NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
Poland matters
1159 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Dlaczego Prezydent, Premier, Sejm, Senat, ZUS, Urząd Skarbowy, Policja, Wojsko, służby zarejestrowane są jako firmy? ☀Autor Gabi☀
PIOTR RYBAK OCENIA SZANSE KANDYDATÓW NA POLITYKÓW
Pfizer / BioNTech rozpoczyna eksperyment szczepień na 4000 ciężarnych kobiet ☀Autor Gabi☀
POSEŁ MAJKA UJAWNIA - KULISY SEJMOWE R.P III - SZANTAŻE , KORUPCJA , KARIERY
BARDZO WAŻNE: Andy Choinski "Zgadnij, co jest w szczepionkach" | Polski lektor oraz polskie napisy Cz. 1 do 3 ☀ OSTATNIE  VIDEO SZOKUJĄCE!! Autor Gabi☀
Złe wieści dla milionów Polaków.. ☀Autor Gabi☀
Wiadomo, kim był pracownik z Polski, któremu wycięto organy w Meksyku. Nowe fakty ☀Autor Gabi☀
Jest zgoda na przywóz z Niemiec do Mirska 54 000 ton odpadów ☀Autor Gabi☀

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

„Polski skandal w rosyjskiej telewizji! Korejba znowu „dał czadu” (WIDEO)”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Polski komentator Jakub  po raz kolejny doprowadził do szału rosyjskich uczestników dyskusji w programie na żywo, szydząc z odwoływania się przez Rosję do tradycji stalinowskiej.

„Ja rozumiem dlaczego wy się tak trzymacie przeszłości. To dlatego, że w waszej teraźniejszości wszystko jest źle, a przyszłości być może w ogóle nie macie” – mówił Korejba. „Ale nie rozumiem dlaczego trzymacie się tych najbardziej okropnych fragmentów waszej historii” – dodał.

„Nie uda się wam zmusić nas – Polaków, żebyśmy pokochali generała Czerniachowskiego, który zabijał naszych bohaterów, rozstrzeliwał ludzi, którzy wcześniej przez 6 lat walczyli przeciwko hitlerowcom. Nie uda się wam zmusić nas, żebyśmy kochali Stalina” – podkreślił .

Zaznaczył jednak, że „czym innym jest szacunek dla bohaterskich czynów radzieckich żołnierzy”. „Z tym w Polsce nie mamy żadnych problemów. Ich cmentarze są w Polsce w stanie znacznie lepszym niż w Rosji” – podkreślił.

W reakcji na słowa Korejby jeden z rosyjskich uczestników dyskusji nazwał go „chamem i sukinsynem” i wyszedł ze studia w czasie programu.

Przypomnijmy, że jest to już kolejny  z udziałem Jakuba Korejby w rosyjskiej telewizji. Wcześniej wzbudził on jeszcze większą wściekłość i został zwymyślany od „nazistowskich swołoczy” za to, że sam mówił o „imperialistycznych swołoczach”, „sprzedajnych separatystach” i „Hitlerze – największym przyjacielu Związku Sowieckiego”.

W jeszcze innym programie Korejba zakpił z imperialistycznych ambicji Rosji mówiąc, że strącając rosyjski samolot „Turcja wskazała Moskwie, gdzie jest jej miejsce w światowej polityce”.

Wszyscy zastanawiają się, czym kieruje się rosyjska propaganda, umożliwiając uważanemu dotychczas za zdecydowanego rusofila Korejbie takie wyskoki na antenie, gdyż z całą pewnością nie są one przypadkowe. Trudno powiedzieć, czy chodzi o podsycenie nienawiści do Polski, czy o stworzenie wrażenia obiektywizmu tych mediów.

Kresy24.pl

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: