miesiącach zerwała praktycznie całą współpracę z Południem, jednocześnie żądając od Seulu oderwania się od Waszyngtonu i wznowienia międzykoreańskich projektów gospodarczych wstrzymanych przez sankcje kierowane przez USA.

Seul ciężko lobbował za wznowieniem negocjacji nuklearnych, a Chung przemieszczał się między Pjongjangiem a Waszyngtonem, aby pomóc w zorganizowaniu pierwszego szczytu między Kim a Trumpem w czerwcu 2018 r.

Ale negocjacje zawiodły od czasu upadku drugiego spotkania Kim-Trumpa w lutym ubiegłego roku w Hanoi w Wietnamie. Strona amerykańska odrzuciła żądania Korei Północnej dotyczące zwolnienia z poważnych sankcji w zamian za demontaż starzejącego się obiektu jądrowego w Yongbyon, co stanowiłoby jedynie częściową rezygnację z jego zdolności nuklearnych.

Trump i Kim spotkali się ponownie w czerwcu i zgodzili się wznowić negocjacje. Ale październikowe spotkanie na szczeblu roboczym w Szwecji złamało to, co Północnokoreańczycy opisali jako „starą postawę i podejście Amerykanów”.

W swoim oświadczeniu Kim Kye Gwan powiedział, że Północ nigdy więcej nie podejmie negocjacji, aby w pełni oddać kluczowy obiekt jądrowy w zamian za zwolnienie z sankcji, tak jak miało to miejsce w Wietnamie.

„Zostaliśmy oszukani przez USA, wciągnięci w dialog z nim przez ponad półtora roku, i to był dla nas stracony czas”, powiedział, krytykując to, co określił jako „jednostronne” żądanie USA.

„Można powiedzieć, że wznowienie dialogu między KRLD a Stanami Zjednoczonymi może być możliwe tylko pod warunkiem absolutnej zgody tego ostatniego w kwestiach podniesionych przez te pierwsze, ale dobrze wiemy, że USA nie są ani gotowe, ani zdolne więc.”

Kim Kye Gwan, doświadczony dyplomata, przewodził północnokoreańskiej delegacji w wielu rundach obecnie uśpionych sześcionarodowych rozmów o rozbrojeniu nuklearnym, które odbyły się w Pekinie w latach 2003-2008.

zrodlo:apnews

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: