NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE
Poland matters
1158 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB BEZ BLOKADY
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Pfizer / BioNTech rozpoczyna eksperyment szczepień na 4000 ciężarnych kobiet ☀Autor Gabi☀
PIOTR RYBAK OCENIA SZANSE KANDYDATÓW NA POLITYKÓW
BARDZO WAŻNE: Andy Choinski "Zgadnij, co jest w szczepionkach" | Polski lektor oraz polskie napisy Cz. 1 do 3 ☀ OSTATNIE  VIDEO SZOKUJĄCE!! Autor Gabi☀
MARCIN BUSTOWSKI - JEGO PARTIA POLITYCZNA - CZYLI O CO WALCZYMY I Z KIM WALCZYMY
Mam to w d...! Tak lekarz skomentował szpitalny skandal. Chodzi o..  ☀Autor Gabi☀
Policjanci przerażeni widmem odszkodowań, które mogą być zmuszeni wyrokami sądowymi wypłacić !!  ☀Autor Gabi☀
Polecieli do Meksyku, wycięto im organy? Jeden Polak zmarł, drugi jest w śpiączce  ☀Autor Gabi☀
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

CO KONKRETNIE ZNISZCZYŁY IRAŃSKIE RAKIETY – RAPORT SATELITARNY FOTO – ZOBACZ

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

MILITARIA

Zobaczcie zdjęcia satelitarne amerykańskich baz po ataku rakietowym Iranu

Na Bliskim Wschodzie Nowy Rok rozpoczął się eskalacją konfliktu na linii USA-Iran. Po zabiciu przez drony CIA generała Sulejmaniego, armia Iranu przeprowadziła atak rakietowy na bazy amerykańskie w Iraku. Oto ich efekt.

Irańska armia uderzyła w dwie bazy położone w tzw. zielonej strefie. W globalnej sieci pojawiły się obrazy satelitarne wykonane przez firmę Planet Lab Inc, która posiada i rozbudowuje na ziemskiej orbicie swoją konstelację satelitów obserwacyjnych. Możemy na nich zobaczyć, jakie obiekty zostały zniszczone w amerykańskich bazach sił powietrznych.

Telewizja CNN poinformowała, że Iran w sumie wystrzelił kilkanaście rakiet, które zniszczyły hangary i magazyny z bronią. Na szczęście obyło się bez ofiar w ludziach. Prawdopodobnie irański rząd celowo wybrał takie cele, by nie zaostrzać konfliktu. Donald Trump zapowiedział, że jeśli Iran zaatakuje wojska USA w Iraku, to jego armia odpowie z całą stanowczością, niszcząc 52 kluczowe cele na terytorium całego kraju.

Na opublikowanych zdjęciach możecie zobaczyć obszar bazy Ain Al-Asad. Znajduje się ona ok. 180 kilometrów na północny-zachód od stolicy kraju, Bagdadu. Dzięki takim firmom jak Planet Lab Inc. i ich mikrosatelitom obserwacyjnym, użytkownicy sieci mogą niemal na żywo obserwować dowolne obszary naszej planety.

Źródło: GeekWeek.pl/CNN/Planet Lab Inc. / Fot. CNN/Planet Lab Inc.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.
CZERWONE

One thought on “CO KONKRETNIE ZNISZCZYŁY IRAŃSKIE RAKIETY – RAPORT SATELITARNY FOTO – ZOBACZ

  1. Potężnych zniszczeń to tam nie widać i nie wiem czy one miały być. Jakoś trzeba było uspokoić i dać satysfakcję irańskiej ulicy za wysadzenie generała, więc ją dostała. Czy w bazie spodziewano się ataku ? tak, dlatego większość siedziała w schronach.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: