NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
Poland matters
1159 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Dlaczego Prezydent, Premier, Sejm, Senat, ZUS, Urząd Skarbowy, Policja, Wojsko, służby zarejestrowane są jako firmy? ☀Autor Gabi☀
PIOTR RYBAK OCENIA SZANSE KANDYDATÓW NA POLITYKÓW
Pfizer / BioNTech rozpoczyna eksperyment szczepień na 4000 ciężarnych kobiet ☀Autor Gabi☀
POSEŁ MAJKA UJAWNIA - KULISY SEJMOWE R.P III - SZANTAŻE , KORUPCJA , KARIERY
BARDZO WAŻNE: Andy Choinski "Zgadnij, co jest w szczepionkach" | Polski lektor oraz polskie napisy Cz. 1 do 3 ☀ OSTATNIE  VIDEO SZOKUJĄCE!! Autor Gabi☀
Złe wieści dla milionów Polaków.. ☀Autor Gabi☀
Wiadomo, kim był pracownik z Polski, któremu wycięto organy w Meksyku. Nowe fakty ☀Autor Gabi☀
Jest zgoda na przywóz z Niemiec do Mirska 54 000 ton odpadów ☀Autor Gabi☀

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

„CES Gadget Show: Pizza od robotów, podwodne skutery”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

LAS VEGAS (AP) – Roboty były na pierwszym planie podczas pokazu gadżetów CES w Las Vegas. Jeden nawet zrobił pizzę.

Coroczna konferencja technologii CES w Las Vegas biegnie przez piątek i oferuje forum dla firm, aby odsłonić swoje produkty i usługi na nadchodzący rok.

Oto kilka najważniejszych informacji:

PIZZA ROBOT

Jeden robot schowany za stoiskiem koncesyjnym był zajęty robieniem drogich pizz dla głodnych tłumów.

„Nie jest źle” – powiedział McCord Fitzsimmons, który zapłacił 7,50 USD za plasterek pepperoni, podczas gdy robot pracował za kasą. „Przyjemnie jest patrzeć, jak coś robi swoje”.

Robot, który przypomina linię montażową, może wydrzeć 300 12-calowych ciast w ciągu godziny. (Jednak wysoka cena nie ma nic wspólnego z kosztami robota, ale zniewoloną publicznością w rozległych obiektach CES).

Ludzie są nadal potrzebni do zrobienia lunchu. Pracownik z iPadem mówi robotowi, jaki rodzaj pizzy ma zrobić, a następnie wsuwa zamrożoną skórkę na przenośnik taśmowy. Gdy skorupa spada w dół, sos, ser, kiełbasa i inne dodatki spadają z góry na skórkę. Pracownik musi następnie włożyć ciasto do piekarnika, wyjąć je po zakończeniu i pokroić na plasterki.

Picnic, start-up za robotem, powiedział, że montuje również pizze w T-Mobile Park w Seattle, gdzie mieści się firma.

Miniatura wideo na Youtube

Właściciele sklepów z pizzą mogą dostosować maszynę i dodać dowolne skórki lub składniki, jakie chcą.

Oprócz pizzy Picnic powiedział, że robot może zostać skonfigurowany do robienia zawijanych sałatek lub sałatek do restauracji.

REJSU POD MORZEM

Potrzebujesz szybszego sposobu podróżowania pod wodą? Sublue ma twoje plecy.

Firma produkuje skutery ręczne do użytku podwodnego. Wystarczy nacisnąć dwa przyciski, aby uruchomić silniki zasilane bateryjnie, i jesteś na dobrej drodze.

Skutery Sublue są w większości przeznaczone do użytku profesjonalnego – dla nurków lub innych podwodnych odkrywców. Ale firma pracuje nad tańszym modelem dla zwykłych poszukiwaczy przygód w wodzie, który, jak się spodziewa, będzie kosztował od 500 do 600 USD.

Na podłodze CES Sublue miał ogromny szklany basen, w którym obserwatorzy gapili się na profesjonalnego nurka pokazującego skutery.

Skuter jest wyposażony w pasek, dzięki czemu go nie zgubisz. Istnieje również uchwyt do telefonu, który, mam nadzieję, zamknięty w wodoodpornym pokrowcu.

Skutery lądowe zyskały popularność na obszarach miejskich w ostatnich latach, zdobywając zarówno pochwałę za ich niewielki rozmiar i łatwość użytkowania, jak i odpychanie za zatłoczone chodniki i ulice.

Przynajmniej pod wodą istnieje mniejsze prawdopodobieństwo wypadków drogowych – na razie.

UŻYJ MOCY …

Jak bardzo jesteś skoncentrowany?

Na stoisku BrainCo ludzie w opaskach wyposażonych w czujniki EEG poruszają samochodzikami po torze wyścigowym, używając tylko swoich umysłów.

Firma, która była inkubowana w Harvard Innovation Lab, używa opaski na głowę do przekształcania sygnałów elektrycznych na skalę numeryczną od 0 do 100, aby stwierdzić, jak mocno ktoś się skupia. Samochody poruszały się szybciej, gdy ludzie osiągali wyższe liczby.

BrainCo tworzy opaski dla sportowców, w tym dla zespołu podnoszenia ciężarów w USA, w celu przetestowania ich poziomów skupienia i zapewnienia im odpowiedniej przestrzeni nad głową na trening. Firma twierdzi, że korzystanie z gier umysłowych przed treningami – a później medytacja – może zwiększyć efektywność sportowców bez zmiany ich treningu.

Tradycyjnie pomiary EEG są wykorzystywane medycznie – ale BrainCo twierdzi, że zbiera ponad 1000 punktów danych z opaski na głowę, których używa do pomiaru stanu psychicznego danej osoby.

BrainCo sprzedaje również opaski do szkół, aby nauczyciele mogli zobaczyć, jak uczniowie reagują na lekcje. Ale obecnie nie jest w sprzedaży dla indywidualnych konsumentów.

zrodlo:apnews

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: